Jezeli to walka o mistrza to trzeba wygrac, Raho nie bedzie prezesem, al..."> Jezeli to walka o mistrza to trzeba wygrac, Raho nie bedzie prezesem, al...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
#229138 12/12/2003 23:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Moj drugi mecz 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jezeli to walka o mistrza to trzeba wygrac, Raho nie bedzie prezesem, ale motywatorem hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#229139 13/12/2003 12:40
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Tak wyglada ze wygralismy mecz i prowadzimy 2:0 musimy wygrac do zera Panowie !!!!! do nastepnej klanówki wybrałem

Siebie
Ryptola
Slawka
SebaS
Domin

wybrałem ta 5 bo te osoby mam na GG
mój numer 3103661 - osóby nie powolane prosze odezwac sie do mnie na GG bedzie szansa na powolanie w nastepnym tygodniu. - mysle ze za tydzien i tak nie bedziemy grali bo w 3 meczach przewazymy sprawe awansu

#229140 13/12/2003 22:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Quote
ryptol jeszcze powrocisz do mzeta, raho juz nie raz rezygnowal
Ale ja sebas nie rezygnije z MZta tylko z funkcji powiedzmy czasowo. Mam tyle na glowie ,ze nie chce czegos zawalic z klanami. Puki co raho daje rade.
Jak mu sie spodoba czy jak ktos bardzo chce byc to niech bedzie prezesikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja narazie nie moge mam nadzieje ze mi wybaczycie. A w Mzcie jestem caly czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam
Wasz zawieszony PrezeSIK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229141 15/12/2003 00:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Panowie w piatek gramy nastepujace mecze !!!!

Waleczne Koguty - Mecz.pl Platinium League

1. FC Ornecka <superwopio> - Asante Kotoko (raho)
2. S.S. Piotras <piotrek> - Kwiaty i Sweet Serce (seba_seba)
3. HSO Sandomierz <misiekmk> - FC Leopards (ryptol)
4. Odra Opole <jarek1945> - Dubnik SA (picia_ms)
5. Camel Gliwice <muminos> - Raprerzy Nowy Sacz (domin)

Musimy gładko wygrac i zapewnic sobie awans w 3 meczach narazie jest dla nas 2:0 wiec pamietajcie nie odpuszczamy !!!!!!! RANO licze na minimum 13:1 a wieczorem dobijemy ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))

#229142 21/12/2003 00:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
do 4tego meczu play-off :
- Raprerzy Nowy Sacz [domin] *
- Asante Kotoko [raho]
- Dubnik SA [picia_ms] *
- KS Kosynierzy Holuczkow [gerardyo]
- Kwiaty Sweet serce [seba_seba]

*-narazie potwierdzili udział
Taki wystawilem na harz

#229143 29/12/2003 16:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał ryptol:
[qb]do 4tego meczu play-off :
- Raprerzy Nowy Sacz [domin] *
- Asante Kotoko [raho]
- Dubnik SA [picia_ms] *
- KS Kosynierzy Holuczkow [gerardyo]
- Kwiaty Sweet serce [seba_seba]

*-narazie potwierdzili udział
Taki wystawilem na harz[/qb]
Rozpiska jest dalej aktualna, czy też wystawiamy inny skład?

#229144 29/12/2003 17:32
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Ej, chlopaki, wezcie mnie do skladu bo juz moge ryzykowac gre pierwsza jedenastka:)

#229145 29/12/2003 17:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Chyba inny, bo ja sobie umowilem mecz na piatek, sorki chlopaki....Pozdrawiam i szczesliwego nowego roku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229146 29/12/2003 18:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ja tez mam zastawiony piatek.

Tak wogole to powinnismy przed wystawianiem par podawac kto moze grac pelnym skladem, ewentualnie ilu zawodnikow nie bedzie moglo zagrac.
U mnie na stan dzisiejszy nie zagralby bramkarz i dwoch najlepszych snajperow.

#229147 29/12/2003 22:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Klanowka najprawdopodobniej 9tego sklad sie ustali wszystkich poinformuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wezmy sie w kupe i skopmy im tylki w tym play offie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229148 31/12/2003 11:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
ja powiem tak zawsze gram skladem podstawowym ale po osttanich wynikach musze cos zmienic bo moj podstawowy nie daje rady sredniakom z div 2

#229149 03/01/2004 03:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Chce wystawic najmocniejsza ekipe moim zdaniem mam nadzieje ,ze moga zagrac wszyscy ci ktorych zapytalem a oto te zespoły.
-Raprerzy Nowy Sacz
-Lech Poznan
-Dubnik SA
-Golden Dragons
-Asante Kotoko
Ja osobiscie mam aktualnie spory remont w skladzie i nie jestem pewnien czy bramkarza i glownego napadziora bede mial wiec nie wystawiam siebie (to niz znaczy ,ze mysle ,ze jestem jednym z najlepszych w naszym klanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nic bardziej mylnego siebie zawsze daje bo wiem ,ze sam sie zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Skopmy im tyłki bo to jest paranoja ,ze sie tak meczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229150 03/01/2004 04:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Hehe, Prezes nam chyba jeszcze nie wytrzeżwiał po imprezie sylwestrowej. Raprerzy to na chwilę obecną nawet nie wiem czy średniaki no, ale trzeba korzystać z okazji (zanim Prezes zedytuje posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), dlatego też Raprerzy zgłaszają pełną gotowość bojową.

#229151 03/01/2004 14:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
moje smoki tez gotowe do walki i mam nadzieje ze skuteczniej niz ostatnio to bywalo:)

#229152 05/01/2004 01:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Oto zestawienie:
Mecz.pl Platinium League Team na Waleczne Koguty
-Raprerzy Nowy Sacz[domin] - HSO Sandomierz [misiekmk]
-Lech Poznan[wojciechgattner] - S.S. Piotras [piotrek]
-Dubnik SA[picia_ms] - Odra Opole [jarek1945]
-Golden Dragons[roki] - Fc Wypyszek [pawel-w]
-Asante Kotoko[raho] - Fc Ornecka [superwopio]
Pozdrawiam
/ryptol

#229153 10/01/2004 12:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Jak nam poszla ta kolejka?
Z mojej strony 4:1 i 7:0, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ten nowy symulator mi sie zacza podobac:D

#229154 10/01/2004 12:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
z mojej strony 3:0 i 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229155 10/01/2004 12:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
-Raprerzy Nowy Sacz - HSO Sandomierz 3:2, 0:2
-Lech Poznan - S.S. Piotras 7:0, 4:1
-Dubnik SA - Odra Opole 3:0, 3:0
-Golden Dragons - Fc Wypyszek 2:0, 3:1
-Asante Kotoko - Fc Ornecka 3:1, 2:3

No to ładnie 24:6, bramki 30:10, bardzo pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229156 10/01/2004 15:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
no to do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: teraz chyba bedzie przerwa bo 5te mecze beda grali zdaje sie. A potem jedziemy dalej w piatce najlepszych jestesmy. Ja nie wiem jak oni to zrobia jakas liga czy jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#229157 30/01/2004 04:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Panowie zaczęły się schody. Trza wygrać te zawody. Powodzenia

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1