|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Moj drugi mecz 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jezeli to walka o mistrza to trzeba wygrac, Raho nie bedzie prezesem, ale motywatorem hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Tak wyglada ze wygralismy mecz i prowadzimy 2:0 musimy wygrac do zera Panowie !!!!! do nastepnej klanówki wybrałem
Siebie Ryptola Slawka SebaS Domin
wybrałem ta 5 bo te osoby mam na GG mój numer 3103661 - osóby nie powolane prosze odezwac sie do mnie na GG bedzie szansa na powolanie w nastepnym tygodniu. - mysle ze za tydzien i tak nie bedziemy grali bo w 3 meczach przewazymy sprawe awansu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
ryptol jeszcze powrocisz do mzeta, raho juz nie raz rezygnowal Ale ja sebas nie rezygnije z MZta tylko z funkcji powiedzmy czasowo. Mam tyle na glowie ,ze nie chce czegos zawalic z klanami. Puki co raho daje rade. Jak mu sie spodoba czy jak ktos bardzo chce byc to niech bedzie prezesikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja narazie nie moge mam nadzieje ze mi wybaczycie. A w Mzcie jestem caly czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Pozdrawiam Wasz zawieszony PrezeSIK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Panowie w piatek gramy nastepujace mecze !!!!
Waleczne Koguty - Mecz.pl Platinium League
1. FC Ornecka <superwopio> - Asante Kotoko (raho) 2. S.S. Piotras <piotrek> - Kwiaty i Sweet Serce (seba_seba) 3. HSO Sandomierz <misiekmk> - FC Leopards (ryptol) 4. Odra Opole <jarek1945> - Dubnik SA (picia_ms) 5. Camel Gliwice <muminos> - Raprerzy Nowy Sacz (domin)
Musimy gładko wygrac i zapewnic sobie awans w 3 meczach narazie jest dla nas 2:0 wiec pamietajcie nie odpuszczamy !!!!!!! RANO licze na minimum 13:1 a wieczorem dobijemy ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
do 4tego meczu play-off : - Raprerzy Nowy Sacz [domin] * - Asante Kotoko [raho] - Dubnik SA [picia_ms] * - KS Kosynierzy Holuczkow [gerardyo] - Kwiaty Sweet serce [seba_seba]
*-narazie potwierdzili udział Taki wystawilem na harz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał ryptol: [qb]do 4tego meczu play-off : - Raprerzy Nowy Sacz [domin] * - Asante Kotoko [raho] - Dubnik SA [picia_ms] * - KS Kosynierzy Holuczkow [gerardyo] - Kwiaty Sweet serce [seba_seba]
*-narazie potwierdzili udział Taki wystawilem na harz[/qb] Rozpiska jest dalej aktualna, czy też wystawiamy inny skład?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Ej, chlopaki, wezcie mnie do skladu bo juz moge ryzykowac gre pierwsza jedenastka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Chyba inny, bo ja sobie umowilem mecz na piatek, sorki chlopaki....Pozdrawiam i szczesliwego nowego roku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Ja tez mam zastawiony piatek.
Tak wogole to powinnismy przed wystawianiem par podawac kto moze grac pelnym skladem, ewentualnie ilu zawodnikow nie bedzie moglo zagrac. U mnie na stan dzisiejszy nie zagralby bramkarz i dwoch najlepszych snajperow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Klanowka najprawdopodobniej 9tego sklad sie ustali wszystkich poinformuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wezmy sie w kupe i skopmy im tylki w tym play offie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
ja powiem tak zawsze gram skladem podstawowym ale po osttanich wynikach musze cos zmienic bo moj podstawowy nie daje rady sredniakom z div 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Chce wystawic najmocniejsza ekipe moim zdaniem mam nadzieje ,ze moga zagrac wszyscy ci ktorych zapytalem a oto te zespoły. -Raprerzy Nowy Sacz -Lech Poznan -Dubnik SA -Golden Dragons -Asante Kotoko Ja osobiscie mam aktualnie spory remont w skladzie i nie jestem pewnien czy bramkarza i glownego napadziora bede mial wiec nie wystawiam siebie (to niz znaczy ,ze mysle ,ze jestem jednym z najlepszych w naszym klanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nic bardziej mylnego siebie zawsze daje bo wiem ,ze sam sie zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Skopmy im tyłki bo to jest paranoja ,ze sie tak meczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Hehe, Prezes nam chyba jeszcze nie wytrzeżwiał po imprezie sylwestrowej. Raprerzy to na chwilę obecną nawet nie wiem czy średniaki no, ale trzeba korzystać z okazji (zanim Prezes zedytuje posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), dlatego też Raprerzy zgłaszają pełną gotowość bojową.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
moje smoki tez gotowe do walki i mam nadzieje ze skuteczniej niz ostatnio to bywalo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Oto zestawienie: Mecz.pl Platinium League Team na Waleczne Koguty -Raprerzy Nowy Sacz[domin] - HSO Sandomierz [misiekmk] -Lech Poznan[wojciechgattner] - S.S. Piotras [piotrek] -Dubnik SA[picia_ms] - Odra Opole [jarek1945] -Golden Dragons[roki] - Fc Wypyszek [pawel-w] -Asante Kotoko[raho] - Fc Ornecka [superwopio] Pozdrawiam /ryptol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Jak nam poszla ta kolejka? Z mojej strony 4:1 i 7:0, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ten nowy symulator mi sie zacza podobac:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
z mojej strony 3:0 i 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
-Raprerzy Nowy Sacz - HSO Sandomierz 3:2, 0:2 -Lech Poznan - S.S. Piotras 7:0, 4:1 -Dubnik SA - Odra Opole 3:0, 3:0 -Golden Dragons - Fc Wypyszek 2:0, 3:1 -Asante Kotoko - Fc Ornecka 3:1, 2:3
No to ładnie 24:6, bramki 30:10, bardzo pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
no to do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: teraz chyba bedzie przerwa bo 5te mecze beda grali zdaje sie. A potem jedziemy dalej w piatce najlepszych jestesmy. Ja nie wiem jak oni to zrobia jakas liga czy jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Panowie zaczęły się schody. Trza wygrać te zawody. Powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka