a ja byl bym za wznowieniem i to nawet platne 1 euro edycji ligi moze teraz znajdzie sie wiecej chetnych ale jest jeden warunek albo gramy wszyscy albo nikt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bo jak maja nie grac wszyscy to wole na starych warunkach czyli umawaimy sobie emcze piszemy terminarz itd.

BLACK POWER - EXTRAKLASA BEDZIE NASZA