Zos..."> Zos...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#229191 27/09/2003 20:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Jak wszyscy wiedza chwalipieta ze mnie pierwszorzedny wiec i to nie pozostanie bez echa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zostalem GA w hokeju jesli macie problemy cos nie dziala cos nie chodzi w hokeju cos sie pomieszało za duzo klikneliscie przy budowaniu stadionu itd. to walcie jak w dym.
Wasz przedstawiciel
Prezes Klanu - ryptol(GA)

Bonus: Unibet
#229192 27/09/2003 21:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Hehe fajnie mamy, że mamy ryptola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#229193 27/09/2003 23:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Ryptol mam nadzieje ze przymkniesz oko na moje walki transferowe w hokeja i jakos przepchniesz mnie do extraklasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no wiesz za te piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

#229194 28/09/2003 01:51
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
No Ryptol - wiesz jak jest - na poczatek sezonu poprosze o mala tranakcje dokonana przez GA - niech bedzie z 200 tys zeby to nie wygladalo tak chamsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229195 28/09/2003 04:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
no to zalatwione kazdy z forumowiczów juz ma na koncie po 200k + dodatek extra za liczbe postów na forum liczona jako 1 post=150eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na koncie
czyli np. gsg dostał 128x150+200000=219200eur
powodzenia hehehehehehe
ryptolek

#229196 28/09/2003 18:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
:5gw: GRATY ryptol :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Memy teraz swojego szpiega w MZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS.
Mi za malo o 50k dorzuciles na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229197 28/09/2003 18:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Dokladnie, ale nie wiedzialem ze sie da na jednym treningu az o 3 pileczki zwiekszyc jednymu zawodnikowi...Dzieki Ryptol...Bojcie sie szwedzi, mamy wtyke tam u Was....
Gratulacje...

#229198 29/09/2003 01:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Dzieki chlopaki
No to juz kazdy z forumowiczów ma takze mnoznik szybkosci trenowania x10 czyli max jaki sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Elgato poczekaj do jutra zobaczysz co sie bedzie dzialo w raporcie treningowym hehehehe

Mam nadzieje ze zaden osiołek nie potraktuje tych bzdur powaznie i na supporcie nie pojawia sie maile typu: "SKANDAL ryptol mnoży i dodaje kase swoim kolegom z klanu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229199 29/09/2003 02:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Kurde Ryptol nawet nie wiedziałem, że tyle możesz to, że 3 dni temu w raporcie finansowym zobaczyłem transakcja Ga + 270 000Euro to małe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , w porównaniem z tymi 5 euro, które pojawiły się dzisiaj na moim koncie. Nie wiem jak reszta federacjonistów, ale ja jestem bardzo zadowolony, ponieważ gdy tylko ruszy liga to zapodaję sobie pakiecik.
A i jeszcze jedno ja też chciałbym zostać Ma, Ga, La, Fa najlepiej wszystkim na raz i do tego trenerem kadry.
Liczę, że mi to załatwisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229200 29/09/2003 05:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Nie wiem jak Wy, ale ja juz jestem Crew

#229201 29/09/2003 06:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ryptol naprawde nie musiales mi dodawac tych 500 tys i dwoch juniorow wartych po 600 tys, ale dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229202 29/09/2003 14:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Ryptol naprawde nie musiales mi dodawac tych 500 tys i dwoch juniorow wartych po 600 tys, ale dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
To SKandal !!!! ja dostalemjuniorów wartych 300 k a kolega gerard wartych 600 k. Oj Ryptol albo dzielisz sprawiedliwie albocie sypniemy

#229203 29/09/2003 15:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
a mi to co, też chcę juniora za 600 000 Euro.

#229204 29/09/2003 16:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Dobra dobra no juz poprawione, juz sie nie denerwujcie w nastpena sobote dostaniecie juniorów za 600k. tylko nikomu ani mru mru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1