|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Jak wszyscy wiedza chwalipieta ze mnie pierwszorzedny wiec i to nie pozostanie bez echa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zostalem GA w hokeju jesli macie problemy cos nie dziala cos nie chodzi w hokeju cos sie pomieszało za duzo klikneliscie przy budowaniu stadionu itd. to walcie jak w dym. Wasz przedstawiciel Prezes Klanu - ryptol(GA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Hehe fajnie mamy, że mamy ryptola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Ryptol mam nadzieje ze przymkniesz oko na moje walki transferowe w hokeja i jakos przepchniesz mnie do extraklasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no wiesz za te piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134 |
No Ryptol - wiesz jak jest - na poczatek sezonu poprosze o mala tranakcje dokonana przez GA - niech bedzie z 200 tys zeby to nie wygladalo tak chamsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
no to zalatwione kazdy z forumowiczów juz ma na koncie po 200k + dodatek extra za liczbe postów na forum liczona jako 1 post=150eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na koncie czyli np. gsg dostał 128x150+200000=219200eur powodzenia hehehehehehe ryptolek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
:5gw: GRATY ryptol :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Memy teraz swojego szpiega w MZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PS. Mi za malo o 50k dorzuciles na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Dokladnie, ale nie wiedzialem ze sie da na jednym treningu az o 3 pileczki zwiekszyc jednymu zawodnikowi...Dzieki Ryptol...Bojcie sie szwedzi, mamy wtyke tam u Was.... Gratulacje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Dzieki chlopaki No to juz kazdy z forumowiczów ma takze mnoznik szybkosci trenowania x10 czyli max jaki sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Elgato poczekaj do jutra zobaczysz co sie bedzie dzialo w raporcie treningowym hehehehe
Mam nadzieje ze zaden osiołek nie potraktuje tych bzdur powaznie i na supporcie nie pojawia sie maile typu: "SKANDAL ryptol mnoży i dodaje kase swoim kolegom z klanu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Kurde Ryptol nawet nie wiedziałem, że tyle możesz to, że 3 dni temu w raporcie finansowym zobaczyłem transakcja Ga + 270 000Euro to małe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , w porównaniem z tymi 5 euro, które pojawiły się dzisiaj na moim koncie. Nie wiem jak reszta federacjonistów, ale ja jestem bardzo zadowolony, ponieważ gdy tylko ruszy liga to zapodaję sobie pakiecik. A i jeszcze jedno ja też chciałbym zostać Ma, Ga, La, Fa najlepiej wszystkim na raz i do tego trenerem kadry. Liczę, że mi to załatwisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Nie wiem jak Wy, ale ja juz jestem Crew
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Ryptol naprawde nie musiales mi dodawac tych 500 tys i dwoch juniorow wartych po 600 tys, ale dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Ryptol naprawde nie musiales mi dodawac tych 500 tys i dwoch juniorow wartych po 600 tys, ale dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] To SKandal !!!! ja dostalemjuniorów wartych 300 k a kolega gerard wartych 600 k. Oj Ryptol albo dzielisz sprawiedliwie albocie sypniemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
a mi to co, też chcę juniora za 600 000 Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Dobra dobra no juz poprawione, juz sie nie denerwujcie w nastpena sobote dostaniecie juniorów za 600k. tylko nikomu ani mru mru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka