."> .">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#229266 28/12/2003 02:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
adolf powinniście się z raho spokojnie utrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Bonus: Unibet
#229267 28/12/2003 02:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Raho powinien być zadowolony bo ostatnio "urwałem" punkty Wolsztynowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229268 28/12/2003 03:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
No nie ma co ukrywac, po prostu jestesmy najlepsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229269 28/12/2003 22:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
hehe no to tego sie nie spodziewalem

W ostatniej rundzie gram o awans, jesli wygram zdobywam mistrzostwo, jesli remis lub porazka to zalamka i kolejny sezon w div 2.

Tak sie zlozylo ze ten mecz gram na wyjezdzie z obecnym liderem do ktorego mam 1 punkt straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Trzeba bedzie sie uzbroic w jakies specjalne stroje aby Paszczaki nas nie pogryzly, tak jak to bylo w poprzednim meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229270 28/12/2003 22:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Ja nastepny mecz tez musze bezwzglednie wygrac. Chociaz z Galaxy juz gralem i wygralem, ale nigdy nic nie wiadomo.

#229271 29/12/2003 00:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
No to awans do div 1 juz mam zapewniony od poprzedniej kolejki, ale tak dla utrzymania pozycji w ranku (87), dzisiaj wygralem 4:1 u siebie i licze na dalszy awans w ranku, a w hokeja po wyrownanym meczu wygralem 6:3 na wyjeździe i jak wygram w ostatniej kolejce to też robie awans do div 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229272 29/12/2003 00:06
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Gratuluje sebas wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Próbowałem nową taktykę ,ale eksperyment nie wypalił ,chociaz było tylko 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229273 29/12/2003 00:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
****ć MZ, ****ć !!!

Przegralem z gosciem co mial tyle samo pkt co ja 2-0 w sc bylo 4-9 i moi mieli duza przewage na boisku- istne fatu czy nie wiem co , wogole mialem dzis totalnie z****ny dzien, ktory pociagnie sobie konsekwencje...

W MZ pozostaje mi juz oczekiwanie na 4ty sezon w 4tej *******enej lidze div4.50.

Pozdrowienia dla nadal walczacych! Nie wiem jak to jest mozliwe ze Kosynierzy siedza nadal w 4tej lidze- i pewno nikt nie wie i nie ebdzie wiedzial.

Narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: stop

#229274 29/12/2003 00:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Zapomnialem dodac ze jutro mam urodziny i zajebisty prezent dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#229275 29/12/2003 01:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
GerardYo zawsze mozesz awansowac z 2 miejsca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

air_ii wierze ze nie zawalisz meczu i nie pozwolisz aby Zawitowszczyzna awansowala. Pamietam jak zaczynalem przygode w MZ (wtedy jako FC Lincoln City div 4) a oni byli znacznie wyzej ode mnie, wyslalem gosciowi zaproszenia (dwumecza tego samego dnia, jeden u mnie drugi u niego, standard) a ten po hamsku zaakceptowal mecz u siebie a na wyjezdzie bezczelnie odrzucil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Gdy ponawialem wyzwania aby zagral u mnie ciagle je odrzucal. Za takie zachowanie powinien zleciec z ligi, nie moze byc mowy o awansie.

#229276 29/12/2003 01:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
widze ze wszyscy mamy podobna sytuacje, dosc niespodziewanie w koncowce udalo mi sie dogonic rywali i jezeli wygram ostatni mecze z Pilkarzykami, maja 2 pkt przewagi, na wyjezdzie to przyszly sezon gram w div 1....
w ogole ta nasza div jakas pokrecona w tym sezonie, najsilniejsze teamy (wartosciowo) w ogonie...
trzeba wykorzystac sytuacje bo w przyszlym sezonie chyba nie bedzie szans z raperami, wiec teraz ... albo kilka sezonow kiblowania w div2
Powodzenia wszystkim w ostatniej kolejce!! Niech moc bedzie z nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229277 29/12/2003 01:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał Veron:
[qb]widze ze wszyscy mamy podobna sytuacje, dosc niespodziewanie w koncowce udalo mi sie dogonic rywali i jezeli wygram ostatni mecze z Pilkarzykami, maja 2 pkt przewagi, na wyjezdzie to przyszly sezon gram w div 1....
w ogole ta nasza div jakas pokrecona w tym sezonie, najsilniejsze teamy (wartosciowo) w ogonie...
trzeba wykorzystac sytuacje bo w przyszlym sezonie chyba nie bedzie szans z raperami, wiec teraz ... albo kilka sezonow kiblowania w div2
Powodzenia wszystkim w ostatniej kolejce!! Niech moc bedzie z nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Powodzenia życzę w meczu z Drelą (Piłkarzyki). Mam nadzieję, że wygrasz zresztą wstyd będzie jak kobieta wygra div2.7. Tak wie powodzenia w tym meczyku.
Swoją drogą to z założeń przedsezonowych głównego faworyta widziałem w ŁKS-ie a ten spada :eek: Więcej też oczekiwałem od moich Raprerów, chociaż wiedziałem, że nie awansuję gdyż musiałem dokonać niezbędnych zmian personalnych, a pozatym symulator ewidentnie mi nie sprzyjał.

#229278 29/12/2003 04:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Na wstepie chcialbym zyczyc wszystkim zwyciestw ostatniej kolejce i awasu do wyzszych kategorii. Jak widze prawie wszyscy z nas maja jeszcze szanse na awans, co jest duzym sukcesem naszego forum.
A teraz chcialbym sie pochwalic drugim mistrzostwem z rzedu. W tej kolejce juz sobie to zaklepalem i mam 6 punktow przewagi nad goniacym mnie zespolem(Compostela).
Tak wiec moja druzyna juz dzis pije z radosci, i mam nadzieje ze do poprawin ktore odbeda sie za tydzien przylaczycie sie Wy wszyscy. Powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229279 29/12/2003 18:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Hehe znowu Polak wygrywa lige hiszpanska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ja juz nie wspomne jak Hiszpance dostali po dupie we FL Esp. vs. Pol.

#229280 29/12/2003 22:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Graty dla wszystkich ,ktorzy wygrali swoje ligi i powodzenia tym ktorzy walcza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
A teraz druga sprawa jak to qrza stopa mozliwe ,ze z takim skladem tak meczymy sie w klanowkach :rolleyes:
Podsumowując mamy tak:
Mistrza Hiszpanii (dwukrotnego) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pewne 3 druzyny w 1 div (raho picia i ja)
2 druzyny ktore moga wygrac i grac w div1 (sebas i roki) i do tego domin ktory znow staje sie potezny (ah ten twoj nowy swir-przyznaje mylilem sie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
no i gerard ktory ma sklad na 2ga lige a siedzi w 4tej pechowiec. No więc do roboty bo ja sie po nas spodziewalem mistrzostwa w tych klanach a odwalamy kaszane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do klanowki to ona chyba sie odbedzie dopiero 9tego wiec spokojnie ten piatek jest wolny luzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No wiec do roboty bo ja kcem byc prezesem najlepszego klanu w MZ. Czy to jasne !!?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wasz prezes (wracem do funkcji jesli nic nie stoi na przeszkodzie)
/ryptol

#229281 29/12/2003 23:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzieki ze tak ladnie napisales o moim zespole. Polecialy glowy i jest kasa na wypasow w klubie, wiec zespol bedzie jeszcze mocniejszy. No i najwazniejsze zmienilem nazwe na Black Panthers CF - tamta doszedlem do wniosku byla oryginalna, i wiła wspomnieniami moimi, lecz byla pechowa. Nastala nowa era w moim klubie- nie dam sie juz zrobic w balona po raz 4ty w tej div 4.50...

Gratuluje Elgato mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229282 04/01/2004 13:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
a moglo byc tak pieknie...
niestety 87 minuta, karny i 1-1.... koniec marzen o div 1 i to raczej na dluzej...trzeba sie przygotowac do kolejnego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powodzenia w dzisiejszych meczach!!!

#229283 04/01/2004 16:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał Veron:
[qb]a moglo byc tak pieknie...
niestety 87 minuta, karny i 1-1.... koniec marzen o div 1 i to raczej na dluzej...trzeba sie przygotowac do kolejnego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powodzenia w dzisiejszych meczach!!![/qb]
Jak pech to pech, skoda bo awans miałeś w kieszeni.
Cóż teraz pozostaje nam oczekiwanie na przeciwników.
Hehe, może gsg zawita w 2.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229284 04/01/2004 19:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
No, udalo sie, mam awansik do ekstraklasy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dzieki Adolfowi i Raho za ciekawy sezon!

#229285 04/01/2004 22:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Leibstandarte AH utrzymało przyczółek w 1 div. Tak więc cel został osiągnięty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Apetyty na ekstraklasę co prawda rosły po doskonałym początku, gdy rywalizowałem o ekstraligę z Wolsztynem, ale zabrakło kondycji na końcówkę sezonu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Teraz chcę widzieć redaktora z MZone, który skazał LAH na degradację w przedsezonowym artykule. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,763 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1