Robi sie coraz ciekawi..."> Robi sie coraz ciekawi...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#229306 15/01/2004 16:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Buheheh dziś coś zamieszali z tabelą i witam DUBNIKA SA ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Robi sie coraz ciekawiej i trudniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#229307 17/01/2004 02:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
mam jeszcze jedno pytanie a w zasadzie dwa ponieważ w książce nie pisze :

czy potrzeba od razu rozbudowywać stadion jeśli dopiero zacząłem grać ?

czy trzeba być on line w trakcie trwania swojego meczu ?

z góry thx za odp

#229308 17/01/2004 02:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
w czasie meczu nie trzebabyc on line !!!!

no a stadion to rzecz gustu lepiej rozbuduj moja rada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229309 17/01/2004 02:44
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
ok, zbudowałem bar i miejsca siedzące ale pierwszy mecz gram na wyjeździe dopiero drugi gram u siebie z drużyną "****ć policje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
w lidze mam samych nowicjuszy podobnie jak ja
rankingi jakieś 230000 i podobne, jeden tylko ma coś koło 100000 tak więc walka o awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229310 17/01/2004 05:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Przy budowaniu stadionu zachowaj proporcje
75% miejsca stojące
23% miejsca siedzące
2% miejsca dla VIP-ów

Na początek warto zainwestować w kilka budek z Hot Dogami oraz sklepów z pamiątkami (proporcja 2:1. Kasa włożona w stadion napewno się zwróci. Podstawą jest też granie codziennie meczów towarzyskich H/A. I to chyba tyle na początek. Pozdrowienia

#229311 19/01/2004 20:12
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Przy budowaniu stadionu zachowaj proporcje
75% miejsca stojące
23% miejsca siedzące
2% miejsca dla VIP-ów

Na początek warto zainwestować w kilka budek z Hot Dogami oraz sklepów z pamiątkami (proporcja 2:1. Kasa włożona w stadion napewno się zwróci. Podstawą jest też granie codziennie meczów towarzyskich H/A. I to chyba tyle na początek. Pozdrowienia[/qb]
stadion rozbudowany

trzeba codziennie grać mecze towarzyskie ?
przecież to ma być symulator, a jak wiadomo zawodnicy się męczą, myślę że mecz co 3-4 dni jest optymalnym rozwiązaniem, przynajmniej ja tak zorumuję...
jak można grać puchary bezpłatnie ?

#229312 19/01/2004 21:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Jak grasz dla kasy a nie chcesz aby sie gracze twojej jedenastki męczyli(leniwi),to graj juniorami lub 2 składem ,a jak masz kasiory mnóstwo to nie graj towarzyskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229313 20/01/2004 01:09
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
właśnie przed chwilą kupiłem dwóch doświadczonych graczy, w zespole najlepiej jest jak rutyna łączy się z młodzieńczością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a kupiłem ich całkiem nie drogo, jedyny ból jest że chłopaki formy nie mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , mam pytanie jak zwiększyć formę zawodnika bo tego nie ma w żadnych poradnikach ?

#229314 20/01/2004 01:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
Grać, grać , grać i jeszcze raz grać tymi zawodnikami mecze towarzyskie ( i nie tylko towarzyskie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229315 20/01/2004 02:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał majox:
[qb]właśnie przed chwilą kupiłem dwóch doświadczonych graczy, w zespole najlepiej jest jak rutyna łączy się z młodzieńczością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a kupiłem ich całkiem nie drogo, jedyny ból jest że chłopaki formy nie mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , mam pytanie jak zwiększyć formę zawodnika bo tego nie ma w żadnych poradnikach ?[/qb]
Sprawdż czy zawodnik potrzebuje grać (sztangielka), czy też odpczywać (łóżeczko). Jeżeli potrzebuje grać to graj nim jak najwięcej meczy, natomiast jeżeli odpoczywać to nie wystawiaj go nawet na rezerwę.

#229316 24/01/2004 13:35
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
mam ciekawą jak sądzę informację :
otóż do mojej drużyny dołączył zawodnik który od razu jest wyceniany na ok 700 000 euro, nie chcę go od razu dawac do składu żeby do nie zajechać, ma dopiero 17 lat ale chcę go dołączyć do drużyny aby trenował z 1 składem, jak to zdobić, wiem że mam zapłacić 22000 euro ale nie wiem gdzie, może dopiero gdy on skończy 18 lat ?
zatem pytanie czy za tydzień, lub dwa zawodnik może odejść?

#229317 24/01/2004 17:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Jest to z pewnoscia jakis blad. Ile ma pilek ten koles? Pewnie niewiele. Niedlugo albo jego wartosc wroci do normy, albo go stracisz. Tak jest prawie co sezon.

Mlodzik za 700k bylby super. Ja dostalem dzisiaj jakies gowna (jak zwykle).

#229318 24/01/2004 17:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Tez dzis dostalem same gowna - duzo gorsze niz zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#229319 24/01/2004 18:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
Szybkość
Kondycja
Przegląd gry--------0
Podania-------------00
Strzał--------------000
Gra głową
Gra na bramce-------0
Panowanie nad piłką-0000
Odbiór piłki--------00
Doorodkowania-------0
Stałe fragmenty-----0
Doowiadczenie
Forma---------------000000
na początek wygląda mało rewelacyjnie ale może jakieś zdolności szybkiego uczenia chłopak posiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
do drużyny przyjąłem 6 nowych razem wartość ich to około 1,7 M a piłeczki to od 10-18 bez formy
jakoś nie chce mi się wierzyć że to cud <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
patrzyłem u innych to takie czasami beztalencia przychodzą że tym bardziej doceniam los <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS: na jakiej zasadzie proponujecie trenerom zarobki jeśli chodzi o zainteresowanychm, miałem już dwie propozycje ale chłopaki się nie skusili

#229320 24/01/2004 18:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Majox to nizly Ci sie trafil- w porownani z tymi co teraz do mnie przyszli. Juniorzy zawsze maja zawyzone wartosci jak przychodza w nowym sezonie- w pon juz bede im zmniejszone.

PS: Majox nie przyjelem meczu bo piatek musze miec wolny na klanowy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zagramy w przyszlym tyg.

#229321 24/01/2004 19:07
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
ok jak będziesz miał wolny termin to daj znać, ja się dostosuję...

PS
czy jak wstawię młodego zdolnego zawodnika do pierwszego składu na mecz ligowy zrobię dobrze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bo coś mnie kusi aby zawodnika w napadzie o wartości 35 000 euro zastąpić zawodnikiem o wartości 700 000 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229322 24/01/2004 19:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No ja mysle ze zrobisz dobrze ma 3 strzalu i 4 panowania to za goascia z wart. 35tys to sie nadaje i cos ustrzeli moze nawet- w 7 lidze to nie tacy strzeleja hehe;-) Zdobedzie se chopak doswiadczenie nadodatek :zobacz:

#229323 25/01/2004 05:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
majox niezłego wypasa dostałeś. Do mnie przyszło dwóch wymiataczy z 18 piłkami Łącznie hehe. Trenuj mu strzał i szybkość na zmianę.

#229324 25/01/2004 06:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
chłopak już od biega, narazie tylko na papierze, ale szkoda go tak bez trenera... ponawiam pytanie wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes:

#229325 25/01/2004 06:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
majox: brak temu mlodemu szybkosci i kondychy, ktore sa bardzo wazne, ale jezeli mimo to ten koles ma lepsze parametry niz twoj stary napastnik to smialo go wstawiaj do skladu... nie ma tutaj znaczenia czy to junior czy senior licz sie skille...no i bedzie od razu zdobywal doswiadczenie..

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1