|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Buheheh dziś coś zamieszali z tabelą i witam DUBNIKA SA ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Robi sie coraz ciekawiej i trudniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
mam jeszcze jedno pytanie a w zasadzie dwa ponieważ w książce nie pisze :
czy potrzeba od razu rozbudowywać stadion jeśli dopiero zacząłem grać ?
czy trzeba być on line w trakcie trwania swojego meczu ?
z góry thx za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
w czasie meczu nie trzebabyc on line !!!!
no a stadion to rzecz gustu lepiej rozbuduj moja rada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
ok, zbudowałem bar i miejsca siedzące ale pierwszy mecz gram na wyjeździe dopiero drugi gram u siebie z drużyną "****ć policje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w lidze mam samych nowicjuszy podobnie jak ja rankingi jakieś 230000 i podobne, jeden tylko ma coś koło 100000 tak więc walka o awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Przy budowaniu stadionu zachowaj proporcje 75% miejsca stojące 23% miejsca siedzące 2% miejsca dla VIP-ów
Na początek warto zainwestować w kilka budek z Hot Dogami oraz sklepów z pamiątkami (proporcja 2:1. Kasa włożona w stadion napewno się zwróci. Podstawą jest też granie codziennie meczów towarzyskich H/A. I to chyba tyle na początek. Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Oryginalnie wysłał kaban: [qb]Przy budowaniu stadionu zachowaj proporcje 75% miejsca stojące 23% miejsca siedzące 2% miejsca dla VIP-ów
Na początek warto zainwestować w kilka budek z Hot Dogami oraz sklepów z pamiątkami (proporcja 2:1. Kasa włożona w stadion napewno się zwróci. Podstawą jest też granie codziennie meczów towarzyskich H/A. I to chyba tyle na początek. Pozdrowienia[/qb] stadion rozbudowany trzeba codziennie grać mecze towarzyskie ? przecież to ma być symulator, a jak wiadomo zawodnicy się męczą, myślę że mecz co 3-4 dni jest optymalnym rozwiązaniem, przynajmniej ja tak zorumuję... jak można grać puchary bezpłatnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Jak grasz dla kasy a nie chcesz aby sie gracze twojej jedenastki męczyli(leniwi),to graj juniorami lub 2 składem ,a jak masz kasiory mnóstwo to nie graj towarzyskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
właśnie przed chwilą kupiłem dwóch doświadczonych graczy, w zespole najlepiej jest jak rutyna łączy się z młodzieńczością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a kupiłem ich całkiem nie drogo, jedyny ból jest że chłopaki formy nie mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , mam pytanie jak zwiększyć formę zawodnika bo tego nie ma w żadnych poradnikach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
Grać, grać , grać i jeszcze raz grać tymi zawodnikami mecze towarzyskie ( i nie tylko towarzyskie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał majox: [qb]właśnie przed chwilą kupiłem dwóch doświadczonych graczy, w zespole najlepiej jest jak rutyna łączy się z młodzieńczością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a kupiłem ich całkiem nie drogo, jedyny ból jest że chłopaki formy nie mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , mam pytanie jak zwiększyć formę zawodnika bo tego nie ma w żadnych poradnikach ?[/qb] Sprawdż czy zawodnik potrzebuje grać (sztangielka), czy też odpczywać (łóżeczko). Jeżeli potrzebuje grać to graj nim jak najwięcej meczy, natomiast jeżeli odpoczywać to nie wystawiaj go nawet na rezerwę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
mam ciekawą jak sądzę informację : otóż do mojej drużyny dołączył zawodnik który od razu jest wyceniany na ok 700 000 euro, nie chcę go od razu dawac do składu żeby do nie zajechać, ma dopiero 17 lat ale chcę go dołączyć do drużyny aby trenował z 1 składem, jak to zdobić, wiem że mam zapłacić 22000 euro ale nie wiem gdzie, może dopiero gdy on skończy 18 lat ? zatem pytanie czy za tydzień, lub dwa zawodnik może odejść?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Jest to z pewnoscia jakis blad. Ile ma pilek ten koles? Pewnie niewiele. Niedlugo albo jego wartosc wroci do normy, albo go stracisz. Tak jest prawie co sezon.
Mlodzik za 700k bylby super. Ja dostalem dzisiaj jakies gowna (jak zwykle).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Tez dzis dostalem same gowna - duzo gorsze niz zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Szybkość Kondycja Przegląd gry--------0 Podania-------------00 Strzał--------------000 Gra głową Gra na bramce-------0 Panowanie nad piłką-0000 Odbiór piłki--------00 Doorodkowania-------0 Stałe fragmenty-----0 Doowiadczenie Forma---------------000000 na początek wygląda mało rewelacyjnie ale może jakieś zdolności szybkiego uczenia chłopak posiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do drużyny przyjąłem 6 nowych razem wartość ich to około 1,7 M a piłeczki to od 10-18 bez formy jakoś nie chce mi się wierzyć że to cud <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> patrzyłem u innych to takie czasami beztalencia przychodzą że tym bardziej doceniam los <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PS: na jakiej zasadzie proponujecie trenerom zarobki jeśli chodzi o zainteresowanychm, miałem już dwie propozycje ale chłopaki się nie skusili
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Majox to nizly Ci sie trafil- w porownani z tymi co teraz do mnie przyszli. Juniorzy zawsze maja zawyzone wartosci jak przychodza w nowym sezonie- w pon juz bede im zmniejszone.
PS: Majox nie przyjelem meczu bo piatek musze miec wolny na klanowy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zagramy w przyszlym tyg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
ok jak będziesz miał wolny termin to daj znać, ja się dostosuję...
PS czy jak wstawię młodego zdolnego zawodnika do pierwszego składu na mecz ligowy zrobię dobrze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo coś mnie kusi aby zawodnika w napadzie o wartości 35 000 euro zastąpić zawodnikiem o wartości 700 000 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No ja mysle ze zrobisz dobrze ma 3 strzalu i 4 panowania to za goascia z wart. 35tys to sie nadaje i cos ustrzeli moze nawet- w 7 lidze to nie tacy strzeleja hehe;-) Zdobedzie se chopak doswiadczenie nadodatek :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
majox niezłego wypasa dostałeś. Do mnie przyszło dwóch wymiataczy z 18 piłkami Łącznie hehe. Trenuj mu strzał i szybkość na zmianę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
chłopak już od biega, narazie tylko na papierze, ale szkoda go tak bez trenera... ponawiam pytanie wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
majox: brak temu mlodemu szybkosci i kondychy, ktore sa bardzo wazne, ale jezeli mimo to ten koles ma lepsze parametry niz twoj stary napastnik to smialo go wstawiaj do skladu... nie ma tutaj znaczenia czy to junior czy senior licz sie skille...no i bedzie od razu zdobywal doswiadczenie..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|