|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
heh sezon zakonczany plan minimum wykonany ale nic pozatym !!!!!
teraz zmiana bramkarza 1 zawodnika w polu i gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))
Extraklasa Będzie Nasza
BLACK POWER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))) haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Ekstraklasa i ekstraklasa ale dajcie mi tu wskazowki jak sie wydostac z cholernej 4 ligi. Znow wzmocnilem teraz druzyne przed nowym sezonem, mogbym rozpierdzielic wszystkich w 2 lidze, a se siedze tyle sezonow w div4.50. MZ=paranoja. Jeszcze te ciagle bugi, teraz ten z opoznieniami serwerow podczas transferow, katastrofa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Gerard mi też nie idzie za ciekawie. Jak narazie to w sezonie: 1 - 2 miejsce w 3 lidze 2 - 5 miejsce w 3 lidze 3 - awans do 2 ligi 4 - 2 miejsce w 2 lidze 5 - 5 miejsce w 2 lidze
Kurde już 6 sezon się zacznie (ale to zleciało) sami wiecie na co wypada, ale nie chcę zapeszać, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Szybciutko policzylem i wychodzi ze juz za 7dem sezonów domin MISTRZEM POLSKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w sezonie 6tym awans do div1 w sezonie 7mym 2gi w div 1 w sezonie 8mym 5ty w div 1 w sezonie 9tym awans w sezonie 10tym 2gi w extraklasie w sezonie 11tym 5ty w extraklasie w sezonie 12tym MISTRZ POLSKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postaraj sie domin jakos to szybciej zalatwic bo Ci zejdzie ponad 1,5 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Hehe no tak, inaczej być nie może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Tak więc koledzy macie jeszcze 6 sezonów aby zdobyć Mistrza Ekstraklasy wiec do dzieła. W tym sezonie bedę kibicował Wolsztynowi. PS. Gerard jak uderzysz z kopyta to za 5 sezonów wygrasz Ekstraklasę. Powodzenia Życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Oryginalnie wysłał kaban: Gerard mi też nie idzie za ciekawie. Jak narazie to w sezonie: 1 - 2 miejsce w 3 lidze 2 - 5 miejsce w 3 lidze 3 - awans do 2 ligi 4 - 2 miejsce w 2 lidze 5 - 5 miejsce w 2 lidze
Kurde już 6 sezon się zacznie (ale to zleciało) sami wiecie na co wypada, ale nie chcę zapeszać, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Widać wszystko to jest już z góry zaplanowane, łatwo zgadnac jak bedzie dalej: 6 - awans do 1 ligi 7 - 2 miejsce w 1 lidze 8 - 5 miejsce w 1 lidze 9 - awans do Ekstraklasy 10 - 2 miejsce w Ekstraklasie 11 - 5 miejsce w Ekstraklasie 12 - MISTRZ POLSKI Także jeszcze siedem sezonow i jestes najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Kaban wlasnie mama zamiar teraz uderzyc z niezlej racicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Akurat rok 2004 starczy mi na dojscie do Ekstraklasy i na poczatku 2005 roku zdobede mistrz Polski przed toba bo juz w nastepnym sezonie twoja kolej wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dzieki wszystkim za wsparcie, takze na gg ( Ci co pisze o nich wiedza o kogo chodzi). Z mila chcecia przyjme wszelkie porady co do skladu, taktyki i dzialan jezeli ktos z wyzszych lig takowe zaoferuje. Wspomne ze wlasnie moja pierwsza 11nastka przekroczyla 3,5 miliona euro co na 4 lige chyba jest niezlym fenomenem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
A oto moj przebieg MZ- moze mi przyszlosc wywrozycie z niego:
1- 2 miejsce 5 ligi ( i awans) 2- 2 miejsce 4 ligi ( Ehh ten Dozamet) 3- 3 miejce 4 ligi (badz 4-te bo bylem wkurzony i niezabadzo pamietam) 4- 2 miesce 4 ligi
No i teraz 5 sezon co przyniesie? Awans!! Jak to mawiaja starzy bieszczadcy gorale: "Nie ma huya" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Dzieki, domin, ale wlasnie w tym sezonie - nie wiedziec czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> - jakos moja wiara w sukces jest ciut mniejsza... Ale bede probowal i do zobaczenia (za 7 sezonow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) w Ekstraklasie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Jesli sie w niej do tego czasu utrzymasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]Jesli sie w niej do tego czasu utrzymasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] To jest inna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Hehehe nie jest źle. Teoretycznie lepiej być nie mogło. Nie zmienia to jednak faktu, że o awans będzie ciężko. Mimo to nastroje w klubie znacznie się poprawiły. Teraz chłopaki wygrzewają dupska na Hawajach, ale od poniedziałku wznawiają cykl treningowy i ....... zobaczymy jak będzie. Równie udanego losowania wam życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
No to już po losowaniu i trafiłem do div1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ....
AJAX Rojów 84 - rank: 763 CHEMIK Pustków - rank: 6362 Chrzaneki Gdansk - rank: 1360 (beniaminek) Clinic Club - rank: 9450 Dubnik SA - rank: 76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (beniaminek) Huge Vator - rank: 2890 (beniaminek) Lermint Lazerz - rank: 3122 Slums - rank: 23693 (spadkowicz z ekstraklasy)
ciekawe jak będzie wyglądać tabela na koniec sezonu, ciekawe czy to będzie szczęśliwy sezon dla mnie, utrzymanie też będe uwarzał za udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no ale będzie trzeba powalczyć o ekstraklase, a narazie trzeba sprawdzić czy będą jakieś problemy z nowym symulatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrowienia dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Oto moja liga, w ktorej gram juz 4 sezon :eek: Div4.50:
Black Panthers CF - rank: 1831!(stary wyjadacz tej ligi:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Fc Katalonia - rank: 17977 Kolporter Wrocław - rank: 19040 (benjaminek) Pogon Walczaca- rank: 13983 (benjaminek) PUG Bielany - rank: 18126 (spadkowicz) RKS RADOMSKO dula - rank: 14822 (benjaminek) U2 - rank: 13191 Warta Konin - rank: 17567
Jak zwykle walka o awans, tylko że z wieksza siłą i zdeterminowaniem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
1/18/2004 6:00pm o godzinie 18.00 na stadionie w Nowym Sączu zostanie rozegrany mecz pomiędzy zespołami: Raprerzy Nowy Sacz - Golden Dragons Dla członków federacji bileciki w loży VIP-ów gratis. Po meczyku biba w imprezowni Świerszcza, hehe, Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Zmierzylem wartosc 11 najdrozszych zawodnikow kazdego zespolu i wyszlo:
FC Hoppeles 4183 KiSS 4117 FC Nankatsu 4023 FC Olboys 3293 Los Leones 3225 Pretorians 2702 HSO 2510 Pomezania 1765
Wedlug mnie koncowa tabela:
KiSS Hoppeles Oldboys Nankatsu Los Leones HSO Pretorians Pomezania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Czyli tylko 3 zespoly maja wyzsza wartosc niz ja w 4tej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Ja musze przyznac, ze z nowym symulatorem moja ekipa gra beznadziejnie. Dlatego sie zastanawiam, czy slowa Seby (o moim utrzymaniu) nie sa czasem bardzo na miejscu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|