Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#229286 04/01/2004 22:58
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
heh sezon zakonczany plan minimum wykonany ale nic pozatym !!!!!

teraz zmiana bramkarza 1 zawodnika w polu i gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

Extraklasa Będzie Nasza

BLACK POWER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))) haha

Bonus: Unibet
#229287 04/01/2004 23:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ekstraklasa i ekstraklasa ale dajcie mi tu wskazowki jak sie wydostac z cholernej 4 ligi. Znow wzmocnilem teraz druzyne przed nowym sezonem, mogbym rozpierdzielic wszystkich w 2 lidze, a se siedze tyle sezonow w div4.50. MZ=paranoja. Jeszcze te ciagle bugi, teraz ten z opoznieniami serwerow podczas transferow, katastrofa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#229288 05/01/2004 03:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Gerard mi też nie idzie za ciekawie.
Jak narazie to w sezonie:
1 - 2 miejsce w 3 lidze
2 - 5 miejsce w 3 lidze
3 - awans do 2 ligi
4 - 2 miejsce w 2 lidze
5 - 5 miejsce w 2 lidze

Kurde już 6 sezon się zacznie (ale to zleciało) sami wiecie na co wypada, ale nie chcę zapeszać, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229289 05/01/2004 20:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Szybciutko policzylem i wychodzi ze juz za 7dem sezonów domin MISTRZEM POLSKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
w sezonie 6tym awans do div1
w sezonie 7mym 2gi w div 1
w sezonie 8mym 5ty w div 1
w sezonie 9tym awans
w sezonie 10tym 2gi w extraklasie
w sezonie 11tym 5ty w extraklasie
w sezonie 12tym MISTRZ POLSKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Postaraj sie domin jakos to szybciej zalatwic bo Ci zejdzie ponad 1,5 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229290 05/01/2004 21:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Hehe no tak, inaczej być nie może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Tak więc koledzy macie jeszcze 6 sezonów aby zdobyć Mistrza Ekstraklasy wiec do dzieła.
W tym sezonie bedę kibicował Wolsztynowi.
PS.
Gerard jak uderzysz z kopyta to za 5 sezonów wygrasz Ekstraklasę. Powodzenia Życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: .

#229291 05/01/2004 23:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
Gerard mi też nie idzie za ciekawie.
Jak narazie to w sezonie:
1 - 2 miejsce w 3 lidze
2 - 5 miejsce w 3 lidze
3 - awans do 2 ligi
4 - 2 miejsce w 2 lidze
5 - 5 miejsce w 2 lidze

Kurde już 6 sezon się zacznie (ale to zleciało) sami wiecie na co wypada, ale nie chcę zapeszać, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Widać wszystko to jest już z góry zaplanowane, łatwo zgadnac jak bedzie dalej:

6 - awans do 1 ligi
7 - 2 miejsce w 1 lidze
8 - 5 miejsce w 1 lidze
9 - awans do Ekstraklasy
10 - 2 miejsce w Ekstraklasie
11 - 5 miejsce w Ekstraklasie
12 - MISTRZ POLSKI

Także jeszcze siedem sezonow i jestes najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229292 06/01/2004 00:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Kaban wlasnie mama zamiar teraz uderzyc z niezlej racicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Akurat rok 2004 starczy mi na dojscie do Ekstraklasy i na poczatku 2005 roku zdobede mistrz Polski przed toba bo juz w nastepnym sezonie twoja kolej wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dzieki wszystkim za wsparcie, takze na gg ( Ci co pisze o nich wiedza o kogo chodzi). Z mila chcecia przyjme wszelkie porady co do skladu, taktyki i dzialan jezeli ktos z wyzszych lig takowe zaoferuje. Wspomne ze wlasnie moja pierwsza 11nastka przekroczyla 3,5 miliona euro co na 4 lige chyba jest niezlym fenomenem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229293 06/01/2004 00:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
A oto moj przebieg MZ- moze mi przyszlosc wywrozycie z niego:

1- 2 miejsce 5 ligi ( i awans)
2- 2 miejsce 4 ligi ( Ehh ten Dozamet)
3- 3 miejce 4 ligi (badz 4-te bo bylem wkurzony i niezabadzo pamietam)
4- 2 miesce 4 ligi

No i teraz 5 sezon co przyniesie? Awans!! Jak to mawiaja starzy bieszczadcy gorale: "Nie ma huya" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229294 06/01/2004 17:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Dzieki, domin, ale wlasnie w tym sezonie - nie wiedziec czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> - jakos moja wiara w sukces jest ciut mniejsza... Ale bede probowal i do zobaczenia (za 7 sezonow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) w Ekstraklasie!

#229295 07/01/2004 18:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Jesli sie w niej do tego czasu utrzymasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229296 07/01/2004 22:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Jesli sie w niej do tego czasu utrzymasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
To jest inna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...

#229297 08/01/2004 16:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Hehehe nie jest źle. Teoretycznie lepiej być nie mogło. Nie zmienia to jednak faktu, że o awans będzie ciężko. Mimo to nastroje w klubie znacznie się poprawiły. Teraz chłopaki wygrzewają dupska na Hawajach, ale od poniedziałku wznawiają cykl treningowy i ....... zobaczymy jak będzie. Równie udanego losowania wam życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229298 08/01/2004 21:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
No to już po losowaniu i trafiłem do div1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ....

AJAX Rojów 84 - rank: 763
CHEMIK Pustków - rank: 6362
Chrzaneki Gdansk - rank: 1360 (beniaminek)
Clinic Club - rank: 9450
Dubnik SA - rank: 76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (beniaminek)
Huge Vator - rank: 2890 (beniaminek)
Lermint Lazerz - rank: 3122
Slums - rank: 23693 (spadkowicz z ekstraklasy)

ciekawe jak będzie wyglądać tabela na koniec sezonu, ciekawe czy to będzie szczęśliwy sezon dla mnie, utrzymanie też będe uwarzał za udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no ale będzie trzeba powalczyć o ekstraklase, a narazie trzeba sprawdzić czy będą jakieś problemy z nowym symulatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrowienia dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229299 09/01/2004 12:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Oto moja liga, w ktorej gram juz 4 sezon :eek:
Div4.50:

Black Panthers CF - rank: 1831!(stary wyjadacz tej ligi:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Fc Katalonia - rank: 17977
Kolporter Wrocław - rank: 19040 (benjaminek)
Pogon Walczaca- rank: 13983 (benjaminek)
PUG Bielany - rank: 18126 (spadkowicz)
RKS RADOMSKO dula - rank: 14822 (benjaminek)
U2 - rank: 13191
Warta Konin - rank: 17567

Jak zwykle walka o awans, tylko że z wieksza siłą i zdeterminowaniem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229300 10/01/2004 15:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
1/18/2004 6:00pm o godzinie 18.00 na stadionie w Nowym Sączu zostanie rozegrany mecz pomiędzy zespołami: Raprerzy Nowy Sacz - Golden Dragons
Dla członków federacji bileciki w loży VIP-ów gratis. Po meczyku biba w imprezowni Świerszcza, hehe, Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: .

#229301 12/01/2004 22:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Zmierzylem wartosc 11 najdrozszych zawodnikow kazdego zespolu i wyszlo:

FC Hoppeles 4183
KiSS 4117
FC Nankatsu 4023
FC Olboys 3293
Los Leones 3225
Pretorians 2702
HSO 2510
Pomezania 1765

Wedlug mnie koncowa tabela:

KiSS
Hoppeles
Oldboys
Nankatsu
Los Leones
HSO
Pretorians
Pomezania

#229302 12/01/2004 23:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Czyli tylko 3 zespoly maja wyzsza wartosc niz ja w 4tej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229303 13/01/2004 19:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Ja musze przyznac, ze z nowym symulatorem moja ekipa gra beznadziejnie. Dlatego sie zastanawiam, czy slowa Seby (o moim utrzymaniu) nie sa czasem bardzo na miejscu...

#229304 14/01/2004 17:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
ile trwa jeden sezon ?

#229305 14/01/2004 20:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
14 tygodni.

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1