|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Witam i po pierwsze to sorki za założenie nowego bzdurnego tematu(pewnie trochę sie mi oberwie) ale dla mnie sprawa jest ważna! Otóż nie widzę na forum takiego tematu jak "Sawi kontra Butthead" w którym kurde jak sami wiecie gramy o prawdziwą kaskę.A poniekąd nasza rywalizacja miała się dzisiaj zakończyć to lekko mówiąc jestem wk...y i najchętniej bym se Nawiasem mówiąc to innego podobnego tematu "Kuba kontra RAF" też nie widzę. W związku z tym administratorów forum czy kogoś za takie sprawy odpowiedzialnego proszę o szybką odpowiedź!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Wszystkie tematy bez wartosciowej tresci zostaly usuniete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No joker ze mnie malutki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obczaj sobie Private picks ponad STADIONEM PILKARSKIM!
PS. W naturze nic sie nie gubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Oki dzięki za wiadomość!
CZyli w związku z tym ten temat po prostu nie istniał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ! Dawno juz nie zagladalem na forum ... i co widze dzial "Private Picks". Swietny pomysl z tym dzialem bo bedzie jako taki porzadek i wlasne typy nie beda sie walac gdzie popadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Oki już wszystko rozumiem.
W związku z tym proszę admina o skasowanie tego tematu gdyż jest on niepotrzebny .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Mam prośbę - niedawno jeden z naszych doświadczonych kolegów szczegółowo i przystępnie opisał asian handicapy. Nie mogę trafić na ten opis - może szanowny autor lub któryś z kolegów poda namiar na ten temat ? Z góry dziękuję - 2jot.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał 2jot: [qb]Mam prośbę - niedawno jeden z naszych doświadczonych kolegów szczegółowo i przystępnie opisał asian handicapy. Nie mogę trafić na ten opis - może szanowny autor lub któryś z kolegów poda namiar na ten temat ? Z góry dziękuję - 2jot.[/qb] niezla robota Conrada: http://www.mecz.org/index.php?dzial=asian
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Dzięki DMK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 2jot
|
|
|
Link skopiowany do schowka