Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#2284847 22/04/2008 07:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #2285113 22/04/2008 15:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Skoro nie ma kontaktu z zalayeta to wpisujemy walkowery:

zalayeta-Giertyszek 0:3
Giertyszek-zalayeta 3:0

Tak samo walkowery z nocnym, który jak sam napisał "woli popisać z koleżanką na gg niż grać w fifę" smile a więc:

nocny-Giertyszek 0:3
Giertyszek-nocny 3:0

I tak zakończyłem rozgrywki ligowe.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
ty tez nie miales czas na bieżaco grać wiec nie mów nic o walkowerach ...

giede #2285436 22/04/2008 18:01
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
giede - nocny 0-1
giede - nocny 2-2

giede #2285440 22/04/2008 18:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
2 liga

giede - kuba5 0-1
kuba5 - giede 2-1

z zalayeta dalej brak kontaktu.

giede #2286122 22/04/2008 22:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by giede
ty tez nie miales czas na bieżaco grać wiec nie mów nic o walkowerach ...

a tobie co do tego? z toba mecze rozegrane, a poniewaz rozgrywki konczymy dzisiaj wiec kogo nie ma to walkowery.

pilnuj swojego nosa.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
1 liga tych rozgrywek chyba nie skonczy :/
Gib01 nie pisze, do vialego pisalem i cisza.
Inni coś też nie za bardzo mają chęć chyba dalej grać.
Trzeba będzie chyba uznać że zwycięzcą jest Pav i zakończyć rozgrywki.

Ja już raczej nie pogram w ligę bo nie będę miał już tyle czasu. Dobrze będzie jak w ogóle będę miał stały dostęp do neta. Dzięki za wspólną zabawę smile

AnJay #2286325 23/04/2008 00:28
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Jak nie pisze ..napisalem ze czekam na jakies info ..

AnJay #2286327 23/04/2008 00:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Anjay u mnie tez chyba mecze wszystkie rozegrane, ale nie wpisales.

Dzieki za gre smile


Kylo #2286333 23/04/2008 00:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
to może coś przegapiłem smile
Przypomnij mi Kylo te wyniki których nie wpisałem...

A Gib01 jak możesz to odezwij się to zagramy..
Mój nr jest tutaj: http://www.fixturelist.com/leagueinfo.php?l=2665

AnJay #2286349 23/04/2008 00:36
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Zwracam honor jeszcze 1 mecz ze Skrzypo musze zagrac, choc bylem pewny ze juz oba zagralismy smile

Kylo #2286567 23/04/2008 01:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
green_grass_of_tunnel 1-1 Muczaczo
Muczaczo 4-4 green_grass_of_tunnel

Muczaczo #2286678 23/04/2008 02:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
To może i ja zagram jeszcze jakieś zaległe mecze.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by giede
ty tez nie miales czas na bieżaco grać wiec nie mów nic o walkowerach ...

a tobie co do tego? z toba mecze rozegrane, a poniewaz rozgrywki konczymy dzisiaj wiec kogo nie ma to walkowery.

pilnuj swojego nosa.
ok pilnuje swego nosa , zwracam honor . Nie doczytałem sie, że dzis sie liga konczy ...

giede #2288948 23/04/2008 22:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Liga powinna być skończona, ale nie wiem czy może nie poczekać na jakies deklaracje czy ktoś zamierza dokonczyc wszystkie mecze czy nie.
Ja tymczasem zagrałem z gibem, niestety bez rewanżu.

AnJay - Gib01 2:0

AnJay #2289106 23/04/2008 23:38
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by skrzypo555
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko.

walkowerów nie wpisałem do wyników, choć pewnie tak trzeba zrobić w przypadku zalayety i vialego, bo nie dają znaku życia.
Natomiast co mam zrobić z całą resztą która nie gra ostatnich kolejek to nie wiem.
Dziś zagram jeszcze z Gib01 rewanż i 2 walkowery z vialim i koniec

AnJay #2289353 24/04/2008 02:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Ja tam mogę zagrac zaległe mecze. Zostały mi jeszcze mecze z Gibem i grassem. Mogę zagrać, ale raczej później, jeżeli jesteście chętni to czekam za sygnał.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Giertyszek
Skoro nie ma kontaktu z zalayeta to wpisujemy walkowery:

zalayeta-Giertyszek 0:3
Giertyszek-zalayeta 3:0

Tak samo walkowery z nocnym, który jak sam napisał "woli popisać z koleżanką na gg niż grać w fifę" smile a więc:

nocny-Giertyszek 0:3
Giertyszek-nocny 3:0

I tak zakończyłem rozgrywki ligowe.

L

tyle komentarza laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by skrzypo555
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko.

kolejny co wtyka nos w nie swoje sprawy.

ja z kazdym kto chcial rozegrac mecze rozegralem a kolega zalayeta nie daje znaku zycia to co w nieskonczonosc bedziemy na niego czekac?

natomiast nocny napisal mi na gg ze nie chce grac bo woli pogadac z dziewczyna, mam to w archiwum moge udostepnic.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1