|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Skąd masz info nt. pogody? Cholera jasna, jak jutro będzie zmoczony tor i zawody w deszczu to wszystko trafi szlak. To warunki i dla Jonssona, i dla Harrisa i dla Lindgrena, a na pewno nie dla Golloba ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
na kaspera stronie pisza o treningu po deszczu Niestety, trening odbywał się po opadach deszczu, przez co tor był bardzo śliski i chyba nie wszyscy jechali tu na maksa. Zresztą, trening nie jest aż tak ważny jak jutrzejszy turniej, więc zapowiada się w nim ciekawa walka. Faktem jest, że miałem okazję pokręcić tu dziś trochę kółek i myślę, że wszystko jest ok.- tak relacjonuje Krzysztof.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Watek zaczety u buszmena w temacie pociagne tutaj, bo nie chce chlopakowi wiecej smiecic. Kryszko84 twierdzi ze wprowadzam w blad twierdzac ze niemozliwe sa kombinacje roznyc zdarzen zGP. Twierdzisz ze "... a wygrana w biegu oraz ze nei bedzie w osemce mozna laczyc! " To sprobuj sobie to polaczyc i nie zarzucaj ludziom ze bzdury pisza. Druga sprawa ze probowalem puscic identyczne zdarzenia(te triple i duble) na kuponie jak buszmen i nic z tego, nie przejdzie. NIe sadze zeby kazdy z nas mial inne zasady zawierania zakladow w unibecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Lepusti: istotnie, teraz to zmienili. Ale do południa można było łączyć po 1 rzeczy z biegów, bedzie/nie będzie w 8 oraz z tych zwycięstw na co najmniej jeden bieg = tripel optymalnie. Mam ci skana podesłać żebyś uwierzył, czy wystarczy słowo ?  Zresztą, i tak nieistotne... Prognozy pogody są na jutro nie najgorsze. Ma padać do południa... (sprawdzałem na Novo Mesto, relatywnie blisko...).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Ok buszmen, zagrales takie kupony to spoko,plus dla ciebie. nie mam powodu zeby ci nie wierzyc. Przeciez nie chodzi o to zebys mi to udowadnial.
Fakt teraz jest taki ze od ok 14 mozna grac tylko single, a kolega kryszko84 powinien uaktualnic swoja wiedze, a pozniej zarzucac niewiedze innym, bo sam wypada malo profesjonalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Skąd masz info nt. pogody? Cholera jasna, jak jutro będzie zmoczony tor i zawody w deszczu to wszystko trafi szlak. To warunki i dla Jonssona, i dla Harrisa i dla Lindgrena, a na pewno nie dla Golloba ;] No niestety ... pozostaje nam modlitwa o to zeby jutro deszcz nie padal bo inaczej wszystko szlak trafi  Ze stropny kasprzaka info bo narzekal po traningu na mokr i sliski tor
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
O widze kolega Lepusti cos tutaj mi o wiedzy gada  A wiec odpowiadam o moja wiedze to ty sie nie martw... ja tez to zagralem juz wczoraj wiec moze cos sie zmienilo .... a mi hcodizlo o to ze zarzucales ze takie agranie jest nei mozliwe a zreszta co ja bede tlumaczyl jak nei mam wiedzy ... pzdr i oby jutro nie padalo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Bet365 na zwyciestwo Nickiego w 3 biegu oferuje 2,00, gdzie sportingbet 1,54, a unibet ma go w parze z Hancockiem po 1,45. Jesli Pedersen ma dzisiaj wygrywac biegi to przede wszystkim trzeci, gdzie obsada jeszcze nie z gornej polki. Warunek, dobrze wybrac sprzet na ktorym pojedzie juz na treningu. 3. Hancock, N.Pedersen, Gollob, Lindgren 7. N.Pedersen, Andersen, Dryml, Nicholls 9. Harris, Crump, Holta, N.Pedersen 14. Kasprzak, Zagar, Jonsson, N.Pedersen 20. B.Pedersen, Iversen, N.Pedersen, Adams
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Podczas treningu zaczęło padać i warunki na torze zmieniały się. Jestem zadowolony ze swoich silników, które przywiozłem na pierwsze Grand Prix. Jak zwykle plan minimum to półfinał, a przy odrobinie szczęścia może być i finał. W takich zawodach wszystko jest możliwe. Mam tylko nadzieję, że dzisiejsza pogoda nie pokrzyżuje nam planów i będzie to dobre widowisko dla kibiców - powiedział Tomasz Gollob. Oby sie udalo namieszac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Rozmawialem ze znajomym Slowencem i mowi, ze 5 minut pada, 5 minut swieci slonce... Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: it is April weather 5 minutes rain and 5 minutes sun Użytkownik codi (POL) mówi: you live long way from Krsko? Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: nothing is far away in Slovenia  Użytkownik codi (POL) mówi:  anyway it`s better weather than yesterday ye? Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: for 14 days it is the same Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: rain and sun Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: in that are it is cloudy atm Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: and 15°C Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: aha, I see now 18°C Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: in Kr¹ko Użytkownik Rotar (SLOVENIA) mówi: but only info for that area that is cloudy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
2w 1p +2,4j +10% Any Heat Winner - Pedersen, Nicki 1.18 unibet 10j Oby bez kontuzji, upadków itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148 |
Pierwsza odsłona rywalizacji o tytuł czemiona globu. Spoglądając na typy, jakie pojawiają się na forum, widać, że większość z grających nie przewiduje dzisiaj większych niespodzianek. Jeżeli tak będzie istotnie, to buki mają w plecy. Rok temu podczas inauguracji (Lonigo) tez nie było niespodzianek i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Nie jestem oryginalny dlatego stawiam na faworytów. Oto moje typy: STS N. Pedersen - Jonsson 1 Adams - Gollob 1 Crump - Hancock 1 B. Pedersen - Lindgren 1 AKO 3,08 10/10
Crump wygra zawody (AKO 4) 3/10 Niki jest w gronie głównych kandydatów do tytułu i obrońcy nie przystoi kiepsko zacząc tegoroczną batalię o złoto. AJ jest moim zdaniem lekko przeszacowany. Adams również mierzy wysoko, więc powinien być co najmniej w finale, bądź w jego poblizu, co Tomaszowi może sprawić duży problem. Sam przyznaje, że jego ambicje sięgają półfinałów. Crump podobnie jak Nicki uważany jest za kandydata na mistrza i z obecnej 15 zawodników ma największe szanse na zdetronizowanie Duńczyka. Hancock pomału schodzi z pierwszego planu, więc nie sądzę, że dzisiaj stać go będzie na wysokie miejsce. B. Pedersen jest zdecydowanie bardziej doświadczonym jeźdźcem, jeśli chodzi o starty w GP i wierzę, że dzisiaj to potwierdzi.
Milenium Crump - Andersen 1 Adams - Hancock 1 Nicholls - Harris 1 Iversen - Lindgren Murcia - Sevilla x2 Norymberga - Bielefeld 1X AKO 6,83 10/10 Dwie pary praktycznie podobne jak wyżej i opisane. Rywalizacja Angoli moim zdaniem zakończy sięna korzyść Nichollsa. Lepsza forma Scotta i drugie miejsce w Krsko w minionym sezonie skłaniają mnie do postawienia na tego właśnie zawodnika. Harris w lidze brytyjskiej nie błyszczy, a naszej I ligi nie będę porównywał, bo specjalnie nie ma do czego. Iversen - Lindgren. Para z Wolverhampton i Zielonej Góry. Za Duńczykiem przemawia przede wszystkim większe objeżdżenie w GP oraz ostatni tydzień. To właśnie postawa na Wyspach w dwóch ostatnich meczach przekonała mnie do postawienia na Iversena.
Btwn Wyścigi - kto wygra? 2. B. Pedersen - (ako 3,0)(B. Pedersen, Dryml, Harris, Jonsson) 6. Iversen - (ako 3,0)(Iversen, Hancock, Kasprzak, Harris 7. N. Pedersen (ako 1,7)- (N. Pedersen,Andersen, Dryml, Nicholls) 16. Adams - (ako 2,6)(Gollob, Harris, Adams, Andersen
Sportingbet N. Pedersen wygra zawody (AKO 3,95) 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886 |
mozna gdzies ogladac w necie GP czy tylko zostaje Canal+ jak ktos ma to niech zapoda linka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
No to czarny dzien ... zaden z 3 kuponow ktore dawalem dzisiaj nie wszedl :| ale brawo tomek ... co tu duzo mowic pomogl mu dobry rozklad biegow i deszcz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Zawody ogolnie loteria , 13 biegow wygranych z pola "A" 10 z pola "B" i po jednym z "C" i "D" to mowi samo za siebie , poki nie padal deszcz , jakos to wygladalo , tor byl bardzo przyczepny a rok w rok byl tu beton  ... zawody bardzo wyrownane ale nie moglo byc inaczej , w koncu kazdy z zawodnikow mial przynajmniej jeden raz najbardziej wewnetrzne pole i widac to w punktacji, brawo dla Golloba ktory wykorzystal do maksimum pole "A" oczywiscie gdyby nie konczyl dwoch ostatnich biegow w fazie zasadniczej z pola przy krawezniku to by odpadl , nie ma do tego watpliwosci , ale w zuzlu i szczescie jest potrzebne ... Adams przedostani , Dryml w 8mce i po kuponach  ... pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|