|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Na razie znam takie programy darmowe: Manzone 1.27 Asistant Manager 3.11 Oraz kalkulatory na rozbudowe stadionu.
Jesli ktos zna inne programy prosze wpisac jakie i jak je zdobyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
kilka słów co do manzone znalazłem to w sieci, sciągnąłem i nie mogę tego otworzyć, otwierają mi się jedynie jakieś cyferki i kwadraciki w exelu co z tym zrobić
już po problemie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Ja osobiscie wolę asistant manager,niz manzone,to tak jak porownac MZ z HT,no i wyniki mialem lepsze jak uzywalem AM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Smoq możesz zarzucić linkiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Ja dostalem ten program od Holendra o loginie crap ,jak chcesz dostac ten program to napisz do jego gb lub crap@managerzone.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
domyślam się że z polskiego to on ni chuchu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
dzięki, teraz to tylko wygrywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Pobierzcie sobie MZ Managerzone 2.0,ta wersja jest calkowicie zautomatyzowana,sama sie uaktualnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) Teraz wiem ile mam punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,najswiezszy rank,analizy meczy,itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
http://www.mzmanager.com/ link do MZ 2 Gerard, ten link do Assistance Manager nie działa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Mi dziala - jak strona sie otwiera to daje download now, pozniej na nastepnej launch public download i rozpoczyna sciaganie- tydzien temu ten plik tak sciagnelem i dziala. No chyba, ze z jakis powodow pierwsza strona Ci sie nie otwiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Ja ściągnęłem ten program Assistant Manager ale czy ktoś mi powie jak to się obsługuje i co do czego służy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Czy MZ Managerzone 2.0 działa Wam dziś poprawnie?? Mi nie pobiera informacji dotyczących meczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Witam Panowie mam problem. Jestem nowy i nic nieczaje w tym programie. Miedzy innymi nie wiem jak ogladac mecze na zywo. Czy te programiki o ktory piszecie spowoduja ze bede mogl ogladac mecze na LIVE czy w jakis inny sposob mi pomoga??. Dzieki sedreczne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Oryginalnie wysłał lejo: [qb]Witam Panowie mam problem. Jestem nowy i nic nieczaje w tym programie. Miedzy innymi nie wiem jak ogladac mecze na zywo. Czy te programiki o ktory piszecie spowoduja ze bede mogl ogladac mecze na LIVE czy w jakis inny sposob mi pomoga??. Dzieki sedreczne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] nie, żeby oklądnac mecz LIVE musisz Euro na konto wplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Macie jakis opis po polsku do programu MZ Manager 2.01??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał simka_airMen: [qb]Macie jakis opis po polsku do programu MZ Manager 2.01??[/qb] Mozesz sobie zmienic jeyk na polski, pozatym opis jest raczej zbedny gdyz program sam pobiera automatycznie dane z baz danych MZ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
a co np. w selekcji?? bo są opcje dodawania u góry i na dole zawodników czym to się różnii??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96 |
A czy mógłby ktos napisać jak wprowadzić dane do Assistant Managera?? bo nie bardzo wiem jak to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka