Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Na razie znam takie programy darmowe:
Manzone 1.27
Asistant Manager 3.11
Oraz kalkulatory na rozbudowe stadionu.

Jesli ktos zna inne programy prosze wpisac jakie i jak je zdobyc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
kilka słów co do manzone
znalazłem to w sieci, sciągnąłem i nie mogę tego otworzyć, otwierają mi się jedynie jakieś cyferki i kwadraciki w exelu co z tym zrobić

już po problemie

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Ja osobiscie wolę asistant manager,niz manzone,to tak jak porownac MZ z HT,no i wyniki mialem lepsze jak uzywalem AM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
Smoq możesz zarzucić linkiem ?

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Ja dostalem ten program od Holendra o loginie crap ,jak chcesz dostac ten program to napisz do jego gb lub crap@managerzone.com

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
domyślam się że z polskiego to on ni chuchu

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Manzone Manzone [freewebs.com]

Assistance Manager Assistance manager [filefront.com]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
dzięki, teraz to tylko wygrywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Pobierzcie sobie MZ Managerzone 2.0,ta wersja jest calkowicie zautomatyzowana,sama sie uaktualnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
Teraz wiem ile mam punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,najswiezszy rank,analizy meczy,itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
http://www.mzmanager.com/ link do MZ 2
Gerard, ten link do Assistance Manager nie działa...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Mi dziala - jak strona sie otwiera to daje download now, pozniej na nastepnej launch public download i rozpoczyna sciaganie- tydzien temu ten plik tak sciagnelem i dziala. No chyba, ze z jakis powodow pierwsza strona Ci sie nie otwiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Ja ściągnęłem ten program Assistant Manager ale czy ktoś mi powie jak to się obsługuje i co do czego służy

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Czy MZ Managerzone 2.0 działa Wam dziś poprawnie?? Mi nie pobiera informacji dotyczących meczy...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Mnie tam dziala ok

Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Witam
Panowie mam problem. Jestem nowy i nic nieczaje w tym programie. Miedzy innymi nie wiem jak ogladac mecze na zywo. Czy te programiki o ktory piszecie spowoduja ze bede mogl ogladac mecze na LIVE czy w jakis inny sposob mi pomoga??. Dzieki sedreczne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
Oryginalnie wysłał lejo:
[qb]Witam
Panowie mam problem. Jestem nowy i nic nieczaje w tym programie. Miedzy innymi nie wiem jak ogladac mecze na zywo. Czy te programiki o ktory piszecie spowoduja ze bede mogl ogladac mecze na LIVE czy w jakis inny sposob mi pomoga??. Dzieki sedreczne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
nie, żeby oklądnac mecz LIVE musisz Euro na konto wplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :zobacz:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Macie jakis opis po polsku do programu MZ Manager 2.01??

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[qb]Macie jakis opis po polsku do programu MZ Manager 2.01??[/qb]
Mozesz sobie zmienic jeyk na polski, pozatym opis jest raczej zbedny gdyz program sam pobiera automatycznie dane z baz danych MZ.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
a co np. w selekcji?? bo są opcje dodawania u góry i na dole zawodników czym to się różnii??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
A czy mógłby ktos napisać jak wprowadzić dane do Assistant Managera??
bo nie bardzo wiem jak to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea]), 2,684 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1