Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#229552 26/01/2004 23:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Chciałem się pochwalić wszystki na forum, ze od dzis zasililem grono polskiego stuffu i zostalem nowym FA. Bede opiekowal sie oficjalnym forum w hokeju- byc moze tez wspomoge gsg w pilce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#229553 27/01/2004 00:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229554 27/01/2004 16:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
Gratki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#229555 28/01/2004 20:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , no to mamy kolejnego forumowicza w ścisłym kierownictwie MZ.
Przynajmniej na forum hokejowym będę mógł używać trochę ostrzejszego języka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , na piłce niestety każdy mój post jest edytowany, albo kasowany, ale to zasługa tego łobuza GSG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,hehe.

#229556 23/02/2004 00:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , no to mamy kolejnego forumowicza w ścisłym kierownictwie MZ.
Przynajmniej na forum hokejowym będę mógł używać trochę ostrzejszego języka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , na piłce niestety każdy mój post jest edytowany, albo kasowany, ale to zasługa tego łobuza GSG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,hehe.[/qb]
Albo Cap0ne, nie wiem czemu ale zbytnio za nim nie przepadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,703 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1