Chcialbym wstapic to klanu !
Moze ktos potrzebuje nowych klanowiczow ?
jak cos to moj team to F.C.MELERS
login z mz to melerek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: