Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
VanTheMan #2184685 21/03/2008 18:16
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Kujawiak-Kaszubia 2 4,3
Ostanio w gazecie Toruńskiej czytałem artykuł że druzyna z Włocławka to zdecydowanie najsłabszy zespoł III Ligi... wiec nie rozumiem tak dużego kursu na Kaszubie.
Warto także dodac że średnia wieku gospodarzy to zaledwie 20lat .

Bonus: Unibet
grajus87 #2188329 22/03/2008 18:58
Dołączył: Feb 2008
Posty: 21
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 21
Jak dla mnie Rakow dzis pewne 2 po kursie @1,85, dlaczego?? bo głogow jest prze słaby, gdyby tydzien temu Skalnik mial lepszych napastnikow to lekko z nimi jada,a tak to dwie nie wykorzystane 100% sytuacje sie mszcza i glogow wygrywa 1;2. fotel lidera zobowiazuje i czewa musi dzis wygrac, troche martwi ze mecz bedzie rozgrywany na bocznym boisku ale jestem dobrej mysli.

Jaszu #2295586 26/04/2008 21:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Hutnik Kraków - Lada Biłgoraj

@1.60
8/10
bwin

Początek rundy nie należał do udanych ,w której to zespołowi z Huty udało się zdobyć zaledwie 1pkt. W pięciu meczach ,pomimo angażu w drużynie tak znanych nazwisk jak Ibrahim Sunday ,czy Bogdan Zając. Brak zgrania w zespole i zawirowania w zarządzie były w głównej mierze przyczynami tak słabych rezultatów. Sytuacja jednak się zmieniła ,klub ma nowego prezesa ,piłkarze od dwóch meczy dostają premie za wygraną ,co od razu przyniosło rezultaty w postaci wygranych z Wierną ,oraz Avią. Hutnik potrzebuje punktów ,aby móc się wreszcie piąć w tabeli ,a wszystkie ostatnie wydarzenia wskazują na łatwą wygraną gospodarzy.

panKa$a #2295656 26/04/2008 21:46
Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
Nadnarwianka Pułtusk - Concordia Piotrków Trybunalski (III liga grupa I)
typ: 2 kurs: 2.50 (BAH)

Krótko i na temat - Nadnarwianka w tym meczu zagra bez dwóch najlepszych zawodników obecnej rundy wiosennej, bez napastnika Dylewskiego i pomocnika Janusińskiego (obaj pauzują za kartki). Nadnarwianka ma tylko czysto teoretyczne szanse na utrzymanie zaś Concordia pomimo faktu że do lidera traci aż 8 punktów wątpie aby odpuściła walkę o awans. Po stronie Concordii przemawia drużyna która jest złożona z lepszych i doświadczonych piłkarzy niż których ma Nadnarwianka która jest dość ambitnym zlepkiem młodzieży i paru bardziej ogranych zawodników jak to pokazują wyniki na wiosne lecz czuje że w dzisiejszym meczu Nadnarwianka nie będzie po prostu miała atutów w ofensywie, wykorzystując dobrze grającą obronę w tej rundzie Nadnarwianka nastawi się jedynie na bronienie remisu 0:0 już od początu meczu, a gra na remis jak wiadomo bardzo często kończy się porażką. Kolejnym aspektem przemawiającym na korzyść drużyny gości jest statystyka, 3 rozegrane mecze między sobą - 3 zwycięstwa Concordii.

madel #2296547 27/04/2008 02:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Unia Janikowo - FLOTA Świnoujście

hehe flota znajac zycie bedze remis 1:1 janikowo nie potrafilo sobie poradzic z ostatnim kwidziniem uleglo 1:2 u siebie mimo tego ze flota 2:2 u siebie z nimi to bylem na meczu i powinno byc 5:1 spokojnie wiec jak dla mnie X2 flota 1 liga juz prawie pewna jednak sponsor sie przydał hehe PGNIG rulez

panKa$a #2297474 27/04/2008 16:33
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by panKa$a
Hutnik Kraków - Lada Biłgoraj

@1.60
8/10
bwin

Początek rundy nie należał do udanych ,w której to zespołowi z Huty udało się zdobyć zaledwie 1pkt. W pięciu meczach ,pomimo angażu w drużynie tak znanych nazwisk jak Ibrahim Sunday ,czy Bogdan Zając. Brak zgrania w zespole i zawirowania w zarządzie były w głównej mierze przyczynami tak słabych rezultatów. Sytuacja jednak się zmieniła ,klub ma nowego prezesa ,piłkarze od dwóch meczy dostają premie za wygraną ,co od razu przyniosło rezultaty w postaci wygranych z Wierną ,oraz Avią. Hutnik potrzebuje punktów ,aby móc się wreszcie piąć w tabeli ,a wszystkie ostatnie wydarzenia wskazują na łatwą wygraną gospodarzy.

2-1 kasa

madel #2298021 27/04/2008 21:43
Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
Originally Posted by madel
Nadnarwianka Pułtusk - Concordia Piotrków Trybunalski (III liga grupa I)
typ: 2 kurs: 2.50 (BAH)

Krótko i na temat - Nadnarwianka w tym meczu zagra bez dwóch najlepszych zawodników obecnej rundy wiosennej, bez napastnika Dylewskiego i pomocnika Janusińskiego (obaj pauzują za kartki). Nadnarwianka ma tylko czysto teoretyczne szanse na utrzymanie zaś Concordia pomimo faktu że do lidera traci aż 8 punktów wątpie aby odpuściła walkę o awans. Po stronie Concordii przemawia drużyna która jest złożona z lepszych i doświadczonych piłkarzy niż których ma Nadnarwianka która jest dość ambitnym zlepkiem młodzieży i paru bardziej ogranych zawodników jak to pokazują wyniki na wiosne lecz czuje że w dzisiejszym meczu Nadnarwianka nie będzie po prostu miała atutów w ofensywie, wykorzystując dobrze grającą obronę w tej rundzie Nadnarwianka nastawi się jedynie na bronienie remisu 0:0 już od początu meczu, a gra na remis jak wiadomo bardzo często kończy się porażką. Kolejnym aspektem przemawiającym na korzyść drużyny gości jest statystyka, 3 rozegrane mecze między sobą - 3 zwycięstwa Concordii.

2:4 kasa

lacinio #2303439 30/04/2008 04:57
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Po kolejne punkty do Głogowa
2008-04-29 12:46
Głogów, Żywiec. W miniony weekend w żywieckiej Koszarawie wreszcie zapanowały radosne nastroje.

Koszarawa odniosła pierwsze tej wiosny zwycięstwo, pokonując na własnym terenie wyżej notowaną ekipę Orła Ząbkowice Śląskie. Teraz, przynajmniej teoretycznie zadanie jest nieco łatwiejsze. – Rywal jest na pewno w naszym zasięgu, ale nie można go absolutnie lekceważyć. Za Chrobrym przemawia chociażby atut własnego boiska – przestrzega Maciej Mrowiec, szkoleniowiec Koszarawy. Gospodarze środowej potyczki także nie zachwycają na wiosnę, gromadząc w rozegranych dotąd kolejkach 6 „oczek”. Jesienią to żywczanie okazali się lepsi, zwyciężając minimalnie 1:0. W minionej, 22. serii gier Koszarawa zanotowała pewne zwycięstwo, które może korzystnie wpłynąć na psychikę piłkarzy. – Zobaczymy jak chłopcy wypoczęli przez te trzy dni, bo to może mieć decydujące znaczenie – kontynuuje M.Mrowiec. Co było kluczem do wywalczenia pierwszego kompletu punktów? – Bez wątpienia dobra postawa w defensywie i ograniczenie indywidualnych błędów. Wróciła też skuteczność, choć zwycięstwo mogło być bardziej okazałe – mówi szkoleniowiec Koszarawy. Wygrana w meczu z Orłem, a nade wszystko coraz lepsza postawa futbolistów z Żywca powoduje wśród samych zawodników jeszcze większą motywację. – Zawsze staramy się grać o punkty, o zwycięstwa i tak zagramy jutro. Nie można inaczej podchodzić do kolejnych gier, jak z nadzieją na triumfy – podkreśla M.Mrowiec. Lepsza atmosfera w drużynie, prawie wszyscy piłkarze do dyspozycji trenera – to wszystko napawa optymizmem przed dalszym etapem ligowych zmagań. Trudno oczekiwać wobec powyższego innego rozstrzygnięcia, jak zdobycz punktowa dla żywieckiego trzecioligowca.

wolfiks #2304725 30/04/2008 20:52
Dołączył: Mar 2008
Posty: 167
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 167
Radomiak-DOlcan
Po Sobotniej porażce Radomiaka , odwolano trenera Engela Jr z całym sztabem szkoleniowym, i zatrudniono Wojcika, do tego strajk piłkarzy w poniedziałek ,którzy nie wyszli na treningu bo nie zgadzają sie z decyzja zarzadu, jak dla mnie za kortki czas by to wszystko ułożyć i z przykrosica muszę stwierdzić ze mój typ x2, jest wielce prawdopodobny.

melanzowicz #2305467 01/05/2008 01:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Po meczu Unia Janikowo - FLOTA Świnoujście mozna smialo powiedzec ze korupcja w pilce noznej w polsce działa dalej widzalem juz przekraty ale to co sedzia wyrabial w janikowie to juz szczyt wszystkiego flota by spokojnie mecz wygrala

melanzowicz #2305780 01/05/2008 03:09
Dołączył: Mar 2008
Posty: 167
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 167
Originally Posted by melanzowicz
Radomiak-DOlcan
Po Sobotniej porażce Radomiaka , odwolano trenera Engela Jr z całym sztabem szkoleniowym, i zatrudniono Wojcika, do tego strajk piłkarzy w poniedziałek ,którzy nie wyszli na treningu bo nie zgadzają sie z decyzja zarzadu, jak dla mnie za kortki czas by to wszystko ułożyć i z przykrosica muszę stwierdzić ze mój typ x2, jest wielce prawdopodobny.

0-0 hura

melanzowicz #2365911 25/05/2008 02:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Flota Świnoujście - Kaszubia Kościerzyna - 1 - 1.3 Bwin

nie bedze niespodzanki flota zapewnia sobie avans do 1 ligi wielka feta juz przygotowana w świnoujsciu

lacinio #2386204 31/05/2008 16:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKP Gorzów Wielkopolski 2


Goście walczą o awans do nowej 1 ligi , gospodarze będą podmęczeni gdyż w środe finał okręgowego Pucharu Polski kosztował ich sporo sił , grali 120 minut z Górnikiem Wałbrzych.

W Gorzowie jesienią było 3:0 dla Stilonu.

motywacja świeżość i zdecydowanie wyższe umiejętności czysto piłkarskie wystarczą do sięgnięcia po 3 pukty

Legia #2387297 31/05/2008 22:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
słów jeszcze parę...Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKP Gorzów Wielkopolski 2

kursy lecą na łeb na szyję ale wciąż można zagrać po przyzwoitym kursie w BAH 1.95 ...w bwinie już tylko 1,8

dodam jeszce że Gorzowianie w ostatnich 6ciu meczach nie stracili bramki!!! wygrywając pięciokrotnie i raz remisując 0:0....


ponadto na wiosne spisują się jeszce lepiej niż jesienią , nowi ludzie świetnie się wkomponowai w zespół , który prezentuje bardzo dojrzałą grę i wysoką kulturę w organizacji gry .


we wszystkich wiosennych meczach gorzowianie schodzili 9 razy jako zwycięzcy 2 razy zremisowali i raz przegrali z bezpośrednim rywalem do awansu rakowem na ich terenie....zresztą co ciekawe BYŁY TO JEDYNE STRACONE BRAMKI NA WYJEŹDZIE TEJ WIOSNY , nigdzie indziej poza Częstochową żadnej z drużynie goszczących Gorzowian nie udało się trafienie do siatki Gorzowian co pokazuje jak silną formacją jest obrona Stilonu.


ponadto jak pisałem nie ma szans żeby piłkarze z Ząbkowic nie czuli trudów środowej potyczki z 4to ligowym Górnikiem Wałbrzych , 120 minut minut męczyli się z przciętnym czwartoligowcem

Legia #2387666 01/06/2008 00:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
?
enthusiast
enthusiast
? Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
Mogę tylko potwierdzić słowa kolegi wyżej. Jestemm z Gorzowa więc jestem z tematem na bieżąco. Mecz już trwa. Pod koniec pierwszej połowy Stilon prowadzi 1-0, natomiast Raków remisuje...i oby tak zostało:)

ślimak #2388580 01/06/2008 17:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Raków przegrał shocked Gorzów "tylko" remis, szkoda, że
Miedzianka tak słabo grała na jesieni, gdyby prezentowała
wiosenną formę, nie było by żadnego problemu z jej awansem,
chociaż 2 kolejki do końca i jeszcze wszystko możliwe,
aczkolwiek wątpie żeby GKP przegrał dwa razy.

Baqu #2388618 01/06/2008 17:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Mecz w Gorzowie z Głogowem za tydzień. Przygotowywana jest gruba oprawa, bilety są po symbolicznej złotówce tak aby zachęcić ludzi do przybycia na stadion. Mecz może okazać się decydujący więc naprawdę warto wpaść. Gorzów gra bardzo dobrze u siebie i mam nadzieję że przełamał już na dobre remisy u siebie typu 1-1 gdzie po atakach przez cały mecz dostają jedną kontrę w końcówce która przynosi wyrównanie dla rywali z dołu tabeli. Mecz przeciwko Arce pokazał jak świetnie są dysponowani, gorzowska publiczność ożywiła się i doping nie sprowadza się tylko do jednego sektora. Dopinguje cały stadion czyli to jest gdzieś średnio 3 tysiące. Jak na 3 ligę to myślę że mamy sporą publiczność.

No i spodziewani są goście z Głogowa smile tym większa mobilizacja.

Raków ma pecha, w 90 minucie stracili gola z Kluczborkiem. Mają jednak lepszy bilans bramkowy...

Szkoda dla fanatycznych kibiców z Gorzowa, by o awansie decydował mecz z Rozwojem. Chociaż przy wygranej z Głogowem w Katowicach wystarczy remis do awansu.

VanTheMan #2418407 14/06/2008 21:10
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Jakby ktoś chciał do jakiegoś kombo to polecam na dzisiaj Dolcan Ząbki po 1.15 smile Grają o awans do nowej I ligi. Muszą wygrać, mają tyle samo punktów co Ruch Wysokie Mazowieckie. Dolcan ma bardzo dobry atak z bramkostrzelnym Tatajem na czele.

gawlin85 #2418531 14/06/2008 21:59
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Dla mnie Raków Win jeżeli chce wogóle wejść !

Arka Nowa Sól - rezerwowego bramkarza a także stawia na młodzież !

Pozdrawiam ! smile

buldog #2418604 14/06/2008 22:26
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Moim zdaniem Rakow po 1.55 w fortunie jest warty grania.Rakow musi wygrac aby miec szanse awansowac traca jeden punkt do Stilonu a ich czeka ciezki wyjazd do Katowic.Druzyna z Nowej Soli nie walczy o nic i wiekszosc mysli juz o nastepnym sezonie.

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1