"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#229559 08/02/2004 14:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
ManagerZone Portal [managerzone.xx.pl] Zapraszam wszystkich eMZetowóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#229560 08/02/2004 17:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Są juz opisy 4 kolejki ekstraklasy :] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
:5gw: ManagerZone Portal [managerzone.xx.pl] :5gw:

#229561 08/02/2004 17:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
No widzę mk89 że zaczynasz szaleć na naszym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , powodzenia w MZcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229562 08/02/2004 18:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Kiedys wszyscy z MZ-ta trafia na mecz.pl, wkoncu juz mamy tu niezla obsade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229563 08/02/2004 19:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Portal ma dopiero 2 tygodnie <joke>
Code
<center> 
<a href="<http://www.managerzone.xx.pl>" target="_blank"><img border="0" src="<http://members.lycos.co.uk/managerzone/ban.gif>" width="120" height="60"></a></center>
  
Wklejcie sobie to do prezentacji. Z góry WIELKI Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229564 11/02/2004 06:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Kiedys wszyscy z MZ-ta trafia na mecz.pl, wkoncu juz mamy tu niezla obsade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
A czasem obrany kierunek jest zupelnie odwrotny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr
radja vel pirania

#229565 11/02/2004 21:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No w sumie wiekszosc nas z forum jest z odwrotnego kierunku radja... tzn. pirania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229566 19/02/2004 02:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
Podajcie jakiegos linka zeby zagrac w ta gre
Czy to jakis menager?

#229567 19/02/2004 03:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731

#229568 28/02/2004 07:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
WITAM!!!
Mam pytanko.
Jak mozna zapodac lepszego TTRENERA. Bo narazie jestem nowy i nieczaje o co chodzi. jesli moglibyscie mi pomuc to z gory dziekuje. Zaznaczylem tam gdzie jest o trenerach ze chce szukac i zaznaczylem C(jestem w div7.263 FC ST WOLA) Jezeli cos zle zrobilem to pokierujcie mnie PLESSSSSSSSSSSSS

#229569 01/03/2004 13:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
sprobuj z D albo nizej jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229570 10/03/2004 00:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Sorry za 2 posty, ale prosze abyscie tutaj wyrazali opinie na temat tego portalu

#229571 10/03/2004 00:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
To nie forum harza tu mozesz pisac posty pod rzad bez edycji poprzednich!!!

#229572 10/03/2004 00:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]To nie forum harza tu mozesz pisac posty pod rzad bez edycji poprzednich!!![/qb]
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SebaS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229573 10/05/2004 13:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Poszukiwane osoby które będą
-Pisać Wiadomości(newsy),
-Pisać zapowiedzi ekstraklasy Piłkarskiej,
-Pisać felietony, relacje itp.
-Przeprowadzać wywiady,
-Inne rzeczy,
Jeżeli wybrałeś sobie już jakieś zajęcie to musisz spełniać następujące warunki:
-Pisać poprawnie po Polsku
-Znać podstawy html(zawsze można skorzystać z jakiegoś edytora)
-Mieć chęci i wolny czas
-Być zarejestrowany w ManagerZone co najmniej przez 6 Miesięcy!
-Umieć zrobić obrazek 80x80 do newsa(tylko w przypadku pisania wiadomości!)
To chyba tyle, jeśli spełniasz te warunki to proszę o kontakt: GG:4404221 lub e-mail: mk89@interia.pl


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1