Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#229617 02/03/2004 21:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
1. W mz można miec parę druzyn ale dopóki nie robi się przekrętów z transferami tylko gra towarzyskie mecze to się nie czepiaja ?????

2. Czy jak zawodnik dostaje piłeczkę to jego cena wzrasta?

3.Czy juniorzy się opłacają w końcu zanim takiego wyszkolisz tak że ktoś go kupi to kupę chajsu na niego wydasz.

ps.jestem nowy to się nie znam

Bonus: Unibet
#229618 02/03/2004 22:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał Kasskader:
[qb]1. W mz można miec parę druzyn ale dopóki nie robi się przekrętów z transferami tylko gra towarzyskie mecze to się nie czepiaja ?????

2. Czy jak zawodnik dostaje piłeczkę to jego cena wzrasta?

3.Czy juniorzy się opłacają w końcu zanim takiego wyszkolisz tak że ktoś go kupi to kupę chajsu na niego wydasz.

ps.jestem nowy to się nie znam[/qb]
1. nie mozna
2. tak w poniedzialek
3. to juz zalezy od ciebie czy ci sie oplaca czy nie, ilu graczy tyle teorii.

#229619 02/03/2004 22:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Kasskader, ze tak zapytam po co ci, az kilka druzyn? Przeciez w tym wszystkim chodzi o frajde. Zakladasz sobie zespol dostajesz druzynke i walczysz o jak najlepsze miejsce w lidze. Jak zaczynalem zabawe z MZ przeszlo 1,5 roku temu dostalem strasznych cieniasow z 0 dorobkiem po 2 kolejkach spotkan jednakze nawet nie pomyslalem aby zalozyc sobie drugi zespol. Na koniec sezonu wyprowadzilem zespol na drugie miejsce, pierwsze niestety bylo poza moim zasiegiem. Widzew Lodz okazal sie nie do doscigniecia (niestety).
PS.
Jezeli jednak masz zamiar odstawic jakis walek lub cos w tym stylu to polecam ci skontaktowac sie z mundektoja (np. PW). On jest "specjalista od przekretow" i twoja prosba na pewno nie pozostanie bez odzewu.

#229620 04/03/2004 19:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
No dobra ale np ja i mój brat założyliśmy sobie wczoraj drużyny i mam pytanie czy możemy grac miezy sobą spary czy bedzie to uznane jako oszustwo?

#229621 05/03/2004 01:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał eroll:
[qb]No dobra ale np ja i mój brat założyliśmy sobie wczoraj drużyny i mam pytanie czy możemy grac miezy sobą spary czy bedzie to uznane jako oszustwo?[/qb]
O ile nie beda one rozgrywanie nagminnie oraz z wyraznym preferowaniem jednej druzyny, to mozecie.

#229622 08/03/2004 03:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
CZy warto kupować juniorów za których trzeba płacić 1800 miesięcznie i jescze płacić 22000 za szkółkę skoro mozna kupić tanio zawodnika w wieku np. 19 lat i płacic mu mniejszą pensję.
Jaki sens prowadzić szkółki juniorów?????

#229623 08/03/2004 06:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Jak jeszcze nie otworzyles szkolki to nie otwieraj, lepiej kupic kilku sredniakow 18 letnich za doslownie kilka euro. Jak juz otworzyles to pamietaj zebys nie redukowal (o ile wogóle bedziesz redukowal) liczby juniorow do 0 lepiej zostawic sobie 1, nie bedziesz ponownie placil za otworzenie szkolki.

#229624 08/03/2004 16:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Pozwole sie nie zgodzic.
Zakladaj szkole.
Powod:
- czesto trafiaja sie gracze z 16 rokiem zycia
- Ci z 17 tod biedy tez moga byc

A teraz sposb na szkolenie:
1. decydujesz czy dany agent bedzie szkoly na shoota, keeping czy tackling (pomocnikow se odpusc oni sa tani)

1a.) jesli decydujesz sie szkolic na shoota to kolejnosc szkolenia powinna wygladac tak: shoot - ball control - shoot - speed - shoot - stamina - shoot - passing - shoot - play int. - shot - ball cont. itd.

1b.) jesli tackling to identycznie tyle ze tackling zamiast shota

1c.) keeping - ball cont - keep - pay int. - keep - stamina - keep - speed - keep - ball itd.

1d.) mozesz szkolic golego skila bez innych pobocznych jesli widzisz ze zawodnik ma 18 lat lub mial 17 i trenowales go polowe seoznu a niedlugo osiagnie wiek w ktorym bedzie mogl isc na sprzedaz

1e.) mozesz tez szkolic glownego skilla i tylko ball cont. te sklilla najbardziej podnosza wartos: keep, shoot, tack, ball cont. pozostale nie maja wiekszego znaczenia a nawet sie zdarza ze wogole nie podnosza wartosci

2.) Jak nie chcesz mlodych, kup tyly zawodnikow abys mial ich okolo 28 i wszyscy z nie podstawowego skladu niech ida taki tryb szkolenia.

Zwrot inwestycji gwarantowany a do tego dojda jeszcze zyski.

Tak wyszkolony zawodnik majacy 18 lat schodzi dosc wysoko, ale polecam doszkolic go max. w danym sklilu i dopiero wtedy go opchnac. Tak robi wiele zespolow z TOP-a tylko o tym nie mowia. Dlaczego ? Bo nie chca zeby w przyszlosci ich dogoniono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale niektorzy lubia wieksza konkurencje i nie robia z tego tajemnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229625 08/03/2004 19:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
dzięki za info i jakby ktoś spara chciał zagrać to moja drużynka : Fc kabaty pozdro...

#229626 08/03/2004 20:14
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Seba co ty zdraszasz tajemnice hehe ja mam 16 juniorow, jakos leci nie wiem czy trace czy zarabiam ale trzymam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229627 08/03/2004 20:42
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
witam mam pytanie

wczoraj kupilem zawodnika jego licytacja zakonczyla sie po 18-tej kiedy bedzie u mnie w zakladce "zawodnicy" ?

#229628 08/03/2004 23:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
24h

#229629 09/03/2004 00:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Jest tu na forum jakiś "kodeks" początkującego gracza czego nie należy robić a co powinno sie robić...?

#229630 12/03/2004 00:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
Jak trenujecie to codziennie zmieniacie pozycje zawodników czy dopiero jak dostaną piłeczkę...?
ile piłeczek dostaliscie najwięcej w jednym tygodniu?
ps.sorry za głupie pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229631 12/03/2004 01:10
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Oczywiscie zmieniamy jak dostana pileczke.

#229632 15/03/2004 15:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
w jaki najlepszy sposób zdobyć u zawodnika formę??

#229633 15/03/2004 19:47
Dołączył: May 2003
Posty: 22
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 22
Czy jesli usune ze szkolki jednego juniora to on odejdzie zaraz po zmianie czy dopiero w sobote?

#229634 15/03/2004 21:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Baggio: w sobote, bedzie wybrany losowo sposrod wszystkich juniorow ktorych posiadasz

#229635 15/03/2004 22:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Jezeli masz tylko jednego juniora to go nie usuwaj, gdyz automatycznie zamkniesz szkolke, a jej ponowne otwoznie kosztuje o ile dobrze pamietam 22.000 E, jezeli masz ich kilku to redukujac ich liczbe ryzykujesz odejscie najlepszego z nich, gdyz nie masz zadnego w plywu na to ktory z nich opusci twoj klub

#229636 15/03/2004 23:22
Dołączył: May 2003
Posty: 22
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 22
Veron, domin: dzieki za odpowiedzi.
Od soboty mam w szkolce 3 grajkow, z ktorych tylko jeden moze wyjsc na ludzi no i mimo tego losowego wyboru zawodnikow do wyrzucenia, to chyba sprobuje pozbyc sie jednego darmozjada.

To moze kolejne pytanie: od paru tygodni mam w druzynie zawodnika, ktory ma zerowa forme i ciagle potrzebuje odpoczynku. Nie dostal jeszcze zadnej pileczki.Wg programu MZ Manager nie notuje zadnych postepow w treningu. W meczach raczej go nie forsuje. Czy mam go nie wystawiac w meczach przez pol miesiaca albo sciagnac z treningu aby przestal sie obijac?

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1