|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Fakt, ze MZ pochlania wiecej czasu niz HT, jednakze daje przynajmniej mi duzo wiecej radosci z gry. Na HT wchodze 2 razy w tygodniu i to pozwala mi spokojnie utrzymac sie w 5 lidze. Natomiast na MZ dziennie poswiecam kilka godzin. Nie wiem dlaczego, ale po prostu odczuwam potrzebe zalogowania sie na MZ. Czyzby to byl nalog? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 293 |
oryginalnie wyslal simka_airMen: Czy oplaca sie w HT wykupywac usłyge ogladania meczy na zywo?? nie oplaca sie gdyz ta usluga jest darmowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> oryginalnie wyslal domin: Fakt, ze MZ pochlania wiecej czasu niz HT, jednakze daje przynajmniej mi duzo wiecej radosci z gry. Na HT wchodze 2 razy w tygodniu i to pozwala mi spokojnie utrzymac sie w 5 lidze. Natomiast na MZ dziennie poswiecam kilka godzin. Nie wiem dlaczego, ale po prostu odczuwam potrzebe zalogowania sie na MZ. Czyzby to byl nalog? to zalezy jak na to patrzec? ja na ht poswiecam okolo 4 godzin dziennie a moglbym nawet wiecej gdyby mi czas na to pozwalal. sam to dobrze okresliles: to jest nalog, tylko ze kazdego kreci cos innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Playmaker w twoim ostatnim zdaniu jest cale sedno dyskusji!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Znacie jakies dobre strony o HT??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
A ja wole hattricka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sktomny w grafike z nie jak MZ ... nawalone tak duzo ze sie nie umie połapac ... i do tego w HT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wymiatam a w MZ niezbyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze to tez mialo jakis wplyw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka