BULBULATOR HOCKEY CLUBE chyba jest poza zasięgiem, ale kij�..."> BULBULATOR HOCKEY CLUBE chyba jest poza zasięgiem, ale kij�...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
#229811 06/06/2004 20:45
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
no to daliście mi przecwinika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> BULBULATOR HOCKEY CLUBE chyba jest poza zasięgiem, ale kijów kulawe slimaki nie składają i powalczą o chociaż jedno zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#229812 06/06/2004 21:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
majox to sie nazywa postawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Panowie wyslijcie zaproszenka i po pierwsze zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229813 07/06/2004 01:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Bulbulator to przeciwnik z mojej bylej 2 ligi- bardzo dobra druzyna- choc ostatnio cos slabiej jej idzie- no ale pozmiom nadal wysoki otrzymuja- pozatym to rowniez manager z Sanoka:)

#229814 07/06/2004 02:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
Moj mecz juz zakontraktowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229815 07/06/2004 06:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Moje rowniez
Nie bedzie latwo, ale damy rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229816 07/06/2004 11:26
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
filcus ma walkowera , czyli juz 6pkt zdobyl dla klanu, jak narazie idzie nam dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229817 07/06/2004 14:32
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
no to Gerardyo może jakieś drobne rady ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
może zagrać dla zmyłki piłkarzami ? oni są trochę lepsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229818 08/06/2004 00:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Ja tez zatwierdziłem mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229819 08/06/2004 11:39
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał global:
[qb]Moj mecz juz zakontraktowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
mój juz tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229820 08/06/2004 11:41
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543

#229821 10/06/2004 22:50
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
no to panowie jutro musimy sie sprezyc i wygrac ten pierwszy mecz w lidze klanowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229822 11/06/2004 04:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Mam nadzieje, ze klopoty finansowe mojej sekcji hokejowej nie odbija sie niekorzystnie na postawie zawodnikow w jutrzejszym dwumeczu.
W kazdym razie chlopcy obiecali, ze zagraja z pelnym zaangazowaniem i zdobeda jutro szesc punktow. Wynik jaki typuje w jutrzejszym klanowym pojedynku to 28-19 dla nas.

#229823 11/06/2004 15:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Moi hokeisci w pierwszej tercj domowego meczu oddali 1 strzal rywale okolo 10 razy tyle. Po pierwszej tercji jest 1-1...

#229824 11/06/2004 15:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
Niestety moj bramkarz sie nie popisal i puscil 2 bramki :/
MKS Magnum Jelenia Góra - Podlasek 2-11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229825 11/06/2004 15:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Blekitni Kielce - THC DZIEKANA 3-5. Moi zawodnicy zagrali po prostu tragicznie. Nieporadnosc moich zawodnikow byla rozbrajajaca. Musze przeprosic wszystkich i walczyc o 3 punkty wieczorem.

#229826 11/06/2004 16:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Forum Mecz.pl - NWO RED ? : ? (13 : 10)

Jak narazie wiele niespodzianek. Niespodziewane porazki u siebie dwoch kieleckich druzyn z piatoligowcami, porazka Raprerow Nowy Sacz (w tych spotkaniach zakladalismy komplet punktow - byloby wtedy 22-1;) Z drugiej strony niespodzianki in plus - zwyciestwo Kulawych Slimakow z drugoliwcem oraz cenny wyjazdowy punkt Winnej Brygady w spotkaniu ze zdecydowanym liderem jednej z trzecich dywizji.

#229827 11/06/2004 16:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Brak słów i zimny prysznic przed meczami pucharowymi. Wtopa na wyjeżdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

SKH FliPsy - Raprerzy Nowy Sacz 3:1
Nie za dobrze, ale spróbuję się zrewanżować w meczu u siebie.

#229828 11/06/2004 16:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Niebiescy Sosnowiec - KH Karsibor IV 1 - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dorzuciłem 3 pkt.,wieczorem spróbuje wygrac wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trzymajta sie i wygrajta wieczorem

#229829 11/06/2004 17:50
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
STINKY OILERS PLOCK 3-3 Brygada Wino

A prowadzilem 2-0, no ale cuz u sibie sprubuje uzyskac 3pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229830 11/06/2004 20:11
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
no to plan minimum mojego zespołu został wykonany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ciekawe jakie to uczucie przegrać z 5 ligowcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1