|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
no to daliście mi przecwinika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> BULBULATOR HOCKEY CLUBE chyba jest poza zasięgiem, ale kijów kulawe slimaki nie składają i powalczą o chociaż jedno zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
majox to sie nazywa postawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panowie wyslijcie zaproszenka i po pierwsze zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Bulbulator to przeciwnik z mojej bylej 2 ligi- bardzo dobra druzyna- choc ostatnio cos slabiej jej idzie- no ale pozmiom nadal wysoki otrzymuja- pozatym to rowniez manager z Sanoka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44 |
Moj mecz juz zakontraktowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Moje rowniez Nie bedzie latwo, ale damy rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
filcus ma walkowera , czyli juz 6pkt zdobyl dla klanu, jak narazie idzie nam dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
no to Gerardyo może jakieś drobne rady ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> może zagrać dla zmyłki piłkarzami ? oni są trochę lepsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Ja tez zatwierdziłem mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał global: [qb]Moj mecz juz zakontraktowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] mój juz tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
no to panowie jutro musimy sie sprezyc i wygrac ten pierwszy mecz w lidze klanowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Mam nadzieje, ze klopoty finansowe mojej sekcji hokejowej nie odbija sie niekorzystnie na postawie zawodnikow w jutrzejszym dwumeczu. W kazdym razie chlopcy obiecali, ze zagraja z pelnym zaangazowaniem i zdobeda jutro szesc punktow. Wynik jaki typuje w jutrzejszym klanowym pojedynku to 28-19 dla nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Moi hokeisci w pierwszej tercj domowego meczu oddali 1 strzal rywale okolo 10 razy tyle. Po pierwszej tercji jest 1-1...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44 |
Niestety moj bramkarz sie nie popisal i puscil 2 bramki :/ MKS Magnum Jelenia Góra - Podlasek 2-11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Blekitni Kielce - THC DZIEKANA 3-5. Moi zawodnicy zagrali po prostu tragicznie. Nieporadnosc moich zawodnikow byla rozbrajajaca. Musze przeprosic wszystkich i walczyc o 3 punkty wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Forum Mecz.pl - NWO RED ? : ? (13 : 10)
Jak narazie wiele niespodzianek. Niespodziewane porazki u siebie dwoch kieleckich druzyn z piatoligowcami, porazka Raprerow Nowy Sacz (w tych spotkaniach zakladalismy komplet punktow - byloby wtedy 22-1;) Z drugiej strony niespodzianki in plus - zwyciestwo Kulawych Slimakow z drugoliwcem oraz cenny wyjazdowy punkt Winnej Brygady w spotkaniu ze zdecydowanym liderem jednej z trzecich dywizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Brak słów i zimny prysznic przed meczami pucharowymi. Wtopa na wyjeżdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
SKH FliPsy - Raprerzy Nowy Sacz 3:1 Nie za dobrze, ale spróbuję się zrewanżować w meczu u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Niebiescy Sosnowiec - KH Karsibor IV 1 - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dorzuciłem 3 pkt.,wieczorem spróbuje wygrac wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzymajta sie i wygrajta wieczorem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
STINKY OILERS PLOCK 3-3 Brygada Wino
A prowadzilem 2-0, no ale cuz u sibie sprubuje uzyskac 3pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
no to plan minimum mojego zespołu został wykonany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ciekawe jakie to uczucie przegrać z 5 ligowcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka