|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
kiedy zacznie sie II sezon LK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Kolejny sezon LK ruszy na poczatku pazdziernika. Teraz wazna kwestia - czy ktos z obecnej kadry naszego klanu chcialby z jakichs przyczyn zrezygnowac z wystepow w kolejnym sezonie ? Wypadaloby podac sklad na kolejna edycje LK. Szykuja sie dosc znaczne wzmocnienia - dlatego jesli zadna z kluczowych ekip obecnego skladu nie odejdzie, mozemy powalczyc nawet o mistrzostwo LK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4 |
Witam serdecznie wszystkich członków klanu Forum mecz.pl. Od dziś jestem jednym z Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieję, że pomogę temu klanowi w zdobyciu mistrzostwa Polski klanów w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli dacie mi szansę występów, to spróbuję pokazać na co stać Forsaken Devils <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Powodzenia wszystkim w nadchodzącym sezonie LK i w obecnym sezonie MZ. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Planowany sklad na kolejna edycja LK:
1. Blekitni Kielce (vicek) 2. Raprerzy Nowy Sacz (domin) 3. KS Kosynierzy Holuczkow (gerardyo) 4. Blue Lightnings (jaceks) 5. KH Karsibor IV (anthrator) 6. Brygada Wino (czepek) 7. Kielce Islanders (bizkitek) 8. Nemetisto Sanok IHC (freezer) 9. New York Islanders (filcus) 10. FC Kulawe Slimaki SA (majox) 11. UNITY LINE (dziadek) 12. Forsaken Devils (forsaken666) 13. DoomBringers (doombringer) 14. Alley Of Walls (alleofwalls)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
ja odpadam, nawet nie mam czasu aby ma mecz.pl wejść i poczytać co tu słychać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z resztą kulawe ślimaki zrobiły się coś ostanio bardziej kulawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3 |
Witam wszystkich klanowiczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z niektorymi z Was mialem sie juz okazje zmierzyc, z innymi pewnie nadarzy sie taka okazja - w kazdym razie kojarze kilka zespolow ze wspolnych pojedynkow...
Widze, ze jestem w doborowym towarzystwie. Mam nadzieje, ze moi podopieczni beda w stanie pomoc klanowi w rozgrywkach LK - z tego co mi wiadomo mamy w tym roku zamiar zdobyc puchar? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Trzeba zgłosic klan ze gramy w 2 edycji,mamy czas do 26.09.2004. Teraz gramy o mistrza (jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
No właśnie , Vicek, zgłaszaj nas do LK !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Juz jestesmy,moze zrobimy jakies rozeznanie co do sił ekip,moze jakis turniej,i ustalenie kto w pierwszej kolejnosci bedzie grał? A moze są jakies pomysły na 2 edycje,jest nas sporo a kazdy chyba chce wiedziec na co moze liczyc w klanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka