"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
#229991 13/09/2004 19:16
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
kiedy zacznie sie II sezon LK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#229992 14/09/2004 20:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Kolejny sezon LK ruszy na poczatku pazdziernika.
Teraz wazna kwestia - czy ktos z obecnej kadry naszego klanu chcialby z jakichs przyczyn zrezygnowac z wystepow w kolejnym sezonie ?
Wypadaloby podac sklad na kolejna edycje LK. Szykuja sie dosc znaczne wzmocnienia - dlatego jesli zadna z kluczowych ekip obecnego skladu nie odejdzie, mozemy powalczyc nawet o mistrzostwo LK.

#229993 14/09/2004 20:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4
Witam serdecznie wszystkich członków klanu Forum mecz.pl. Od dziś jestem jednym z Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieję, że pomogę temu klanowi w zdobyciu mistrzostwa Polski klanów w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli dacie mi szansę występów, to spróbuję pokazać na co stać Forsaken Devils <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Powodzenia wszystkim w nadchodzącym sezonie LK i w obecnym sezonie MZ.
Pzdr

#229994 14/09/2004 21:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Planowany sklad na kolejna edycja LK:

1. Blekitni Kielce (vicek)
2. Raprerzy Nowy Sacz (domin)
3. KS Kosynierzy Holuczkow (gerardyo)
4. Blue Lightnings (jaceks)
5. KH Karsibor IV (anthrator)
6. Brygada Wino (czepek)
7. Kielce Islanders (bizkitek)
8. Nemetisto Sanok IHC (freezer)
9. New York Islanders (filcus)
10. FC Kulawe Slimaki SA (majox)
11. UNITY LINE (dziadek)
12. Forsaken Devils (forsaken666)
13. DoomBringers (doombringer)
14. Alley Of Walls (alleofwalls)

#229995 15/09/2004 01:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
ja odpadam, nawet nie mam czasu aby ma mecz.pl wejść i poczytać co tu słychać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z resztą kulawe ślimaki zrobiły się coś ostanio bardziej kulawe

#229996 15/09/2004 04:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
Witam wszystkich klanowiczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z niektorymi z Was mialem sie juz okazje zmierzyc, z innymi pewnie nadarzy sie taka okazja - w kazdym razie kojarze kilka zespolow ze wspolnych pojedynkow...

Widze, ze jestem w doborowym towarzystwie. Mam nadzieje, ze moi podopieczni beda w stanie pomoc klanowi w rozgrywkach LK - z tego co mi wiadomo mamy w tym roku zamiar zdobyc puchar? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdro!

#229997 17/09/2004 03:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Trzeba zgłosic klan ze gramy w 2 edycji,mamy czas do 26.09.2004.
Teraz gramy o mistrza (jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: )

#229998 17/09/2004 18:57
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
No właśnie , Vicek, zgłaszaj nas do LK !!!

#229999 21/09/2004 13:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Juz jestesmy,moze zrobimy jakies rozeznanie co do sił ekip,moze jakis turniej,i ustalenie kto w pierwszej kolejnosci bedzie grał?
A moze są jakies pomysły na 2 edycje,jest nas sporo a kazdy chyba chce wiedziec na co moze liczyc w klanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#230000 21/09/2004 17:02
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
duzo juz postow tutaj i chyba przyda sie linka do edycji 2

https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=23;t=000149#000000

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, aker, Lukasz111, rymoholik, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,634 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1