Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
No i stało się pewnego popołudnia chciałem sobie wejść sprawdzić wyniki na MZ, a tu nagle przeczytałem "your accout has been cenceled", po pierwsze nie wiem kto mi zabanował drużyne, po drugie nie wiem za co, ale wiem że nie moge się zalogować, jeżeli Rypciu będziesz to się odezwi.....Ale będzie jazda, pewnie znowu coś się nie spodobało jakiemuś francuzikowi w mojej drużyne a polscy GA już to załatwili.....

Czekam na wyjaśnienia....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Ja napisze jak ja widze tą sprawe, zabanowali mi drużyne przed meczem pucharowym w Eudurance z drużyną Niquivil AFC jej wlascicielem jest GA, którzy jak mi wiadomo maja dostep do wszystkich haseł urzytkowników, i ja to widze tak on mial rank 13 dzisiaj jest w pierszej 10, w meczu ze mna nie mogl zagrac swoimi 2 podstawowymi zawodnikami, artentynczyk nie mogl pogodzic sie z ewentualna porazka, wiec sobie zabanowal moja druzyne, ustawil na mecz pucharowy zebym zagral taktyka z juniorami, no i przegralem sobie 3:0, nie wiem czy tak bylo napewno, ale ja widze taki scenariusz. Ja na ten mecz mialem ustawiona taktyke A, a z tego co slysze zagralem swoja taktyka B (H. Domaracki, Liermann G., Adamski C., Motzko S., Schuetzmann R., Walkowski C., Nalaskowski B., Pasterski C., Fafinski A., Adamczyk M., Falke B., Kaczeniak, W. Gargasz). A wiec czekam na wyjasnienia co sie stalo, bo zabanowali druzyny bym zrozumia (chociaz nie zrobilem nic za co moglbym zostac zabanowany), ale zmiana taktyki po zabanowaniu druzyny, to mi sie nie podoba, i jeszcze dlatego ze gralem z wladza MZ, z GA......

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Sprawdziłem Sławek Twój skład na ten mecz...
Moge powiedzieć tylko jedno:
BRAWO
Kolejny dowód na to jak bardzo odpowiedzialni są GA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Tych ludzi na te stanowiska wyciągano z kapelusza. Pieniadze z kont też zaczną ginąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683

Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
zmiencie forum na Afera.pl albo przestancie udawac swietych

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Przynaje się nie jestem święty, bo w sumie nie mam co ukrywać, bo jeżeli chodzi o tą drugą drużyne którą miałem Kurczaki MS, na którą się od początku sezonu nie loguje, to spoko rozumie bana, ale nie robiłem żądnych przekrętów pomiezy nimi (jak to co niektórzy robili zakładając dwie drużyny) ale dostali za to drugą szanse, ja nie robiłem przekrętów żadnych i zrezygnowałem z tej drużyny, znaczy nie logowałem się na nią. Mi tylko chodzi o wyjaśnienie sytuacji zmiany taktyki na mecz pucharowy z taktyki A na taktyke B, kto to zrobił.....

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał mundektoja:
[qb]zmiencie forum na Afera.pl albo przestancie udawac swietych[/qb]
LooooL , jakie dojrzałe podejście buhehehe. Aplauz dla polskich (??) GA za szybkie wyjaśnienie sprawy dotyczącej DUBNIKA.

A z innego forum kolejna trafna uwaga, dotycząca tej sprawy:

Quote
Oryginalnie wysłał mundektoja:
[qb]jak szukasz wyjasnienia na forum to znaczy ze chyba sie z choinki urwales i to jeszcze w imieniu kolegi. picie z tego powodu zamurowalo czy mu rece urwalo i pisac nie moze ? - adwokaci[/qb]
Hehehe mundek nie grzeszysz poziomem inteligencji. Spróbuj jakoś to inaczej wyjaśnić, może ci sie uda, bo ludzie czekają...Bądź bystry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A i jeszcze jedno: Ci "ADWOKACI" w twoim rozumowaniu - to się powszechnie nazywa- KOLEDZY, ale co ty możesz o tym wiedzieć...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
hehehe tos sie adolf teraz popisal hahahahahaah
HEIL
poczytaj post wyzej od twojego

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Zdania nie zmienie bo jest to wałek, więc kontynuacją tego co sie stało mam pytanie:

Czy kolejne ligowe spotkanie Dubnik rozegra B składem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Zdania nie zmienie bo jest to wałek, więc kontynuacją tego co sie stało mam pytanie:

Czy kolejne ligowe spotkanie Dubnik rozegra B składem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Skoro taki jestes pewien to daj mi dowody na to ze jest to walek, dla mnie to jak narazie podejrzenie walka z ta taktyka i czekam na logi z kont wszystkich zainteresowanych.
Walek za to byl z 2ma kontami i sie wszystko wyjasnilo bo sie znalazly dowody.
Bardzo szybko sadzisz kogos po tym co przeczytasz czy uslyszysz. (hmm gdzies juz tak bylo). Chyba ze masz jakies dane o ktorych my nie wiemy to sie podziel z nami, chetnie tez je wykorzystam.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
To jest duzy wałek na skale miedzynarodowa ! GA wykozystuje swoj przywilej! PRzeciez zawsze jak ustalisz jakis mecz to domyslna taktyka jest A !
Mundek napisz o tym do CREW !
A co do nazywania nas 'adwokatami' to masz racje BRONIMY SWOICH! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
to nie jest obrona tylko oskarzanie wszystkich Ga naokolo, plus jeszcze wymyslanie co dalej moze zginac. Tyle grac w MZ i nie wiedziec ze GA nie dotyka sie pieniedzy graczy eh, ale oskarzyc zawsze mozna.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Wstyd i hanba na skale swiatowa. Zrozumie ze jakis tam GA mogl zbanowac jakis tam zespol, skoro znalazl dowody na to, ze ten zespol oszukiwal, ale mowie stanowcze nie dla procedury zmieniania taksy na b, zwlaszcza ze dotyczylo to meczu pucharowego pomiedzy samym zainteresowanym GA. Skoro ban nie powoduje automatycznie takowej zmiany, to nikt nie moze bezkarnie tego robic.
WSTYD I HANBA, ze taki zwykly przekretas jest na kierowniczym stanowisku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na takich karierowiczow stop

A co sie tyczy 2 druzyn, to polowa wysoko ustawionych ma przynajmniej dwie druzyny i loguje sie na nie z jednego kompa, a skoro Picia nie robil przekretow, a nawet nie logowal sie na ta 2 druzyne to w czym problem?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
no faktycznie kpina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: najpierw adolf,później seba-seba, chwilowo widzewek a teraz picia_ms - licze na szybkie i konkretne działanie polskich GA bo zaczyna sie robić nieciekawie z tym polskim MZ-tem...
P.S. Aha i mundek podaj powód bana bo jakoś nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Quote
.....Ale będzie jazda, pewnie znowu coś się nie spodobało jakiemuś francuzikowi w mojej drużyne a polscy GA już to załatwili.....
Sorki chłopaki za to, ale troche sie zdenerwowałem całą tą sytuacją z tym przegranym meczem w pucharze i zmianą taktyki, teraz trwa wyjaśnianie sprawy ze zamianą taktyki, czekam na rezultaty......

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Mundek a teraz pomysl na spokojnie. Jezeli manager Dubnik byl pewien ze ustawil taktyke taka a nie inna na puchar a tutaj zagrala jego ekipa inna to jest cos nie tak. Ja np. ustalam jedna taktyke na wszystkie mecze pucharowe i ligowe i je zapisuje na caly sezon(jak gramn w pucharach to je tez zmieniam) wiec jezeli nastapila nieoczekiwana (??) zmiana taktyki to juz cos smierdzi. Pokaz kto tu oskarzyl polskich GA. Po wielkiej wojnie z Adolfem(nie wnikam kto ma racje - nie interesuje mnie to) moglibyscie stanac na wysokosci zadania i rozwiazac ten problem. Jestem ciekaw jak sprawa zostanie rozwiazana, ale fetor juz jest.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
podobno sł@wek jest juz odbanowany- a co ze zmiana takty dalej niewiadomo co będzie, choć junior mówił, że go wywalą na zbity pysk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
@domin w tym ze mial 2 druzyny. Ty caly czas wyjezdzasz z tekstem polowa ma , polowa ma, 3ci raz cie prosze o jakis fakt, a ty dalej swoje polow ma, polowa ma.

@pchelas poczytaj forum jeszcze raz to znajdziesz powod. I prosze nie lacz tych spraw bo kazda jest inna.

@bokstar przytocze cytat:
" coś się nie spodobało jakiemuś francuzikowi w mojej drużyne a polscy GA już to załatwili....."
do tego sie odnosilem.
I bez waszej interwencji na forum to samo bysmy zrobili, bo picia (Sl@wek) napisal na support.

Teraz to proponuje wziac relanium i chwilowo poczekac, my co do nas nalezalo zrobilismy, (dowody sa przedstawione odpowiednim osobom) teraz wszystko w rekach CREW

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
to musi CREW rozpatrzyc. GA nie moze zbanowac GA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
zreszta niewazne, mundek jak bedziesz mial czas i ochote to zagadaj na gg.

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1