|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
amkwish to drugie ostrzezenie mi dales, a innym też daj, wyzwiska w całym temacie, a tylko ja dostałem. Mam u innych moderatorów interweniować? Tylko o tych ,co są HOOLS  Dlaczego dałem tylko Tobie ? Juz wyjasniam. W Twoim poscie wulgaryzm goni wulgaryzm (nie ma w temacie innego ,który zawierałby taką dawkę przekleństw) i nie uzyłeś tych słów dla podkreślenia "ekspresji" swojego postu ,ale po to ,by obrazić kibiców innego klubu. Ponieważ kibice GKS-u są równiez userami naszego forum ,obraziłeś kibiców i uzytkowników zarazem. Złamałeś regulamin w 2 punktach : -wulgaryzmy -obrażanie innych userów O "przesłaniu" Twojego postu nie będę sie wypowiadał ,bo zeby go odpowiednio skomentować ,sam musiałbym złamać regulamin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Od internista jak w temacie moglbys zadanc pytanie w odpowiednim tam temacie dlaczego dostalem bana? Poproszono mnie o zadanie tegoż pytania , co zresztą czynię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Proszę moderatorów o zaglądnięcie do tematu 26. kolejka Orange Ekstraklasy 18-20.04 i zobaczenie komentarza użytkownika j2702. Dno i żenada, a teraz to mnie już totalnie poirytowało. Wnoszę o bana dla takiego użytkownika i bany za KAŻDE tego podobne. Dziwią się później wszyscy, że nie ma komu pisać w tematach bukmacherskich, nie ma komu pisać analiz, podawać tam typów.
Proponuję w gronie moderatorów zastanowić się nad tym problemem.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
napinka internetowa jest najbardziej prymitywna z wszystkich kozaczenia. na to nie ma rady. ten problem jest od 2 lat. nie ma na niego lekarstwa. dopóki nie zmieni się mentalność ludzi...odwaga cywilna, poszanowanie, itp... ale to długa droga do normalności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Od internista jak w temacie moglbys zadanc pytanie w odpowiednim tam temacie dlaczego dostalem bana? Poproszono mnie o zadanie tegoż pytania , co zresztą czynię. Hej Modki sprawdzicie Go? W banach i ostrzeżeniach nic nie widać na jego temat. Chłopak ma ciśnienie , myśli że go zbanowano za darmo. To jak wykaże sie pracowitością i zaangażowaniem któryś Zielony? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
hmmm miałabyć inna buźka..... Musze popracowac nad mimiką
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Składam zażalenie na decyzję moderatora Fro_lech na porannym Qasi czacie w temacie tenisowym https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2299843&page=0&fpart=7Zostałem dwukrotnie perfidnie sprowokowany bez przyczyny przez użytkownika Sturmwind, co zaowocowało zdaniem z mojej strony (cytuję): Masz jakiś problem, śmieciu?  Jako wieloletni użytkownik forum z nieskazitelną reputacją, nie życzę sobie, by dawano mi ostrzeżenia za użycie słowa "śmieć", które miało spotęgować moją dezaprobatę wobec perfidnej i obrzydliwej prowokacji! Pragnę nadmienić, że ostrzeżenie Sturmwind otrzymał kilkanaście minut później, po mojej interwencji, przez rafala08. Wnoszę o rozpatrzenie mojego wniosku z pozytywną decyzją anulowania ostrzeżenia, którą motywuję również faktem, że o wiele gorsze słownictwo jest niezwykle często tolerowane na łamach forum mecz.pl. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
mgr.....na różnych podwórkach słychać różne "maksymy" np. : "wyżej wała nie podskoczysz" albo "na władze nie poradze".....  ps. dobierz sobie jakie chcesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
na układy nie ma rady, a tak na marginesie to każdy moderator, no może parwie każdy rozdziela ostrzeżenia wegług swego widziemisie  nie ma jasno napisanego, gdzie i za co można dostać, (patrz. slowa, wyrażenia, zwroty) tak więc pozostało Ci nie zaglądać do tego działu, tzn. nie udzielać się! jeden dostanie za k u r w e ,a drugi za smiecia PS. gdzie jest regulamin do wglądu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
No jak kolega nie odróżnia :
"kur.. Barca przegrywa"
od
"ty śmieciu" w odniesieniu do innego użytkownika forum
To już jego problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Powstaje pytanie, czy słowo "kur.." jest tu traktowane ot tak jako wstawka (co też nie powinno być dopuszczane), czy już konkretnie sprecyzowanie w stronę klubu, a to już może godzić w uczucia niektórych, jak i właścicieli klubu i bezpośrednio w piłkarzy. Że nie wspomnę, o nagminnym wyzywaniu tenisistów i tenisistek bez konsekwencji. Bawcie się sami, ja biorę zabawki i się obrażam  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
mgr: Pragnę nadmienić, że ostrzeżenie Sturmwind otrzymał kilkanaście minut później, po mojej interwencji, przez rafala08. lol ale gosc - konfident na maxa...taki mocny jestes ze do modów musisz latac z prosba o interwencje? ja dostalem ostrzezenie za nazwanie sprawy po imieniu - ludzie sa wsciekli ze doxxbet nie potrafi poradzic sobie z brakiem kursów - tak samo bylo i dzisiaj i przedstawilem sprawe tak jak jest. humorystyczne stwierdzenie o klocku ludzie przyjeli jako zart - widac nie wszyscy zakumali - pod prowokacje to mozna kolego podpiac Twoje fikanie do uzytkownikow zdaniem o graniu kursow za 1.05. ja tego nie gram ale co ktos jest gorszy bo gra 1.05 a nie 2.00? moze nam pokazesz swoja historie grania kursow 4.00 5.00 10.00? czekamy a jak nie pokazesz to uwazaj na przyszlosc..ktos moze DONIEŚĆ na Ciebie via SB czy UB i wtedy odbierzesz z nawiazka to na co sobie sam zapracowales. amen  btw. wszyscy wiemy jak w spolecznosciach internetowych traktowani sa konfindenci - od dzisiaj pod nickiem powinienes miec napis mgr KONFIDENT-KABEL i uzytkownicy powinni na Ciebie uwazac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Powtórzę jeszcze raz: Masz jakiś problem?  Po co w ogóle do mnie cokolwiek piszesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
juz ci fro rano powiedzial jaki Ty masz problem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Póki co to masz ciągle Ty, chłopczyku  Dla Twojej informacji, to nie pobiegłem do rafala z prośbą o danie Ci ostrzeżenia, tylko zaprotestowałem na danie mi, publicznie  P.S Żebyś się nie zdziwił, jakie dokumenty moja szafa jeszcze posiada na niektóre osoby  Koniec tematu, bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bez takich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ustalmy lepiej, kto tu był wcześniej zbanowany i jak traktujemy elementy zbanowane, które ponownie łapią ostrzeżenia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|