|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
...
WSZYSTKIE wyplaty z expa sa DARMOWE!!!!! naprawde? hmm nastepnym razem jak bede miec watpliwosci to sie spytam zamiast przeczytac 10 wczesniejszych postow... post z poprzedniej strony.... nie moge sie nigdzie tego doszukac... Ile expekt pobiera prowizji za druga wyplate w miesiacu? dzieki i pozdrawiam I nigdzie kwoty nie znajdziesz - gdyż wszystki wypłaty zarówno na konto jak i na MB są darmowe, tak druga jak i 22 w miesiącu ... mozesz zacytowac post, gdzie ktos napisal o 25%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ok, yaaho to byla tzw ironia chcialem zmusic kolege termiego zeby zajrzal na poprzednia strone i w ten sposob dowiedzial sie poprawnej odpowiedzi na swoje pytanie i zeby w ten sam spoosob postepowal w przyszlosci no chyba, ze kogos nie nudzi odpowiadanie na te same pytania pojawiajace sie srednio raz na 2 dni peace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
ale rozliczanie zakladow to dalej smiech na sali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ok, yaaho to byla tzw ironia chcialem zmusic kolege termiego zeby zajrzal na poprzednia strone i w ten sposob dowiedzial sie poprawnej odpowiedzi na swoje pytanie i zeby w ten sam spoosob postepowal w przyszlosci no chyba, ze kogos nie nudzi odpowiadanie na te same pytania pojawiajace sie srednio raz na 2 dni peace  Lepiej co 2 dni jakas przydatna odpowiedz znalezc, niz co 2 dni glupi komentarz nic nie wnoszacy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Pomylilem wczoraj date urodzenia(sam rok) podczas rejestracji w expekcie. Zamiast 80 rok jest 90. Dzien i miesiac urodzenia jest dobrze. Wyslalem do nich maila zeby poprawili. Zmienia to bez problemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Zmienią, nie bedzie problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
kurw..a mac napisalem dzisiaj przed 12 2 maile do expekt w celu poprawienia daty urodzenia. Nic nie odpisali az do teraz. Zablokowali konto i napisali to: "Dear Customer,
Following an age-verification check it has come to our attention that you are not yet 18 years of age. This is a serious breach of our Terms & Conditions. We inform you that we have closed your account and that while we shall refund your deposit, you will not be entitled to any winnings.
We take underage gambling very seriously and if you try to open other accounts with us we will take all necessary steps at law including reporting you to the Police authorities in your country."
Co ja mam z nimi zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
miałeś coś kasy na koncie u nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
a ten jeban...y polski support nic nie odpisal a maja ze odpisuja w ciagu godziny od 11 do 188 265 dni w roku. skurwy..syny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
LoL nie panikuj, napisz do polskiego supportu o co biega, wyslij skan dowodu i na 100% odblokują Ci konto..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
no napisalem do polskiego supportu 2 maile i co bez odzewu. Za to napisal angielski support blokujac mi konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Jest weekedn majowy, niedziela, spokojnie jutro wszystko wyjaśnisz i Ci konto odblokuja. Zwykła pomyłka, zobaczą skan i po kłopocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Heh, jak to się stało? Skąd mogli wiedzieć że nie jesteś pełnoletni? Wysłałeś im dowód/paszport, który by wskazywał że zakładałeś u nich konto zanim miałeś 18 lat? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
no jak skad wpsialem 17/09/1990 zamiast 17/09/1980 z pierwszego wynika ze nia mam 18 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
no jak skad wpsialem 17/09/1990 zamiast 17/09/1980 z pierwszego wynika ze nia mam 18 lat nic dziwnego,że Ci blokneli konto to jedno a po drugie skoro twierdzisz,że nie kłamiesz i masz over 18 lat  to grzecznie wyślij scana i po kłopocie ps. super dowcip pomylić date urodzenia i prosić buka mejlem : mistrzowie poprawcie Mi date urodzenia bo się pomyliłem i wierzcie Mi na słowo pisane.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Pisalem ze skanem dowodow. Napisalem przed chwila do angielskiego supportu zobaczymy co napisza i ciekawe jak potraktuja moje 3 zagrane kupony po jeden jak wlasnie widze wszedl wrrrr i za dyszke 240 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
w 10 minut po napisaniu do angielskeigo supportu i wyjasnieniu sprawy, wszsytko zalatwione. Nigdy wiecej polskiego supportu chyba ze sprawa bedzie bardzo skomplikowana i beda duze trudnosci z napsianiem po angielsku. Niby czlowiek jezyk zna a z lenistwa i wygody pcha sie zawsze do najprostszego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli z wiekiem jest tak jak powinno to na pewno będzie dobrze, zobaczą skan to doliczą do konta także i wygrane.  Jak będzie tu Expekt Expert to na pewno Ci pomoże.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|