Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
ajdam #2306208 01/05/2008 06:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by ajdam
Originally Posted by yaaho
...

WSZYSTKIE wyplaty z expa sa DARMOWE!!!!!



naprawde? hmm nastepnym razem jak bede miec watpliwosci to sie spytam zamiast przeczytac 10 wczesniejszych postow...

post z poprzedniej strony....

Originally Posted by wtapiacz
Originally Posted by live99
nie moge sie nigdzie tego doszukac... Ile expekt pobiera prowizji za druga wyplate w miesiacu?
dzieki i pozdrawiam

I nigdzie kwoty nie znajdziesz - gdyż wszystki wypłaty zarówno na konto jak i na MB są darmowe, tak druga jak i 22 w miesiącu ...


mozesz zacytowac post, gdzie ktos napisal o 25%?

Bonus: Unibet
yaaho #2306221 01/05/2008 06:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ok, yaaho

to byla tzw ironia


chcialem zmusic kolege termiego zeby zajrzal na poprzednia strone i w ten sposob dowiedzial sie poprawnej odpowiedzi na swoje pytanie i zeby w ten sam spoosob postepowal w przyszlosci


no chyba, ze kogos nie nudzi odpowiadanie na te same pytania pojawiajace sie srednio raz na 2 dni


peace smile

ajdam #2308353 02/05/2008 05:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
ale rozliczanie zakladow to dalej smiech na sali

ajdam #2310428 03/05/2008 05:06
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by ajdam
ok, yaaho

to byla tzw ironia


chcialem zmusic kolege termiego zeby zajrzal na poprzednia strone i w ten sposob dowiedzial sie poprawnej odpowiedzi na swoje pytanie i zeby w ten sam spoosob postepowal w przyszlosci


no chyba, ze kogos nie nudzi odpowiadanie na te same pytania pojawiajace sie srednio raz na 2 dni


peace smile

Lepiej co 2 dni jakas przydatna odpowiedz znalezc, niz co 2 dni glupi komentarz nic nie wnoszacy wink

jadanek #2313388 04/05/2008 20:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Pomylilem wczoraj date urodzenia(sam rok) podczas rejestracji w expekcie. Zamiast 80 rok jest 90. Dzien i miesiac urodzenia jest dobrze. Wyslalem do nich maila zeby poprawili. Zmienia to bez problemu?

aaaas #2313419 04/05/2008 20:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Zmienią, nie bedzie problemu

dakid #2314291 05/05/2008 00:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
kurw..a mac napisalem dzisiaj przed 12 2 maile do expekt w celu poprawienia daty urodzenia. Nic nie odpisali az do teraz. Zablokowali konto i napisali to:
"Dear Customer,

Following an age-verification check it has come to our attention that you are not yet 18 years of age. This is a serious breach of our Terms & Conditions.
We inform you that we have closed your account and that while we shall refund your deposit, you will not be entitled to any winnings.

We take underage gambling very seriously and if you try to open other accounts with us we will take all necessary steps at law including reporting you to the Police authorities in your country."

Co ja mam z nimi zrobic?


aaaas #2314302 05/05/2008 01:01
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
miałeś coś kasy na koncie u nich ?

neoximek #2314304 05/05/2008 01:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
tak 120 zl

neoximek #2314305 05/05/2008 01:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
tak 120 zl

aaaas #2314307 05/05/2008 01:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
a ten jeban...y polski support nic nie odpisal a maja ze odpisuja w ciagu godziny od 11 do 188 265 dni w roku. skurwy..syny

aaaas #2314312 05/05/2008 01:04
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
LoL
nie panikuj, napisz do polskiego supportu o co biega, wyslij skan dowodu i na 100% odblokują Ci konto..

dondo #2314321 05/05/2008 01:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
no napisalem do polskiego supportu 2 maile i co bez odzewu. Za to napisal angielski support blokujac mi konto

aaaas #2314331 05/05/2008 01:06
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Jest weekedn majowy, niedziela, spokojnie jutro wszystko wyjaśnisz i Ci konto odblokuja. Zwykła pomyłka, zobaczą skan i po kłopocie.

aaaas #2314381 05/05/2008 01:18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Heh, jak to się stało? Skąd mogli wiedzieć że nie jesteś pełnoletni? Wysłałeś im dowód/paszport, który by wskazywał że zakładałeś u nich konto zanim miałeś 18 lat? confused

Conrad #2314414 05/05/2008 01:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
no jak skad wpsialem 17/09/1990 zamiast 17/09/1980
z pierwszego wynika ze nia mam 18 lat

aaaas #2314430 05/05/2008 01:32
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by aaaas
no jak skad wpsialem 17/09/1990 zamiast 17/09/1980
z pierwszego wynika ze nia mam 18 lat
nic dziwnego,że Ci blokneli konto to jedno a po drugie skoro twierdzisz,że nie kłamiesz i masz over 18 lat tongue to grzecznie wyślij scana i po kłopocie ps. super dowcip pomylić date urodzenia i prosić buka mejlem : mistrzowie poprawcie Mi date urodzenia bo się pomyliłem i wierzcie Mi na słowo pisane.... laugh

AGASSI #2314504 05/05/2008 01:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Pisalem ze skanem dowodow. Napisalem przed chwila do angielskiego supportu zobaczymy co napisza i ciekawe jak potraktuja moje 3 zagrane kupony po jeden jak wlasnie widze wszedl wrrrr i za dyszke 240 zeta

aaaas #2314603 05/05/2008 02:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
w 10 minut po napisaniu do angielskeigo supportu i wyjasnieniu sprawy, wszsytko zalatwione. Nigdy wiecej polskiego supportu chyba ze sprawa bedzie bardzo skomplikowana i beda duze trudnosci z napsianiem po angielsku. Niby czlowiek jezyk zna a z lenistwa i wygody pcha sie zawsze do najprostszego

aaaas #2314607 05/05/2008 02:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli z wiekiem jest tak jak powinno to na pewno będzie dobrze, zobaczą skan to doliczą do konta także i wygrane. smile

Jak będzie tu Expekt Expert to na pewno Ci pomoże.

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1