Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#230252 12/06/2004 06:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
No i wreście jest:
Z niecierpliwością oczekiwany, od tygodni zapowiadany 3D.
Podziel się z nami swoją opinią na temat nowego cacka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#230253 12/06/2004 15:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Witam,

Ja jestem pod wrazeniem. Grafika jest na prade OK. Moze nie jest taka jak w topowych grach 3D ale mnie pozytywnie zaskoczyla.
Na razie ogladalem tylko w okienku ale sa spore mozliwosci ustawienia nawet bardzo duzej rozdzielczosci. Mozna wybrac widok z ronych kamer, wlaczec opisy zawodnikow.
No i ceny pakietow sa na prawde OK. Moze na poczatku byla to pomylka tzn. euro=PLN ale nie zmienili i jest to bardzo duzy + dla MZ.

Edit: Probowalem ogladac mecz w rozdzielczosci 800x600 i niestety niezbyt to wychodzi. Widac boiski i czasem mignie jakis pilkarz, zegar "wariuje". Czy u Was jest tak samo? Mam Windowsa 98 wiec moze musze zainstalowac jakies nowsze sterowniki?

Edit2: To, ze meczu nie widac chyba nie zalezy od rozdzielczosci. Mecze rozegrane po wprowadzeniu symulatora (ostatni towarzyski wczoraj) widac w roznych rozdzielczosciach. Wczesniejsze sie "urywaja"

Wojtek

#230254 15/06/2004 17:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Poprawili 3D,teraz odpala mi sie ładnie w okienku.
Teraz to jest to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#230255 16/06/2004 21:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55
Włącz na pełen ekran w wysokiej rozdzielczości albo przełącz na TV. To jest dopiero wypas.
Emocje jak na prawdziwym meczu lub jeszcze weksze, bo to w koncu ogladzsz live swoja druzyne.

#230256 16/06/2004 21:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Kurde wszyscy mówią, że mega czad, a mi mój zabytek nie chce tego pociągnąć. Najwyższy czas na zmianę kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#230257 17/06/2004 12:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał domin:
[qb]Kurde wszyscy mówią, że mega czad, a mi mój zabytek nie chce tego pociągnąć. Najwyższy czas na zmianę kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Wg mnie wiecej zalezy od karty graficznej niz od procesora. Moze sprobuj kupic tylko nowsza karte?

Wojtek


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1