|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Wygrało LA, a więc wygrana przypada u normalnego buka. Dzięki Olimp za info, a przede wszystkim za odwagę, bo bałem się otwierać konto u tego Scandic. Dla Ciebie big <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
No problem, tez splukalem sobie tamtego niepewnego booka, ale za to przyrost w EXPEKT niesamowity, warto byloby jednak wplacic znowu do tego Scandicbookmakers, bo firma czesto ma zawyzone kursy na faworytow w MLB. Dzis jeszcze mozna by bylo nastepnego surebeta na San Francisco, ale zysk ok. 2%, to co to jest przy 50%. Ciesze sie ze mogl ktos po za mna dzis z tego skorzystac Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84 |
Witam serdecznie, Mam do Was pytanko, juz od pewnego czasu zbieram sobie informacje o bukach do surebetow, glownie wplaty i wyplaty. Ale wiem, ze jest problem bo niekiedy buki sie lapia i robia zwrot, lecz nie wszystkie. Mozecie powiedziec w ktorych bukach jest najgorzej z tym? znaczy sie ktore najczesciej robia zwroty i do ktorych nie powinno sie wplacac w celu zagrania surebetow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Na betbase jest dość interesujący surebet o zwrocie 11,93% Aalborg-Frem 1 Nordicbet 1,65 67,85% stawki X Totalbet 7,5 14,93% stawki 2 Centrebet 6,5 17,22% stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Jeszcze małe info. Zagrałem powyższe. Totalbet dał mi dodatkowo 20 funtów - pewnie w jakiejś promocji. Bo mówiąc szczerze nie znałem wcześniej tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84 |
Zastanawia mnie jak gracie, tzn 1) za jaka ogolna sume? 2) placicie karta czy jak? 3) jezeli w bukach sa rozne waluty to przeliczacie wedlug jakiego kursu? (strona www?) 4) duze sa straty przy graniu "pewniakow" w roznych walutach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
1. Jak największą. 2. Nie ma reguły. 3. Link znajdziesz na stronie głównej mecz.pl 4. Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie o co pytasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84 |
4. mialem na mysli granie np w 3 bukach w dwoch roznych walutach. np (1) i (x) grasz w USD a (2) musisz grac w EURO. Kazdy buk pewnie po swoim kursie przelicza ze zlotowek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i w efekcie wychodza roznice miedzy zalozonymi stawkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84 |
I jesli mozecie to podajcie buki ktore czesto anuluja takie zaklady tlumacz sie bledem w wystawieniu na stronie albo cos takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ogólnie jeśli kurs jest błędny to odradzam grania takiego "surebeta", ponieważ anulowanie części Twojego zakładu może Cię wystawić na niespodziewane i niepotrzebne ryzyko.
Łatwo jest odróżnić błędy kursowe od zwykłych różnic kursowych, tak więc pod tym względem nie ma problemu bo każdy wie o co chodzi.
Co do różnic walutowych to nie wiem co mam doradzić. Często sam obstawiam np. USD+GBP i zastanawiam się po jakim kursie mam ustawić tego surebeta, tym bardziej że dolar jest obecnie dość słaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Łatwo jest odróżnić błędy kursowe od zwykłych różnic kursowych, tak więc pod tym względem nie ma problemu bo każdy wie o co chodzi. [/qb] Tzn? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chodzi m.in. o jawne odwrócenie kursu - po prostu zwykły, ludzki błąd. Jeśli większość buków ma Roddicka po 1/7 i Zabaletę po 4/1, a ktoś wystawi Roddicka po 4/1... to nie ma żadnych złudzeń, że jest to po prostu błąd, który najprawdopodobniej spowoduje anulowanie kuponu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Surebet o zwrocie 5,22%. Zrodlo - betbase.
Sonderjylland - Bronshoj BK
1 Admiral 1,70 61,89% x Expekt 4,80 21,92% 2 Expekt 6,50 16,19%
Sam nie korzystam, bo czekam na ekarte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Dzisiaj na betbase jest:
Sonderjylland HFK - Bronshoj BK
1 Admiral 1,65 x Expekt 4,8 2 Expekt 6,5
Co daje 3,27% zysku.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Dzisiaj na BetBase całkiem ciekawy Surebet:
Orn-Horten - Hodd IL Norway - 1st division Sunday 24 Aug 2003 - 18:00 1 William Hill -- 2.70 -- 46.17 % X Bet365 -- 4.00 -- 31.16 % X Centrebet -- 4.00 -- 31.16 % X Goldbet -- 4.00 -- 31.16 % 2 Goldbet -- 5.50 -- 22.67 %
Zysk z transakcji 24,64% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Ps. Tylko dlaczego Goldbet nie obsługuje Mastercard??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Sprawdziłeś dokładnie? Wydaje mi się że w Goldbecie ten mecz trzeba puścić w "Treble", czyli z 2 innymi meczami. W tym momencie to nie jest surebet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Chyba masz racje! Sprawdziłem kursy, ale nie zwróciłem uwagi na małą literkę T :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 87 |
Znalazłem sure bet'a(tak mi się wydaje) 1 Bet365 2.00 51.89 % X FON Bet 3.55 29.24 % 2 Goldbet 5.50 18.87 % Your win - 3.78 % Czy zna ktoś może buka SSP i moze mi podać linka do niego ( czy nie ma problemów z wypłatą pieniedzy do Polski)?? i w jakiej walucie trzeba składamy depozyt??
4 ALL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 16 |
Przeglądając valuebets na betbrain.com znalazłem coś takiego:
Elfsborg v Enkoping Betshop: 2 6,5 a na Betfair.com mamy możemy przyjąć zakład przeciwny za 5,9. Po odliczeniu prowizji 5% to będzie około 6,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Moli: Znalazłem sure bet'a(tak mi się wydaje) Czy zna ktoś może buka SSP i moze mi podać linka do niego ( czy nie ma problemów z wypłatą pieniedzy do Polski)?? i w jakiej walucie trzeba składamy depozyt?? [QUOTE]
Zanim zaczniesz robic surebety warto zapoznac sie z opiniami co do bukow, u ktorych chcesz grac. Z reguly im wiecej surebetow tym buk bardziej badziewny. SSP to najwieksi oszusci na rynku, do nich mozesz tylko wplacic. Kursy, ktore podaja serwisy do porownywania kursow sa oczywiscie rowniez niaktualne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|