|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Tragedia w Radzionkowie na Śląsku. W sobotę około 22.30 w centrum miasta grupa kibiców Polonii Bytom zaatakowała dwóch fanów Ruchu Radzionków. Jeden z nich, ciężko pobity, zmarł w szpitalu. Do tragicznego zdarzenia doszło przy ul. Śródmiejskiej. Dwójka mężczyzn została zaczepiona przez grupę kibiców Polonii Bytom. Doszło do awantury i bójki. Jeden z mężczyzn zdołał uciec. Jego 23-letni towarzysz został ciężko pobity. Podjęte próby reanimacji nie przyniosły skutku. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. Zgadzam się z mura, za takie coś tylko kara śmierci Jak poinformował portal tvn24.pl rzecznik prasowy policji w Tarnowskich Górach w związku ze sprawą zatrzymano już pięciu kibiców Polonii Bytom.  do pierdla śmieci raz dwa! do pierdla bandziorów tylko na noc a w ciągu dnia do tłuczenia kamieni przez 12 godzin dziennie. Niech zapierdalaja na wikt i opierunek a ja proponuje utworzenie gdzieś w Polsce, na dużej połaci ziemi, wieeelkiej klatki, ogrodzonej, pod bardzo dużym napięciem. Do tej klatki proponuje wrzucić wszystkich pseudokibiców ubranych tylko w szaliki drużyny. i zostawić ich samych sobie, po każdych 10 minutach ci, którzy przetrwali dostawali by nową broń do zabawy. w końcu dokonali by oni samodestrukcji, a w Polsce byłoby 100 razy mniej kretynów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Dobra to już wyjaśniam. Wyobraź sobie, że trzy drużyny mają taką samą liczbę punktów więc teoretycznie o miejscu w tabeli powinny rozstrzygać bezpośrednie mecze. A co w przypadku, gdy mecz między drużyną A i B odbędzie się dopiero w ostatniej kolejce? To co zacytowałeś tyczy się tabeli, ale gdy wszystkie mecze są już rozegrane i można ten regulamin egzekwować. Temat był już poruszany kiedyś w Lidze+ Ekstra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://www.lechia.pl/22260Oświadczenie ostre w wymowie, moim zdaniem jak najbardziej słusznie.  Jeżeli pójdą za tym odpowiednie działania to może będzie (?) normalnie na Traugutta. Kibicem Lechii nie jestem i bez względu na to jak się to potoczy nie będę  ale zwolennikiem normalności na stadionach jestem jak najbardziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Warto ściągać? Są jakieś kontrowersyjne tematy albo wypowiedzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Wójcik jest jedną wielką kontrowersją  To tak apropo jego osoby jeszcze: http://pilkanozna.pl/news.php?ID=89058Niereformowalny człowiek. Ale fajnie, że jest - można się pośmiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
tak, warto ściągnąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
http://sport.onet.pl/0,1248675,1740241,wiadomosc.html
nie wiem czy wypada to komentować
żenada, zeszmacił się frajer i tyle
moim zdaniem surowa, bardzo surowa kara typu pół roku bez gry w lidze + klub powinien obicac mu premie i wyplatę
i panie mysona skoro pan taki cwany to życzę spotkania z DHW
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Wg mnie PZPN jezeli chce z tym waalczyc to musza byc radykalne kary zarowna dla pilokarza jak i kloubu. Dla pilkarza bardzo surowa kara pieniezna i dsq na pol roku ale dla klubu kara odjecie punktow,a le nie 3 czy 5 ale z 10 i wtedy beda wiedziec wszyscy ze tak nie mozna , bo jak widac sa osoby ktore tego nie rozumieja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
panie Mysona poprzewracalo sie w glowce co  byc moze wzorem dla niego jest Igor Sypniewski  Jesli tak to tylko czekac jak w nastepnym meczu ruszy z kibicami na klatke gosci  Nie będę zaprzeczał, że miałem na sobie taką koszulkę - przyznaje Mysona. - Po meczu jeden z kibiców poprosił, żebym ją założył. Zamieszanie było tak ogromne, że nie zauważyłem nawet, że jest na niej jakiś napis. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
po co mu robić kary? dla niego największą karą będzie teraz spotkanie z Hools Widzewa na mieście. życzę powodzenia panie Arku
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Wg mnie PZPN jezeli chce z tym waalczyc to musza byc radykalne kary zarowna dla pilokarza jak i kloubu. Dla pilkarza bardzo surowa kara pieniezna i dsq na pol roku ale dla klubu kara odjecie punktow,a le nie 3 czy 5 ale z 10 i wtedy beda wiedziec wszyscy ze tak nie mozna , bo jak widac sa osoby ktore tego nie rozumieja w sumie dobrze napisane. tak by zrobiono w cywilizowanym kraju ale wystarczy spojrzeć na sankcje dziadków z pzpnu wobec klubów ktore przez lata nagminnie kupowały mecze, a co przy tym oznacza 1 koszulka swoja drogą, wg mnie to już podchodzi pod prokurature i sciganie z urzędu, jest osobą publiczną nawoływał do śmierci jego wypowiedzi nie ma co komentowac, jak sie nie ma nic na obronę to sie plącze takie ścierwa z ust jak on
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Inzaghi78 a może wzorem dla niego jest Grzesiu Krysiak? Co ma z tym wspólnego Igor? po co mu robić kary? dla niego największą karą będzie teraz spotkanie z Hools Widzewa na mieście. życzę powodzenia panie Arku  ile już miało być takich spotkań. Pamiętam po meczu Widzew-Odra kiedy to Saganowiski-Kościuk-Jakubowski paradowali w koszulkach ŁKSu po boisku. Ale mieli lanie dostać  Arek Mysona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Arek Mysona  wszystko w temacie Marcin chyba nie dojrzałeś do pewnych rzeczy jeszcze jeśli popierasz takie zachowanie ktokolwiek by coś takiego zrobił, bez względu na klub, wiek czy walory sportowe powinien podlegać surowej karze i to nie tylko przez klub czy pzpn, ale i prokuraturę ciekawe co by było jakbyśmy wyszli sobie w miasto z koszulką: "Śmierć śmierdzącym czarnuchom"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Inzaghi78 a może wzorem dla niego jest Grzesiu Krysiak? Co ma z tym wspólnego Igor? po co mu robić kary? dla niego największą karą będzie teraz spotkanie z Hools Widzewa na mieście. życzę powodzenia panie Arku  ile już miało być takich spotkań. Pamiętam po meczu Widzew-Odra kiedy to Saganowiski-Kościuk-Jakubowski paradowali w koszulkach ŁKSu po boisku. Ale mieli lanie dostać  Arek Mysona  Chcesz powiedziec ze popierasz zachowanie "swojego pilkarza"  Jeżeli mamy takich piłkarzy jak Mysona i takich kibiców którzy to popieraja to nie opłakujmy pozniej śmierć kolejnego kibica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Nie chodzi o to czy popieram czy nie.
Odwołałem się głównie do postu na temat, że zostanie ukarany przez kibiców Widzewa. Bo to mnie śmieszy. Ilu już takich piłkarzy miało być? Mieliśmy sporo piłkarzy którzy nie pałają sympatią do Widzewa. Tak więc spoko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Nie chodzi o to czy popieram czy nie. To się określ Ładną żenadę odwalasz  Zawsze pierwszy do tępienia tekstów typu "legła" i gadania o tym, że ktoś ma kompleksy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
NIE POPIERAM ZACHOWANIA ARKA MYSONY.
Oczywiście, że zawsze potępiam teksty typu ''Legła'' itp. Już napisałem do czego się odwołałem więc o żenadzie możesz pisać ale w swoim wykonaniu.
Zresztą kto mnie zna - chodzi mi tu głównie o kibiców Widzewa na tym forum - Inzaghi, blackjack czy inni myślę, że wiedzą, że zawsze byłem daleki od opinii krzywdzącej dany klub czy kibiców - nawet kibiców zza miedzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
A zapomniałem napisać do czego był to: ''Arek Mysona  '' Chodziło mi o całokształt Arka - o to, że mimo, że jest piłkarzem to jest także i kibicem. Że zawsze był pierwszy do rozmów z kibicami, że zawsze był w porządku. Wiele razy nawet jak nie grał widywałem go na galerze. I mimo, że nie popieram jego zachowania z tą koszulką w derbach to darze go szacunkiem i tak będzie. Posypały się słowa krytyki Na moją osobę a zupełnie nie o to mi chodziło. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
NIE POPIERAM ZACHOWANIA ARKA MYSONY.
Zresztą kto mnie zna - chodzi mi tu głównie o kibiców Widzewa na tym forum - Inzaghi, blackjack czy inni myślę, że wiedzą, że zawsze byłem daleki od opinii krzywdzącej dany klub czy kibiców - nawet kibiców zza miedzy. Własnie tym bardziej byłem zdziwiony Twoim zachowaniem jak i tym z 18.04.2008r.  Bylem na meczu ale mniej zyczliwi Tobie wkleili mi kilka Twoich odzywek typu : "Polonia !! :))
3 liga, 3 liga RTS ! "Nie pasuje to do Ciebie ... ale to nie moja sprawa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|