Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
zna moze ktos strone, gdzie mozna sprawdzic: kto strzelil bramke i graczy co otrzymali kartki w meczach, ktore sie odbyly jakis czas temu?
glownie chodzi mi o kartki, ktory z graczy chelsea i liverpool'u jest zagrozony opuszczeniem meczu finalowego?
pozdrawiam

Bonus: Unibet
mcben #2304084 30/04/2008 16:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
?
enthusiast
enthusiast
? Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
najprościej na stronie uefa

Dołączył: Aug 2007
Posty: 936
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 936
Ch.Ronaldo zagra w Moskwie czy kartki ?

Depe #2304122 30/04/2008 16:44
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
zagra

mcben #2304348 30/04/2008 18:44
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
wczoraj liczylem zmiany dzis licze kartki
expekt = 1,68 over 45,5pkt

w pierwszym meczu sporo fauli, ale malo kartek
pomimo twardej gry i kopaniny w srodku pola
tylko terry zobaczyl zolty kartonik

wieczorem zapewne zobaczymy bardzo twarda gre, a zwlaszcza, ze mozna, wrecz trzeba
jak juz pisalem tylko kapitan the blues musi sie pilnowac, aby nie opuscic finalu
prawie pewne kartki to: j.cole i mascherano obydwaj maja opinie 'wrednych na boisku'

zreszta ten mecz wyloni finaliste, wiec nerwy puszcza
jezeli we wczorajszym polfinale sedzia po kartonik siegal, az 5 razy (a bylo kilku graczy zagrozonych niewystapieniem w moskwie)
to jestem przekonany, ze dzisiaj bedzie mial wiecej roboty
wszyscy wiedza, ze na wyspach sedziowie pozwalaja na wiecej niz ich koledzy z kontynentu
graja dzisiaj dwie angielskie druzyny, dodatkowo gracze chelsea musza byc pelni sportowej zlosci za poprzednie polfinaly

w ostatnim ligowym meczu chelsea-manchester (7 kartek - 3:4)
dzisiaj od 20:45 bedzie podobnie
stawka wysoka, nie badamy sie, nie odpuszczamy, walka!!!

dawno tez w l.m. nie bylo czerwonki i ogolnej zadymy na boisku
dzisiaj bedzie goraco
powodzenia

mcben #2304852 30/04/2008 21:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Kto wie kiedy losowanie meczu finałowego?

mgr #2304865 30/04/2008 21:51
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,604
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,604
co laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie śmiej się. Te ćwierćfinały i półfinały to tylko taka zmyłka. Finał będzie losowany z drużyn z fazy grupowej wink

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,604
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,604
wink co laugh

mgr #2304959 30/04/2008 22:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Originally Posted by mgr
Kto wie kiedy losowanie meczu finałowego?


Losowanie juz bylo razem z cwiercfinalami i polfinalami, jako "gospodarze" finalu zagraja MU. Najwazniejsza korzysc wynikajaca z bycia "gospodarzem" jest taka, ze wybiera sie stroje. jesli jak wszyscy przewiduja final bedzie pomiedzy Chelsea a Mu to nie bedzie problemow bo moga grac w swoich "pierwszych" zestawach. Ale jesli dojdzie do sensacji i Liverpool awansuje postawi to MU w lepszej sytuacji bo Liverpool bedzie musial zagrac w swoich wyjazdowych strojach. Dla wielu to moze byc smieszne i malo znaczace ale czasami nawet te najmniejsze detale moga decydowac.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 116
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 116
CHELSEA LONDYN-LIVERPOOL FC(A) typ 2 kurs totomix 2.30
Moim zdaniem the reds zagraja w finale po pierwsze dlatego ze chelsea ma za soba morderczy mecz z MU w premiership.Fakt ,że wygrali ale najprawdopodobniej odbije się to dziś na ich formie.Po drugie będzie to pojedynek Grant-Benitez gdzie zdecydowanie lepiej (jak do tej pory) wypada ten drugi. Wierze w geniusz Beniteza,pokonywał najlepszych gdzie Grant ma tylko mistrzostwo i kilka razy zdobyty puchar Izraela.Trzeci powód już mniej istotny ale moim zdaniem może mieć znaczenie to kiepska forma psychiczna lidera drugiej linii the blues Franka Lamparda.Zmarła mu matka ,zresztą bardzo związana z klubem i sądzę ze przez nie będzie mógł zagrac na 100% swoich możliwości.Następna sprawa Riise będzie za wszelka cenę chciał naprawić swój bład z piewszego meczu caly liverpool bedzie miał dodatkową motywację naprawić stratę samobójczej bramki pewnym minusem jest fakt , że sędzią tego meczu bedzie włoch który sadziował sześć meczów gdzie pięć wygrali gospodarze a jeden przyjezdni i to była chelsea(lol).
Mecze będzie ciężki, zacięty jednak uważam ze skończy sie w dogrywce na korzyść the reds.Petr Cech-ostatnio kontuzja twarzy może zdziałać mniej przez to niż Pepe Reina.
TYP:AWANS LIVERPOOLU KURS 2.3 TOTOMIX ale w internetowych pewno można znaleść coś wyżej

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Gadanie typy Chelsea grała w sobotę i będzie zmęczona można między bajki włożyć crazy

To nie jest polska liga, gdzie po 3 meczach granych co 3 dni połowa zespołu jest do zmiany. Piłkarze grający na Wyspach są przygotowani każdorazowo na długi, wyczerpujący sezon. Ponadto, ławka The Blues jest dość szeroko, co w dość dużym stopniu niweluje aspekt zmęczenia. Chelsea zagrała świetny mecz z Manchesterem, jeżeli nie najlepszy w tym sezonie. Sądzę, iż drużyna Granta poleci 'na fali', tym bardziej, że wynik pierwszego spotkania zakończył się korzystnym dla nich wynikiem. Przecież wystarczy nie stracić bramki, a kto jak kto, ale Chelsea na własnym terenie to potrafi. Chciałbym również zauważyć, że Liverpoolowi od dawna źle się grało na Stamford Bridge, bodajże w ostatnich 3 czy 4 meczach nie strzelili tam bramki!

Jak dla mnie awans Chelsea wydaje się tutaj w miarę pewnym rozwiązaniem, jednakże ja wczoraj już swoje zarobiłem na jednej angielskiej drużynie i dzisiaj obejrzę mecz bez dodatkowych emocji wink

Dla zabawy poszło: DW 0:0, 1:0
oraz: Ilość zmian w II połowie? 6


pozdrawiam piwo

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Przechytrzyłeś mnie konstruktorze wink piwo



Większość skreśla Liverpool, ale nie od dziś wiadomo, że skreśleni "The Reds" wracają z podwójną siłą i skutecznością.
Na Chelsea w życiu nie postawię, bo ich nie lubię ("wykwintni bukmacherzy" mnie pewnie zaraz zrugają, że w bukmacherce nie ma sentymentów :/ laugh )
Pierwszy raz od dawna muszą atakować? Brednie. Nie potrafią atakować? Bzdura.
Genialna taktyka, defensywa, kupa szczęścia i indywidualne umiejętności Torresa, Gerrarda, czy nawet Kuyta. Liverpool po finał!
Vamos Torres! Za Atletico! :-)

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Originally Posted by wincent1978
CHELSEA LONDYN-LIVERPOOL FC(A) typ 2 kurs totomix 2.30
Moim zdaniem the reds zagraja w finale po pierwsze dlatego ze chelsea ma za soba morderczy mecz z MU w premiership.Fakt ,że wygrali ale najprawdopodobniej odbije się to dziś na ich formie.Po drugie będzie to pojedynek Grant-Benitez gdzie zdecydowanie lepiej (jak do tej pory) wypada ten drugi. Wierze w geniusz Beniteza,pokonywał najlepszych gdzie Grant ma tylko mistrzostwo i kilka razy zdobyty puchar Izraela.Trzeci powód już mniej istotny ale moim zdaniem może mieć znaczenie to kiepska forma psychiczna lidera drugiej linii the blues Franka Lamparda.Zmarła mu matka ,zresztą bardzo związana z klubem i sądzę ze przez nie będzie mógł zagrac na 100% swoich możliwości.Następna sprawa Riise będzie za wszelka cenę chciał naprawić swój bład z piewszego meczu caly liverpool bedzie miał dodatkową motywację naprawić stratę samobójczej bramki pewnym minusem jest fakt , że sędzią tego meczu bedzie włoch który sadziował sześć meczów gdzie pięć wygrali gospodarze a jeden przyjezdni i to była chelsea(lol).
Mecze będzie ciężki, zacięty jednak uważam ze skończy sie w dogrywce na korzyść the reds.Petr Cech-ostatnio kontuzja twarzy może zdziałać mniej przez to niż Pepe Reina.
TYP:AWANS LIVERPOOLU KURS 2.3 TOTOMIX ale w internetowych pewno można znaleść coś wyżej

Faktycznie zdzierstwo. Na betfair na awans liverpoolu kurs wacha sie 2.9-3.2

mgr #2305396 01/05/2008 00:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by mgr
Pierwszy raz od dawna muszą atakować? Brednie.

pozwoliłem sobie sprawdzić dokładnie czy aby na pewno brednie.

2007/2008
2:0 INTER (D)
1:1 ARSENAL (W)
1:1 CHELSEA (D)

2006/2007
2:1 BARCELONA (W)
3:0 PSV (W)
0:1 CHELSEA (W) i awans u siebie po karnych

2005/2006
0:1 BENFICA (W)

2004/2005
3:1 LEVERKUSEN (D)
2:1 JUVE (D)
0:0 CHELSEA (W)

wyniki są oczywiście pierwszymi spotkaniami w kolejnych fazach turnieju
to tylko statystyka.
jednak widać ewidentnie, że od sezonu, w którym zdobywali LM, TAKTYCZNE PODEJŚCIE (co jest podkreślane na każdym kroku przez fanów The Reds) sprawdzało się 7/7 po uzyskaniu korzystnego rezultatu w 1 meczu.
gdy w rewanżu byli, z taktycznego punktu widzenia, w gorszej sytuacji (2 mecze), odpadli z Benfą i awansowali z ... Chelsea (dopiero po karnych)

reszty pisał nie będę. wiadomo komu kibicuje i na kogo gram.
obyśmy zobaczyli dobry mecz, bo nastały dziwne czasy, zeby w półfinale MU-Barca padła 1 bramka lol

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by wincent1978
CHELSEA LONDYN-LIVERPOOL FC(A) typ 2 kurs totomix 2.30
Moim zdaniem the reds zagraja w finale po pierwsze dlatego ze chelsea ma za soba morderczy mecz z MU w premiership.Fakt ,że wygrali ale najprawdopodobniej odbije się to dziś na ich formie.Po drugie będzie to pojedynek Grant-Benitez gdzie zdecydowanie lepiej (jak do tej pory) wypada ten drugi. Wierze w geniusz Beniteza,pokonywał najlepszych gdzie Grant ma tylko mistrzostwo i kilka razy zdobyty puchar Izraela.Trzeci powód już mniej istotny ale moim zdaniem może mieć znaczenie to kiepska forma psychiczna lidera drugiej linii the blues Franka Lamparda.Zmarła mu matka ,zresztą bardzo związana z klubem i sądzę ze przez nie będzie mógł zagrac na 100% swoich możliwości.Następna sprawa Riise będzie za wszelka cenę chciał naprawić swój bład z piewszego meczu caly liverpool bedzie miał dodatkową motywację naprawić stratę samobójczej bramki pewnym minusem jest fakt , że sędzią tego meczu bedzie włoch który sadziował sześć meczów gdzie pięć wygrali gospodarze a jeden przyjezdni i to była chelsea(lol).
Mecze będzie ciężki, zacięty jednak uważam ze skończy sie w dogrywce na korzyść the reds.Petr Cech-ostatnio kontuzja twarzy może zdziałać mniej przez to niż Pepe Reina.
TYP:AWANS LIVERPOOLU KURS 2.3 TOTOMIX ale w internetowych pewno można znale ź ć coś wyżej

wybacz kolego ale analiza śmieszna.
po kolei.
Chelsea ma bardzo dobry, szeroki skład i wymiana kilku zawodników pozostaje bez wpływu na jakość gry. na Anfield zagrali słabo, z MU już dobrze. jeśli liczysz na to że w decydujących momentach sezonu zespół będzie zmęczony to myślę ze możesz być dziś wieczór mocno zawiedziony.

bawiąc się w uszczypliwości - Grant trenerem jest raczej słabym i na pewno nie nadaje się do tego klubu. jednak to Rafa od kilku lat nie potrafi wygrać w lidze z nikim z trójki Chelsea, MU, Arsenal. a skoro o trenerze świadczą wyniki to... w tym sezonie Chelsea jeszcze za Jose zremisowała na Anfield, jednak na SB z Grantem już wygrała. także z Grantem pogoniła Liverpool w pucharze. w lidze oglądają plecy Czelski od dawien dawna. wynik 1:1 z Liverpoolu w korzystniejszej sytuacji stawia Chelsea. więc póki co na sucho to raczej blado Rafa w tym sezonie wygląda przy pejsie.
co do motywacji. proszę Was laugh nauczcie się wreszcie że nie można powiedzieć by ktoś mniej czy bardziej był zmoztywowany. to jest półfinał LM i każdy chce zagrać w Moskwie z MU i każdy zrobi wszystko dzisiaj co jest w stanie zaoferować dla klubu by ziścić marzenia.
dodatkowa motywacja dla rudego? ja mogę napisać że Lampard będzie miał dodatkową motywację w imię Ś.P. Mamy, że reszta zespołu będzie z nim, że Carvalho będzie chciał zmazać plamę po błędzie z MU, że komuś tam urodziła się córeczka albo obiecano mu wyższy kontrakt za gola. bez sensu. motywacja będzie taka sama na wysokim poziomie po obu stronach.
porównywanie Reiny do Cecha? lol, a raczej big lol

pozdro:)

mura #2305442 01/05/2008 01:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
W dzisiejszym spotkaniu liczę, że wreszcie zobaczymy over.

Z jednej strony pałająca chęcią rewanżu Chelsea z taką między innymi wypowiedzią Johna Terry:

[za pilkanozna.pl]

"Posiadamy w składzie zawodników, którzy są w stanie to zrobić, więc żadnych wymówek. Wystarczająco dużo mówiliśmy przez ponad 4 lata, ale teraz nadszedł czas na pokonanie Liverpoolu. Mamy ten sam skład z kilkoma uzupełnieniami, więc nie ma powodów, aby tego nie dokonać"

Z drugiej Liverpool, który jak słusznie zauważyli przedmówcy - musi atakować. Oczywiście Rafa nie zarządzi frontalnego ataku od pierwszej minuty, a przynajmniej tego się nie spodziewam smile Ale w miarę upływu czasu, jeśli będzie utrzymywał się bezbramkowy remis, będzie musiał zaryzykować.

Przewaga na ławce trenerskiej na pewno po stronie Liverpoolu, przewaga na boisku na chwilę obecną chyba jednak po stronie Chelsea.

Mecz z Man U może dać znać o sobie jeśli chodzi o The Blues, ale nie przywiązywałbym aż tak dużej wagi do tego potencjalnego zmęczenia.

Osobiście chyba wolałbym w finale Chelsea, bo mam wrażenie, że w Moskwie byłoby wówczas ciekawiej wink

Przede wszystkim jednak życzę Wam i sobie faktycznie dobrego meczu smile

Typ: over 5/10
Jako "zabezpieczenie" wink : cs 1:1 1/10

mura #2305445 01/05/2008 01:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
ocyzwiðcie wkradl sie w moim opisie maly blad, wygrala na sb w pucharze

mura #2305458 01/05/2008 01:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tak quasiczatowo będzie ale ja wam powiem, że do finału awansuje Liverpool po przepysznym kursie, a bramkę na wagę awansu zdobędzie nie kto inny jak John Arne Riise (i tym razem bynajmniej trafi w tą właściwą bramkę) smile

mura #2305461 01/05/2008 01:29
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by mura
Originally Posted by wincent1978
CHELSEA LONDYN-LIVERPOOL FC(A) typ 2 kurs totomix 2.30
Moim zdaniem the reds zagraja w finale po pierwsze dlatego ze chelsea ma za soba morderczy mecz z MU w premiership.Fakt ,że wygrali ale najprawdopodobniej odbije się to dziś na ich formie.Po drugie będzie to pojedynek Grant-Benitez gdzie zdecydowanie lepiej (jak do tej pory) wypada ten drugi. Wierze w geniusz Beniteza,pokonywał najlepszych gdzie Grant ma tylko mistrzostwo i kilka razy zdobyty puchar Izraela.Trzeci powód już mniej istotny ale moim zdaniem może mieć znaczenie to kiepska forma psychiczna lidera drugiej linii the blues Franka Lamparda.Zmarła mu matka ,zresztą bardzo związana z klubem i sądzę ze przez nie będzie mógł zagrac na 100% swoich możliwości.Następna sprawa Riise będzie za wszelka cenę chciał naprawić swój bład z piewszego meczu caly liverpool bedzie miał dodatkową motywację naprawić stratę samobójczej bramki pewnym minusem jest fakt , że sędzią tego meczu bedzie włoch który sadziował sześć meczów gdzie pięć wygrali gospodarze a jeden przyjezdni i to była chelsea(lol).
Mecze będzie ciężki, zacięty jednak uważam ze skończy sie w dogrywce na korzyść the reds.Petr Cech-ostatnio kontuzja twarzy może zdziałać mniej przez to niż Pepe Reina.
TYP:AWANS LIVERPOOLU KURS 2.3 TOTOMIX ale w internetowych pewno można znale ź ć coś wyżej


bawiąc się w uszczypliwości - Grant trenerem jest raczej słabym i na pewno nie nadaje się do tego klubu. jednak to Rafa od kilku lat nie potrafi wygrać w lidze z nikim z trójki Chelsea, MU, Arsenal. a skoro o trenerze świadczą wyniki to... w tym sezonie Chelsea jeszcze za Jose zremisowała na Anfield, jednak na SB z Grantem już wygrała. także z Grantem pogoniła Liverpool w pucharze. w lidze oglądają plecy Czelski od dawien dawna. wynik 1:1 z Liverpoolu w korzystniejszej sytuacji stawia Chelsea. więc póki co na sucho to raczej blado Rafa w tym sezonie wygląda przy pejsie.


pozdro:)

Grant jest nikim przy Rafie. Może Pool nie wygrywa w lidze z wielką trójką, ale nie gramy w lidze angielskiej, ale w LM a tam Rafa wygrywa często z kim chce i jak chce. Arsenal też miał pojechac Pool, jak wczesniej Inter, w zeszłym sezonie Barcelona, dwukrotnie Chelsea itp. itd. Benitez ma takie sukcesy w Europie, że Wenger czy Ferguson mogą o tym pomarzyc. Ferguson na 21 lat pracy w MU raz wygral LM i raz PZP no i raz z Aberdeen, Wenger to ja nie wiem co wygral w Eurpie laugh . Tymczasem Rafa w krótszym okresie czasu niż cała wymieniona trójka zaliczył zwycięstwo w LM i finał tych rozgrywek oraz wygrał puchar Uefa.
Reasumując dzisiejszy mecz raczej no bet bowiem Pool skazywany na pożarcie pokazuje pazurki przeważnie smile

Pozdrawiam smile

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik, aker), 1,456 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1