Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by santiago
Originally Posted by mura
Originally Posted by Inzaghi78
Tragedia w Radzionkowie na Śląsku. W sobotę około 22.30 w centrum miasta grupa kibiców Polonii Bytom zaatakowała dwóch fanów Ruchu Radzionków. Jeden z nich, ciężko pobity, zmarł w szpitalu.
Do tragicznego zdarzenia doszło przy ul. Śródmiejskiej. Dwójka mężczyzn została zaczepiona przez grupę kibiców Polonii Bytom. Doszło do awantury i bójki. Jeden z mężczyzn zdołał uciec. Jego 23-letni towarzysz został ciężko pobity. Podjęte próby reanimacji nie przyniosły skutku. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Zgadzam się z mura, za takie coś tylko kara śmierci
Jak poinformował portal tvn24.pl rzecznik prasowy policji w Tarnowskich Górach w związku ze sprawą zatrzymano już pięciu kibiców Polonii Bytom.

frown

do pierdla śmieci raz dwa!

do pierdla bandziorów tylko na noc a w ciągu dnia do tłuczenia kamieni przez 12 godzin dziennie. Niech zapierdalaja na wikt
i opierunek

a ja proponuje utworzenie gdzieś w Polsce, na dużej połaci ziemi, wieeelkiej klatki, ogrodzonej, pod bardzo dużym napięciem. Do tej klatki proponuje wrzucić wszystkich pseudokibiców ubranych tylko w szaliki drużyny. i zostawić ich samych sobie, po każdych 10 minutach ci, którzy przetrwali dostawali by nową broń do zabawy. w końcu dokonali by oni samodestrukcji, a w Polsce byłoby 100 razy mniej kretynów.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dobra to już wyjaśniam.
Wyobraź sobie, że trzy drużyny mają taką samą liczbę punktów więc teoretycznie o miejscu w tabeli powinny rozstrzygać bezpośrednie mecze. A co w przypadku, gdy mecz między drużyną A i B odbędzie się dopiero w ostatniej kolejce?
To co zacytowałeś tyczy się tabeli, ale gdy wszystkie mecze są już rozegrane i można ten regulamin egzekwować.
Temat był już poruszany kiedyś w Lidze+ Ekstra.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

http://www.lechia.pl/22260

Oświadczenie ostre w wymowie, moim zdaniem jak najbardziej słusznie.

smile

Jeżeli pójdą za tym odpowiednie działania to może będzie (?) normalnie na Traugutta.

Kibicem Lechii nie jestem i bez względu na to jak się to potoczy nie będę tongue ale zwolennikiem normalności na stadionach jestem jak najbardziej.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
http://sharebase.de/files/hJH1HnSpqh.html 60/90 z Wójcikiem jak ktoś nie widział wczoraj

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Warto ściągać? Są jakieś kontrowersyjne tematy albo wypowiedzi?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Wójcik jest jedną wielką kontrowersją laugh

To tak apropo jego osoby jeszcze:

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=89058

Niereformowalny człowiek. Ale fajnie, że jest - można się pośmiać smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
tak, warto ściągnąć laugh laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
http://sport.onet.pl/0,1248675,1740241,wiadomosc.html

nie wiem czy wypada to komentować

żenada, zeszmacił się frajer i tyle

moim zdaniem surowa, bardzo surowa kara typu pół roku bez gry w lidze + klub powinien obicac mu premie i wyplatę

i panie mysona skoro pan taki cwany to życzę spotkania z DHW

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Wg mnie PZPN jezeli chce z tym waalczyc to musza byc radykalne kary zarowna dla pilokarza jak i kloubu. Dla pilkarza bardzo surowa kara pieniezna i dsq na pol roku ale dla klubu kara odjecie punktow,a le nie 3 czy 5 ale z 10 i wtedy beda wiedziec wszyscy ze tak nie mozna , bo jak widac sa osoby ktore tego nie rozumieja

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
panie Mysona poprzewracalo sie w glowce co smirk

byc moze wzorem dla niego jest Igor Sypniewski laugh

Jesli tak to tylko czekac jak w nastepnym meczu ruszy z kibicami na klatke gosci smirk


Nie będę zaprzeczał, że miałem na sobie taką koszulkę - przyznaje Mysona. - Po meczu jeden z kibiców poprosił, żebym ją założył. Zamieszanie było tak ogromne, że nie zauważyłem nawet, że jest na niej jakiś napis.
laugh laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
po co mu robić kary? dla niego największą karą będzie teraz spotkanie z Hools Widzewa na mieście. życzę powodzenia panie Arku

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by michael89
Wg mnie PZPN jezeli chce z tym waalczyc to musza byc radykalne kary zarowna dla pilokarza jak i kloubu. Dla pilkarza bardzo surowa kara pieniezna i dsq na pol roku ale dla klubu kara odjecie punktow,a le nie 3 czy 5 ale z 10 i wtedy beda wiedziec wszyscy ze tak nie mozna , bo jak widac sa osoby ktore tego nie rozumieja

w sumie dobrze napisane. tak by zrobiono w cywilizowanym kraju

ale wystarczy spojrzeć na sankcje dziadków z pzpnu wobec klubów ktore przez lata nagminnie kupowały mecze, a co przy tym oznacza 1 koszulka

swoja drogą, wg mnie to już podchodzi pod prokurature i sciganie z urzędu, jest osobą publiczną nawoływał do śmierci

jego wypowiedzi nie ma co komentowac, jak sie nie ma nic na obronę to sie plącze takie ścierwa z ust jak on

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Inzaghi78 a może wzorem dla niego jest Grzesiu Krysiak?
Co ma z tym wspólnego Igor?


Originally Posted by Sturmwind
po co mu robić kary? dla niego największą karą będzie teraz spotkanie z Hools Widzewa na mieście. życzę powodzenia panie Arku

laugh laugh laugh

ile już miało być takich spotkań.
Pamiętam po meczu Widzew-Odra kiedy to Saganowiski-Kościuk-Jakubowski paradowali w koszulkach ŁKSu po boisku. Ale mieli lanie dostać grin

Arek Mysona piwo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by 19marcin08
Arek Mysona piwo

wszystko w temacie Marcin
chyba nie dojrzałeś do pewnych rzeczy jeszcze jeśli popierasz takie zachowanie

ktokolwiek by coś takiego zrobił, bez względu na klub, wiek czy walory sportowe powinien podlegać surowej karze
i to nie tylko przez klub czy pzpn, ale i prokuraturę

ciekawe co by było jakbyśmy wyszli sobie w miasto z koszulką:
"Śmierć śmierdzącym czarnuchom"

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by 19marcin08
Inzaghi78 a może wzorem dla niego jest Grzesiu Krysiak?
Co ma z tym wspólnego Igor?


Originally Posted by Sturmwind
po co mu robić kary? dla niego największą karą będzie teraz spotkanie z Hools Widzewa na mieście. życzę powodzenia panie Arku

laugh laugh laugh

ile już miało być takich spotkań.
Pamiętam po meczu Widzew-Odra kiedy to Saganowiski-Kościuk-Jakubowski paradowali w koszulkach ŁKSu po boisku. Ale mieli lanie dostać grin

Arek Mysona piwo


Chcesz powiedziec ze popierasz zachowanie "swojego pilkarza" shocked

Jeżeli mamy takich piłkarzy jak Mysona i takich kibiców którzy to popieraja to nie opłakujmy pozniej śmierć kolejnego kibica mad

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Nie chodzi o to czy popieram czy nie.

Odwołałem się głównie do postu na temat, że zostanie ukarany przez kibiców Widzewa. Bo to mnie śmieszy. Ilu już takich piłkarzy miało być? Mieliśmy sporo piłkarzy którzy nie pałają sympatią do Widzewa.
Tak więc spoko.


Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by 19marcin08
Nie chodzi o to czy popieram czy nie.

To się określ



Ładną żenadę odwalasz laugh Zawsze pierwszy do tępienia tekstów typu "legła" i gadania o tym, że ktoś ma kompleksy...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
NIE POPIERAM ZACHOWANIA ARKA MYSONY.

Oczywiście, że zawsze potępiam teksty typu ''Legła'' itp.
Już napisałem do czego się odwołałem więc o żenadzie możesz pisać ale w swoim wykonaniu.

Zresztą kto mnie zna - chodzi mi tu głównie o kibiców Widzewa na tym forum - Inzaghi, blackjack czy inni myślę, że wiedzą, że zawsze byłem daleki od opinii krzywdzącej dany klub czy kibiców - nawet kibiców zza miedzy.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
A zapomniałem napisać do czego był to: ''Arek Mysona piwo ''

Chodziło mi o całokształt Arka - o to, że mimo, że jest piłkarzem to jest także i kibicem. Że zawsze był pierwszy do rozmów z kibicami, że zawsze był w porządku.

Wiele razy nawet jak nie grał widywałem go na galerze.
I mimo, że nie popieram jego zachowania z tą koszulką w derbach to darze go szacunkiem i tak będzie.

Posypały się słowa krytyki Na moją osobę a zupełnie nie o to mi chodziło.

Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by 19marcin08
NIE POPIERAM ZACHOWANIA ARKA MYSONY.



Zresztą kto mnie zna - chodzi mi tu głównie o kibiców Widzewa na tym forum - Inzaghi, blackjack czy inni myślę, że wiedzą, że zawsze byłem daleki od opinii krzywdzącej dany klub czy kibiców - nawet kibiców zza miedzy.

Własnie tym bardziej byłem zdziwiony Twoim zachowaniem jak i tym z 18.04.2008r. mad
Bylem na meczu ale mniej zyczliwi Tobie wkleili mi kilka Twoich odzywek typu :

"Polonia !! :))

3 liga, 3 liga RTS !
"


Nie pasuje to do Ciebie ... ale to nie moja sprawa smirk

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, alfa, aker, burbon, $-man, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, JelineK), 1,856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1