|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
hm z tego co wiem to tam byla napisana prawda. mozna nawet sobie przejrzec temat na forum o "obywatlestwie" Rogera na forum. moglo sie obejsc bez "celtyka". Po meczu Roger zostal z kwiatami przeproszony przez dzialaczy jak sie nie myle. Jak Jaga dostanie kare to znaczy ze wciaz uklady i ukladziki jedni rowni inni rowniejsi  Sama treść transu nie była moim zdaniem rasistowska. Całą sprawę "załatwił" krzyż celtycki. Jeżeli chodzi o treść napisu, to jestem w stanie założyć, że znaczna część społeczeństwa się z nim .. zgadza  Ja również  Kara zapewne będzie, bo to niezwykle "medialne"  wydarzenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
dokladnie Mindman. calkowita racja ze krzyz niepotrzebny kompletnie. ale pwewnie i bez niego by sie uczepili. swoja droga jak ktos pytal wczesniej gdzie mial oczy obserwator?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
otóż to. celty niestety dają handicap mediom (by zmieszać z błotem kibiców) i pzpnowi (by zniszczyć Jagę) poza tym istnieje wolność słowa i poglądów. ciekawe ilu Polaków może z dumą w sercu i szczerością przyznać: tak, oto mój rodak  nie i koniec! w pełni popieram taki nurt myslowy  a do tego - żenująco słaby mecz Rogera, którego nikt w naszej kadrze nawet nie chce cała ta szopka więc odwróciła się przeciwko miłosiernemu Kaczorowi, zwłaszcza po incydencie z pustą teczką  aha, ciekawa była akcja ze studia s13, jak spiker mówił że nawet Radovic bardziej zasługuje na obywatelstwo niz Roger 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
aha, ciekawa była akcja ze studia s13, jak spiker mówił że nawet Radovic bardziej zasługuje na obywatelstwo niz Roger  z tego co wiem pozytywnie sie wyrazil o transie a przy nastepnym polaczeniu prikaz z gory ze trzeba potepic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Ja też się zgadzam, że nie powinien dostać obywatelstwa. Ale czy to jego wina, że Kaczor mu przyznał? Każdy może się ubiegać. Druga sprawa. Nie chodzi o to, że Legionista. Chodzi o to, że pojedzie na Euro i będzie NAS reprezentować. Z tym na pewno nie będzie mu łatwiej widząc wyraźną niechęć ze strony kibiców. Powinno zrobić się wszystko, aby czuł się tam jak najlepiej.
Kara nie tylko powinna być, ale wręcz musi być i to surowa. Przez takie zachowanie nasza liga, jak i Polska będzie zaściankiem Europy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
aha, ciekawa była akcja ze studia s13, jak spiker mówił że nawet Radovic bardziej zasługuje na obywatelstwo niz Roger   to akurat średnio ciekawe sformułowanie ... No chyba że o obywatelstwie decydować ma aktualna forma zawodnika Najlepszy komentarz na temat transu jaki usłyszałem, autorstwa mojego kumpla: "I w czym problem? Przecież on i tak nie zrozumiał" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
JChodzi o to, że pojedzie na Euro i będzie NAS reprezentować. a za co on jedzie na te EURO?! wywalczyl w eliminacjach cokolwiek chociaz?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
A gdzie tu rasizm? To jest jakas parodia - polityczna poprawnosc przekracza wszelkie granice. Jaka piesc ma byc na fladze Lecha? Czarna? Trans Jagielloni wyraza obiektywna prawde: "Roger nigdy nie bedzie Polakiem" (jest tylko obywatelem). Gdzie tu rasizm???
W obecnych czasach to na murzyna zlego slowa nie mozna powiedziec, bo od razu podnosi sie krzyk o rasizm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Ja też się zgadzam, że nie powinien dostać obywatelstwa. Ale czy to jego wina, że Kaczor mu przyznał? Każdy może się ubiegać. Druga sprawa. Nie chodzi o to, że Legionista. Chodzi o to, że pojedzie na Euro i będzie NAS reprezentować. Z tym na pewno nie będzie mu łatwiej widząc wyraźną niechęć ze strony kibiców. Powinno zrobić się wszystko, aby czuł się tam jak najlepiej.
Kara nie tylko powinna być, ale wręcz musi być i to surowa. Przez takie zachowanie nasza liga, jak i Polska będzie zaściankiem Europy. no pewnie że nie jego wina, ciekawe więc po co sie ubiegał  liczył na akt łaski i kółko różańcowe  pooza tym kolego kibice kibicami ale wpierw to by go musieli piłkarze zaakceptować, a w kuluarach wiadomo o czym się mówi  generalnie, jeśli pojedzie, będzie piątym kołem u wozu i zalążkiem czerstwej atmosfery w zespole "Powinno zrobić się wszystko, aby czuł się tam jak najlepiej." taaaa, może mu jeszcze laurkę i kartkę na świeta mam wysłać? jestem świadomym człowiekiem o ukształtowanych pogladach i nie akceptuję jego obywatelstwa  jak widać - sporo, a rzekłbym że lwia częsć kibiców, myśli podobnie a co do surowości kar, hmmmmmm jakoś celty są widoczne co jakiś czas na Steaue, Lazio, Atletico, PAO czy Crvenie i nikt nie mówi ze to zaścianek Europy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
JChodzi o to, że pojedzie na Euro i będzie NAS reprezentować. a za co on jedzie na te EURO?! wywalczyl w eliminacjach cokolwiek chociaz?! za zasługi już pojechali do Korei i wiadomo jak to się skończyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
JChodzi o to, że pojedzie na Euro i będzie NAS reprezentować. a za co on jedzie na te EURO?! wywalczyl w eliminacjach cokolwiek chociaz?! za zasługi już pojechali do Korei i wiadomo jak to się skończyło to nadajmy obywatelstwo jeszcze z 10? a co sie bedziemy szczypac, przeciez oni beda walczyc na boisku za POLSKE jak nikt inny. I na dodatek bezinteresowanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Jestem przeciwny przyznawaniu obywatelstwa zagranicznym "patriotom". Odpowiedziałem tylko na Twoje : "za co on jedzie na Euro". Mówiłeś tak o Brożku, Gizie czy Fabiańskim przed niemieckim Mundialem? Pewnie nie. Nigdzie nie napisałem, żeby przyznawać obywatelstwo obcokrajowcom. Chodziło mi, że za zasługi to się dostaje ordery, a nie powołanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
A gdzie tu rasizm? To jest jakas parodia - polityczna poprawnosc przekracza wszelkie granice. Jaka piesc ma byc na fladze Lecha? Czarna? Trans Jagielloni wyraza obiektywna prawde: "Roger nigdy nie bedzie Polakiem" (jest tylko obywatelem). Gdzie tu rasizm???
W obecnych czasach to na murzyna zlego slowa nie mozna powiedziec, bo od razu podnosi sie krzyk o rasizm. krzyża celtyckiego nie zauważył czy nie wie jakie on ma przesłanie ? Chaoz, podstawek & Mindman chyba wystarczająco o tym napisali, wystarczy przeczytać ich wypowiedzi. wystarczyło napisać "Roger nigdy nie będziesz dla nas prawdziwym Polakiem" - bez żadnych znaków i oznaczeń, przesłanie proste jasne i czytelne, wyrażenie własnej opinni, ale oczywiście "twórcy" musieli się popisać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Sorry za post pod postem,ale myślę, że warto przeczytać: http://www.sport.pl/sport/1,65025,5186367.html?as=1&ias=2&startsz=x  odpowiedź http://www.sport.pl/sport/1,65025,5190519.html?skad=rss
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
To co dzisiaj wisiało na trybunach w Białymstoku nawet nie wiem jak opisać. Szczyt debilizmu ze strony kibiców, działaczy, PZPNu Gdzie był obserwator? przepraszam, że kolejny post - Nie mogłem przerwać gry, bo po to mecze w ostatnich kolejkach rozgrywane są o tej samej porze, by nie było żadnych podejrzeń. Gdybym zareagował na ten transparent, ten mecz mógł się skończyć dużo później, a wynik był bardzo ważny w walce o wicemistrzostwo i utrzymanie - tłumaczył się delegat.troszkę dziwne tłumaczenie, ale po częsci chłopina ma rację
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
A gdzie tu rasizm? To jest jakas parodia - polityczna poprawnosc przekracza wszelkie granice. Jaka piesc ma byc na fladze Lecha? Czarna? Trans Jagielloni wyraza obiektywna prawde: "Roger nigdy nie bedzie Polakiem" (jest tylko obywatelem). Gdzie tu rasizm???
W obecnych czasach to na murzyna zlego slowa nie mozna powiedziec, bo od razu podnosi sie krzyk o rasizm. krzyża celtyckiego nie zauważył czy nie wie jakie on ma przesłanie ? "Współcześnie (mimo swego przedchrześcijańskiego pochodzenia) krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół Katolicki jako religijny symbol chrześcijan." "Znalazł się on na jednopensowej monecie z 1996 roku, reprezentując Irlandię Północną. Jako swój symbol wykorzystują go organizacje polityczne zabiegające o niepodległość mniejszości narodowych pochodzenia celtyckiego" http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_celtycki PS. Nie obchodzi mnie z czym Ty w swojej "tolerancyjnej" glowie utozsamiasz celtyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Wystarczy że w mediach maja przez tydzień o czym p.. dali byście chociaz wy juz spokój powiedzcie lepiej jak to jest z ta amnestia tylko Widzew moze na taki prezent liczyc czy Zagłebie Sosnowiec równiez ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Wydaje mi sie, ze albo oba kluby albo zaden. Innej opcji nie widze, bo oba kluby sa w identycznej sytuacji, tj. maja takie same wyroki zasadzone, ale nie wykonane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Zagłębie Sosnowiec ma chyba wyrok prawomocny, a Widzew nie, ale pewny nie jestem. Cos ucichła sprawa Zagłębia Lubin. Ciekawy bedzie ten zjazd w niedziele. Ciekawe co debile postanowia, bo wiadomo, ze kilka klubow jest zamieszanych a nic nie robiono w ich sprawie (Korona, Jaga), pozostaje sprawa spadkow, co juz wogole jest szczytem glupoty ustanawiac zasady spadku po sezonie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|