|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Pora zaczac kolejny sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pilka nozna
Div 3.20
Browarro 1151 Gimnazjon 2152 Orleta Kielce 5549 Blekitni Kielce 8156 Moonstone 8612 Zawadka SSA 13330 Legia Brodnica 41505 Moneten 43701
Hokej
Div 2.3
IHC Polish Fighters 39 TS Zielony Groszek 165 STS Sanok 974 Blekitni Kielce 1020 CbOPHA 2346 Szwejki SA 14220 H.C. Club Katastrofen 22482 Tychy HC 27596
Jako, ze jestem podwojnym beniaminkiem celem moich pilkarzy i hokeistow jest utrzymanie sie w lidze . W pilce nie trafilem na jakas bardzo silna lige w zwiazku z tym uwazam, ze mam szanse aby swoj cel osiagnac. O awans powinny powalczyc ekipy Orleta Kielce (spadkowicz) oraz Browarro (beniaminek). Blekitni zainauguruja rozgrywki wyjazdowym pojedynkiem z Gimnazjonem i licze na jakas zdobycz punktowa. Moi hokeisci trafili na niesamowicie trudna lige. O awans beda walczyly ekipy IHC Polish Fighters, TS Zielony Groszek, CbOPHA i STS Sanok. Czeka mnie ciezka walka o utrzymanie, ale mysle, ze mam na to szanse. Sezon zainauguruje domowa potyczka z ekipa Tychy HC po ktorej planuje miec 3 punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Oryginalnie wysłał vicek: [qb] Hokej
Div 2.3
IHC Polish Fighters 39 TS Zielony Groszek 165 STS Sanok 974 Blekitni Kielce 1020 CbOPHA 2346 Szwejki SA 14220 H.C. Club Katastrofen 22482 Tychy HC 27596 [/qb] Żebym się nie lenił raz na tydzień zajrzeć do MZ to byśmy grali razem w tej lidze. Ja spadłem chyba z przedostatniego miejsca. Najlepsze drużyny z tej ligi według mnie to Szwejki i Cbopha przynajmniej za moich czasów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka