Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
Conrad #2306796 01/05/2008 19:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
Przed chwilą wpłaciłem kasę. Kiedy dodadzą ten bonus? Czy za wpłaconą kasę mogę już grać, czy czekać aż dopiszą bonusa?

Bonus: Unibet
leo-83 #2306801 01/05/2008 19:11
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Mam podobnie , chyba wyślę do nich e-maila , ale czekam na dopisanie bonusu
jeszcze pytanko do Conrada - polskie karty Visa trzeba rejestrować u nich bo miałem problem z wpłatą ?

crossmen #2306916 01/05/2008 19:55
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
Czym wplacalisie karta czy MB?

crossmen #2306920 01/05/2008 19:56
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Petarda frown Rano wpłaciłem 120 zł. a teraz nie mogę się zalogowa bo mam info, ze moje konto zostalo zablokowane przez dział bezpieczenstwa blush Czy to znaczy, ze najpierw musze dokonac weryfikacji poprzez skan prawka zanim dostane mozliwosc gry i bonus?

Bullet #2306941 01/05/2008 20:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
Ja wpłacałem przez MB

leo-83 #2306949 01/05/2008 20:14
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Wysłałem scan prawka, dowodu i jednej faktury. Jak nie odblokują zaraz konta to sie zeszłoszcze bo chce kupon zagrac zaraz. Ile trwa ta weryfikacja i czemu blokuja konto zaraz po wplacie, a nie weryfikuja przed wypalata?

Bullet #2307010 01/05/2008 20:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Bullet
Wysłałem scan prawka, dowodu i jednej faktury. Jak nie odblokują zaraz konta to sie zeszłoszcze bo chce kupon zagrac zaraz. Ile trwa ta weryfikacja i czemu blokuja konto zaraz po wplacie, a nie weryfikuja przed wypalata?
"Zgodnie z wymogami licencyjnymi, zanim zrealizujemy Twoją pierwszą wypłatę środków z konta gracza, musimy potwierdzić Twoją tożsamość.

Zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu/ksero paszportu lub prawo jazdy abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i datę urodzenia, oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania."

Ja wpłacałem wyjątkowo kartą i nie blokowali mi konta, ale na bonus czekałem (jak pisałem już wcześniej) 2 dni.

kfjatek #2307129 01/05/2008 21:57
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Dostałem e-maila ale od supportu australijskiego, muszę czekać na bonus do paru dni - k---a ale się przygotowali do wejścia na polski rynek z promocjami - ( wpłatę kartą mi odrzuca u nich)zostaje m.b
początek nie jest obiecujący

crossmen #2308139 02/05/2008 04:00
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Dużo ostatnio krzyku o tym bukmacherze w prasie i choćby w necie, ale jeśli popatrzymy na ofertę i próby wejścia na Polskę to nie wróżę sukcesów. Kursy nie są zachęcające. Choćby na mecz Widzew-Sosnowiec jest tylko 1,36 a jak mam zagrane po 1,5 w innej silnej marce na naszym rynku. Do tego można grać tylko ekstraklasę a gdzie druga liga?, ba niektórzy mają nawet trzecią. Wchodząc na nasz rynek trzeba zaoferować wysoki bonus, możliwość grania wielu zakładów związanych z naszą piłką, być może postarać się i oferować graczom grającym polską ligą bilety na najciekawsze widowiska w naszej lidze. Także trzeba wprowadzić przelewy24 ta forma płatności jest mi bardzo bliska. Także podstawą jest założenie konta w polskim banku i wypłacanie oraz wpłacanie w polskim złotym. To tylko kilka luźnych myśli. Dzisiaj wchodząc do polski trzeba mieć szeroki wachlarz usług i promocji aby bić się z tymi, którzy zagościli u nas od dawna. Pewne marki są zauważalne i z nimi trzeba stoczyć walkę o rynek.

Na koniec napiszę, że kampania reklamowa mi się nie podoba. Czytam jakieś historyjki w Przeglądzie Sportowym i pękam ze śmiechu. Jeśli chce się wykazać i pokazać plusy gry w Centrebet to trzeba dać reklamę i porównanie z firmą "X" naziemną:

Buk naziemny:
10% podatku
granie w wybranych godzinach
brak bonusów i promocji
niskie limity

Centrebet:
nie płacisz podatku
grasz kiedy chcesz, bo my działamy do końca Świata
bonusy i promocje dla naszych klientów to oczywista oczywistość
wysokie limity

Taka kampania reklamowa może odnieść skutek. Ludzie, którzy nie są zorientowani w tematyce muszą widzieć plusy i minusy gry. My wiemy, że gra u internetowych buków to same plusy, ale inni nie wiedzą.

W każdym razie życzę powodzenia. Jednak naprawdę aby odnieść w Polsce sukces to trzeba wytężonej pracy i pomysłu. Niestety na razie tego nie widzę a szkoda, bo każdy kolejny buk zwiększa konkurencje na naszym rynku, ale musi sobą coś wnosić nowego.

.::Think Twice::. Ignorator.

Ignorator #2308381 02/05/2008 05:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
kfjatek wysyłałeś do nich jakiegoś mejla upominającego się o przyznanie bonusu?

_Korver_ #2308564 02/05/2008 15:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Ja wpłaciłem kasę jeszcze w środę , bonusa jeszcze nie ma , wczoraj dostałem takiego maila:

Hello Mariusz,

We have received copies of your identification. Your bonus should
appear in your account within the next 3 to 5 working days.

If you have any further queries please do not hesitate to contact us.

Kind regards,

Julie
Centrebet

Nie pisałem do supportu , sami do mnie napisali. 100 zł to żaden majątek , ale czekanie jeszcze kilka dni na dopisanie bonusa , to jednak gruba przesada... smirk

Conrad #2308588 02/05/2008 16:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


bonus 30 euro laugh i cala Polska konta otwiera,dzisiaj na siebie,jutro na rodzicow ,pojutrze na dziadkow,itp,itd
Temat bedzie piekny,dlaczego nie dopisali ,anulowli dali za malo,ile jeszcze bede czekal,wyslalem juz skany dowodu ,jeszcze chca rachunek za gaz ,kiedy bedzie mozna wyplacic bonus itp,itd
Pozdrawiam peace


pacyfista #2308787 02/05/2008 18:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najważniejsze, że bonus jest dobry i dają go dla wszystkich form płatności, włącznie z moneybookers. piwo

A jeśli potwierdzisz swoje konto wysyłając id na adres [email protected] to jeszce freebeta dostaniesz o wartości 10 PLN. smile

Żadnych rachunków nie trzeba wysyłać, wystarczy skan obu stron dowodu żeby dostać idbonus i mieć zweryfikowane konto.

Conrad #2308819 02/05/2008 19:02
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
Ja doświadczyłem w tym buku rzeczy niespotykanej, mianowicie przez dwa dni nie mogłem wpłacić do nich poprzez MB, kiedy w końcu to się udało, patrze na koncie jest freebet wartości 30PLN, pytam za co? , a oni piszą właśnie, że to w ramach rekompensaty za problemy z moneybookers smile.
Tylko z tym bonusem to przycinaja wpłaciłem 29 kwietnia i nadal nic...


masarro #2309090 02/05/2008 20:42
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Skad masz Conrad ten adres mailowy, na który wysyła sie skan dowodu?
Nie moge go nigdzie znalezc na stronie

michal392 #2309134 02/05/2008 20:54
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Masarro, super sprawa że jak z mb były problemy to każdemu kto chciał zrobić depozyt dali freebeta od reki bez żadnego pisania czy upominania się o coś. piwo

Michal, [email protected] mam od nich, jeśli wyślesz skan obu stron dowodu na ten adres to 10 PLN freebet w ciągu kilku dni się pojawi na koncie.

Conrad #2309203 02/05/2008 21:13
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Po wysłaniu ID na ten adres zadnych rachunkow czy wyciągów bankowych wysyłać nie trzeba by później dokonać bezproblemowej wypłaty?
Oczywiście korzystając równocześnie z tego bonusu dla nowych użytkowników 120 PLN

michal392 #2309252 02/05/2008 21:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dokładnie tak jest. piwo

Żadnych rachunków nie chcą, wystarczy sam skan dowodu żeby zweryfikować konto u nich. Można oczywiście równocześnie skorzystać z bonusa od pierwszego depozytu, 100% do 120 PLN po wpisaniu kodu promocji BONUS120.

Podoba mi się to, że to jest buk z jajami i nie robi akcji typu ("nie damy Ci bonusa jeśli wpłacisz przez moneybookers, itd.). W Centrebet KAŻDA forma wpłaty zalicza się do otrzymania bonusa i tak powinno być.

Conrad #2309583 02/05/2008 23:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Z freebetem to się zgadza - ja też dostałem.Skany można wysłać na ogólny adres [email protected]

nowik #2309684 03/05/2008 00:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
uważam że nie ma się co zachwycać tym bukmacherem. wczoraj wpłaciłem pieniądze przez mb i do dzisiaj oczywiście nie ma dopisanego bonusa. skan dowodu wysłałem dzisiaj na adres podany przez Conrada. Zero jakiegokolwiek odzewu. Oferta według mnie bardzo uboga (nie ma np. koszykówki męskiej, czy chociażby podwójnej szancy przy meczach piłki noznej, a o handicapach nie wspominając). Kursy też mizerne, np. dzisiaj na Lech jest 1,18 gdzie nawet w Bwin jest 1,2. Uważam, że nie przygotowali się należycie do wejścia na rynek polski, który wiadomo że korzysta z bonusów jak żaden inny wink
Ogólnie nie polecam

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1