|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690 |
Przed chwilą wpłaciłem kasę. Kiedy dodadzą ten bonus? Czy za wpłaconą kasę mogę już grać, czy czekać aż dopiszą bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Mam podobnie , chyba wyślę do nich e-maila , ale czekam na dopisanie bonusu jeszcze pytanko do Conrada - polskie karty Visa trzeba rejestrować u nich bo miałem problem z wpłatą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260 |
Czym wplacalisie karta czy MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Petarda  Rano wpłaciłem 120 zł. a teraz nie mogę się zalogowa bo mam info, ze moje konto zostalo zablokowane przez dział bezpieczenstwa  Czy to znaczy, ze najpierw musze dokonac weryfikacji poprzez skan prawka zanim dostane mozliwosc gry i bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Wysłałem scan prawka, dowodu i jednej faktury. Jak nie odblokują zaraz konta to sie zeszłoszcze bo chce kupon zagrac zaraz. Ile trwa ta weryfikacja i czemu blokuja konto zaraz po wplacie, a nie weryfikuja przed wypalata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Wysłałem scan prawka, dowodu i jednej faktury. Jak nie odblokują zaraz konta to sie zeszłoszcze bo chce kupon zagrac zaraz. Ile trwa ta weryfikacja i czemu blokuja konto zaraz po wplacie, a nie weryfikuja przed wypalata? "Zgodnie z wymogami licencyjnymi, zanim zrealizujemy Twoją pierwszą wypłatę środków z konta gracza, musimy potwierdzić Twoją tożsamość. Zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu/ksero paszportu lub prawo jazdy abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i datę urodzenia, oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania." Ja wpłacałem wyjątkowo kartą i nie blokowali mi konta, ale na bonus czekałem (jak pisałem już wcześniej) 2 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Dostałem e-maila ale od supportu australijskiego, muszę czekać na bonus do paru dni - k---a ale się przygotowali do wejścia na polski rynek z promocjami - ( wpłatę kartą mi odrzuca u nich)zostaje m.b początek nie jest obiecujący
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Dużo ostatnio krzyku o tym bukmacherze w prasie i choćby w necie, ale jeśli popatrzymy na ofertę i próby wejścia na Polskę to nie wróżę sukcesów. Kursy nie są zachęcające. Choćby na mecz Widzew-Sosnowiec jest tylko 1,36 a jak mam zagrane po 1,5 w innej silnej marce na naszym rynku. Do tego można grać tylko ekstraklasę a gdzie druga liga?, ba niektórzy mają nawet trzecią. Wchodząc na nasz rynek trzeba zaoferować wysoki bonus, możliwość grania wielu zakładów związanych z naszą piłką, być może postarać się i oferować graczom grającym polską ligą bilety na najciekawsze widowiska w naszej lidze. Także trzeba wprowadzić przelewy24 ta forma płatności jest mi bardzo bliska. Także podstawą jest założenie konta w polskim banku i wypłacanie oraz wpłacanie w polskim złotym. To tylko kilka luźnych myśli. Dzisiaj wchodząc do polski trzeba mieć szeroki wachlarz usług i promocji aby bić się z tymi, którzy zagościli u nas od dawna. Pewne marki są zauważalne i z nimi trzeba stoczyć walkę o rynek.
Na koniec napiszę, że kampania reklamowa mi się nie podoba. Czytam jakieś historyjki w Przeglądzie Sportowym i pękam ze śmiechu. Jeśli chce się wykazać i pokazać plusy gry w Centrebet to trzeba dać reklamę i porównanie z firmą "X" naziemną:
Buk naziemny: 10% podatku granie w wybranych godzinach brak bonusów i promocji niskie limity
Centrebet: nie płacisz podatku grasz kiedy chcesz, bo my działamy do końca Świata bonusy i promocje dla naszych klientów to oczywista oczywistość wysokie limity
Taka kampania reklamowa może odnieść skutek. Ludzie, którzy nie są zorientowani w tematyce muszą widzieć plusy i minusy gry. My wiemy, że gra u internetowych buków to same plusy, ale inni nie wiedzą.
W każdym razie życzę powodzenia. Jednak naprawdę aby odnieść w Polsce sukces to trzeba wytężonej pracy i pomysłu. Niestety na razie tego nie widzę a szkoda, bo każdy kolejny buk zwiększa konkurencje na naszym rynku, ale musi sobą coś wnosić nowego.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
kfjatek wysyłałeś do nich jakiegoś mejla upominającego się o przyznanie bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
Ja wpłaciłem kasę jeszcze w środę , bonusa jeszcze nie ma , wczoraj dostałem takiego maila: Hello Mariusz, We have received copies of your identification. Your bonus should appear in your account within the next 3 to 5 working days. If you have any further queries please do not hesitate to contact us. Kind regards, Julie Centrebet Nie pisałem do supportu , sami do mnie napisali. 100 zł to żaden majątek , ale czekanie jeszcze kilka dni na dopisanie bonusa , to jednak gruba przesada... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
bonus 30 euro  i cala Polska konta otwiera,dzisiaj na siebie,jutro na rodzicow ,pojutrze na dziadkow,itp,itd Temat bedzie piekny,dlaczego nie dopisali ,anulowli dali za malo,ile jeszcze bede czekal,wyslalem juz skany dowodu ,jeszcze chca rachunek za gaz ,kiedy bedzie mozna wyplacic bonus itp,itd Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Najważniejsze, że bonus jest dobry i dają go dla wszystkich form płatności, włącznie z moneybookers.  A jeśli potwierdzisz swoje konto wysyłając id na adres [email protected] to jeszce freebeta dostaniesz o wartości 10 PLN.  Żadnych rachunków nie trzeba wysyłać, wystarczy skan obu stron dowodu żeby dostać idbonus i mieć zweryfikowane konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744 |
Ja doświadczyłem w tym buku rzeczy niespotykanej, mianowicie przez dwa dni nie mogłem wpłacić do nich poprzez MB, kiedy w końcu to się udało, patrze na koncie jest freebet wartości 30PLN, pytam za co? , a oni piszą właśnie, że to w ramach rekompensaty za problemy z moneybookers  . Tylko z tym bonusem to przycinaja wpłaciłem 29 kwietnia i nadal nic...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Skad masz Conrad ten adres mailowy, na który wysyła sie skan dowodu? Nie moge go nigdzie znalezc na stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Masarro, super sprawa że jak z mb były problemy to każdemu kto chciał zrobić depozyt dali freebeta od reki bez żadnego pisania czy upominania się o coś.  Michal, [email protected] mam od nich, jeśli wyślesz skan obu stron dowodu na ten adres to 10 PLN freebet w ciągu kilku dni się pojawi na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Po wysłaniu ID na ten adres zadnych rachunkow czy wyciągów bankowych wysyłać nie trzeba by później dokonać bezproblemowej wypłaty? Oczywiście korzystając równocześnie z tego bonusu dla nowych użytkowników 120 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dokładnie tak jest.  Żadnych rachunków nie chcą, wystarczy sam skan dowodu żeby zweryfikować konto u nich. Można oczywiście równocześnie skorzystać z bonusa od pierwszego depozytu, 100% do 120 PLN po wpisaniu kodu promocji BONUS120. Podoba mi się to, że to jest buk z jajami i nie robi akcji typu ("nie damy Ci bonusa jeśli wpłacisz przez moneybookers, itd.). W Centrebet KAŻDA forma wpłaty zalicza się do otrzymania bonusa i tak powinno być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
Z freebetem to się zgadza - ja też dostałem.Skany można wysłać na ogólny adres [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
uważam że nie ma się co zachwycać tym bukmacherem. wczoraj wpłaciłem pieniądze przez mb i do dzisiaj oczywiście nie ma dopisanego bonusa. skan dowodu wysłałem dzisiaj na adres podany przez Conrada. Zero jakiegokolwiek odzewu. Oferta według mnie bardzo uboga (nie ma np. koszykówki męskiej, czy chociażby podwójnej szancy przy meczach piłki noznej, a o handicapach nie wspominając). Kursy też mizerne, np. dzisiaj na Lech jest 1,18 gdzie nawet w Bwin jest 1,2. Uważam, że nie przygotowali się należycie do wejścia na rynek polski, który wiadomo że korzysta z bonusów jak żaden inny  Ogólnie nie polecam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|