Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#23083 09/12/2003 00:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574

Bonus: Unibet
#23084 09/12/2003 00:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kubi:
[qb]No to masz 11.4 %, nie czesto sie trafia.[/qb]
nie często sie trafia ze mogłem go dogrywac przez 2 dni -u naziemnych przewaznie szybko jest korekta kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Witam!!!
nie chcę się czepiać ,ale Kubi pomomylił się w swoich obliczeniach
faktyczny zysk wyniósł 8,2547 % - różnica ta wynika z tego ,że kurs profa trzeba pomniejszyć
o podatek( x 0,9)
różnica 3,145% jest chyba znacząca gdy gra się (inwestuje się) dużymi pięniędzmi......

a tak na marginesie aby zarobić srednią karajową (na swięta oczywiście )trzeba by wyłorzyć ze 20 tys Pln

20.000tys x 8,2547 % da zysk w kwocie coś abaut 1650zł 95gr

szkoda ,że mnie na ten sposób walki z bukami poprostu nie stać.....

Tobie Majestic gratuluję i życzę wesołych świąt

#23085 16/12/2003 03:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Jest sure bet w meczu WERDER BREMA - HANSA

w Betfair ktoś oferuje za undera 2.3 (po prowizji jakies 2.25)
a w Stan James za overa płacą 2.25 (wyraźny błąd)

no ale trza korzystać a nie się zastanawiać

pozdrawaiam

#23086 16/12/2003 04:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
coby się wskazany przez mnie sure bet nie zmarnował, wyciągam temat (teraz under jest nawet za 2,34 takze jeszcze więcej można zarobić)

#23087 16/12/2003 14:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Wszystko pięknie ale ciekawe ile osób ma konta w tym jakże egzotycznym buku Stan James <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#23088 20/12/2003 14:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
jezeli ktos chce 2% surebeta to prosze

francja -norwegia hokej
1 nordicbet 2,75
X centrebet 4,85
2 centrebet 2,45

to kursy sprzed 10 minut moze gdzies sa lepsze???

#23089 29/12/2003 03:03
Dołączył: May 2003
Posty: 49
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 49
Witam
Dla graczy posiadajacych konta u ponizszych bookow.

www.nordicbet.com [nordicbet.com]
SKI JUMPING - Four Hills 2003/2004 Oberstdorf H2H
243191 29-12-03 12:30 Malysz A - Hoellwarth M 1.75 1.95

www.scandicbookmakers.com [scandicbookmakers.com]
VINTERSPORT - Oberstdorf Skihop Head to Head
29-12-03 13:40 Adam Malysz - Martin Höllwarth 1.40 2.85

Pozdrawiam

#23090 31/12/2003 01:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
W tej chwili live

Wimbledon - WBA

Gamebookers 1X za 2.02
Betfair: 2 za 2.16

#23091 04/01/2004 04:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Grajac te surebets macie konta u tych wszystkich bukow i kaske na nich czy:
macie przykladowo kaske na Moneybookers i wplacacie przed meczem tam gdzie trzeba i po meczu znowu na Moneybookers ??
Apropo ile idzie przelew z Money do buka ??

#23092 10/01/2004 23:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
Mallorca - Celta AH 0:0
Pinnacle -129
GB +135
+1,28

#23093 22/01/2004 01:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
jest surebet na uni- exp: walchofer- eberharter ponad 1%, polecam, pozdrawiam.

#23094 22/01/2004 04:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
super surebet exp-uni: ahonen - kasai 10% nie mam kasy juz cholera 10%, korzystajcie, pozdrawiam.

#23095 22/01/2004 05:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ładny szubecik, już jest 4.5% ale to też dużo, szkoda, że mam wyczyszczone konta i tu i tu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Gratuluje,
pozdro

#23096 23/01/2004 00:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał mârqs:
[qb]Ładny szubecik, już jest 4.5% ale to też dużo, szkoda, że mam wyczyszczone konta i tu i tu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Gratuluje,
pozdro[/qb]
Szubert, szubert i... po szubercie. Zawody odwołane.

#23097 26/01/2004 03:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
jestem troche w temacie surebetów zielony. jak sie je liczy ??? moze mi ktos to wytłumaczyc ??? :zobacz:

#23098 26/01/2004 03:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]jestem troche w temacie surebetów zielony. jak sie je liczy ??? moze mi ktos to wytłumaczyc ??? :zobacz: [/qb]
jakbyś nieliczył jesteś do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#23099 26/01/2004 05:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
jestem troche w temacie surebetów zielony. jak sie je liczy ??? moze mi ktos to wytłumaczyc ??? :zobacz:
chodziło mi dokladnie o sposób wyliczenia i rozpoznania surebeta
podpowiedzcie jak to sie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#23100 26/01/2004 05:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Rozpoznać jest bardzo łatwo. Przy kursie jest takie małe "s" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (takie małe, że trzeba tego szukać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

#23101 26/01/2004 12:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]
Quote
jestem troche w temacie surebetów zielony. jak sie je liczy ??? moze mi ktos to wytłumaczyc ??? :zobacz:
chodziło mi dokladnie o sposób wyliczenia i rozpoznania surebeta
podpowiedzcie jak to sie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Suma odwrotności kursów musi być mniejsza od jeden

#23102 26/01/2004 12:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Najprostszy przykład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Załóżmy, że na dzisiejszy mecz Federer - Hewitt są kursy:
Buk X:
Federer - 1.8
Hewitt - 2.1
Buk Y:
Federer - 2.1
Hewitt - 1.8
Stawiasz po 100 u każdego z buków na wyższy kurs i masz z tego 10 obojętnie kto wygra. To jest właśnie sure bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do obliczania zajrzyj tutaj [mecz.org]

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,202 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1