|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Zakładam temat, bo mnie szlag trafia  Drodzy Userzy! Kiedy piszecie swego posta, przed wysłaniem go, proszę, wciśnijcie button PODGLĄD WIADOMOŚCI, który się znajduje tuż obok przycisku WYŚLIJ. Zalety?- możecie przeczytać swoje dzieło i sprawdzić czy nie popełniliście błędów - możecie zobaczyć, czy udało Wam się wkleić zdjęcie/link itp. - zawsze będzie mogli poprawić błędy w tekście. dziękuję za uwagę i apeluję, PODGLĄDAJCIE! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Wątpię żeby ktoś poprawiał błędy na podglądzie, który deformuje polskie znaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Ale jak ktoś wkleja zdjęcie to niech sprawdza, ja zawsze tak robie, a nie poznije 3 posty jednego usera "o nie udało się" "jak Wy to robicie" "co robie nie tak" a na koniec post inneo usera, który prawidłowo wklei to zdjeie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka