|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374 |
Endriu, mam jeszcze jedno pytanie. Czy można by jakoś lepiej odróżnić mecze domowe od wyjazdowych, bo duże i małe litery wieczorem się już zlewają. Moiże by tak w formatowaniu warunkowym zmienic kolory tła, albo zastosować d dla domu i w dla wyjazdów. ... Bo zalozenie jest takie ze dana druzyna ma zremisowac w ciagu ilus tam kolejnych spotkan a nie kolejek ! ...Czy do systemu zaliczasz tez mecze pucharowe i sparingi? Jeżeli gra sie daną drużyna wszystko, to taki sposób przedstawiania wyników ma sens, jeżeli gra sie tylko ligę - raczej wprowadza zamęt. W przypadku gdy kolumny symbolizuja kolejki, tez widać jak graja poszczególne drużyny, tylko wcześniej jest pare dziur. Ale to tylko moje zdanie. W sumie chodzi nam o to samo, tylko inaczej pokazane. Mecze pobralem z ]http://sunsite.tut.fi/rec/riku/soccer.html</I> [sunsite.tut.fi]
Czy jest tam lista meczy mających sie odbyć? Jak jest to gdzie?
[i]Chodzi o to by pobieral dane z juz istniejacych plikow. Nie bedzie zajmowal wiecej niz 10MB (apropo a jaki masz sprzet ???Czy arkusz będzie sie odwoływał do netu? Co do kompa to mam PMMX 233 i 64RAMu (jak w skansenie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
Ad. 1 Wlasciwie nie zastanawialem sie nad jakims szczegolnym wyroznianiem meczy na wyjezdzie czy w domu, ale owszem mozna zrobic formatowanie warunkowe i zmieniac tlo.
Ad.2 Nie przewiduje brac pod uwage meczy pucharowych, sparingow, meczy miedzynarodowych itp., z prostej przyczyny: jak liczyc ststystyke dla ligi jesli zespol gra poza liga ??? mysle ze mecze pozaligowe naleza do innej bajki i nie zwracam na nie uwagi.
Ad.3 Wchodzisz na dany kraj, potem wybierasz lige (1,2..itd) i od gory masz:
League Tables - aktualna tabela ligi (no prawie, zawsze o kolejke sa w plecy) Wide Table - tabela rozszerzona Latest Results - ostatnie wyniki Results of the games played so far - wyniki z calego sezonu Fixtures of the games yet to be played - spis kolejnych spotkan Status Pages - statsy Clubs Home Pages - strony domowe klobow (?) Swedish Cup 2000/2001 - puchar External "National" Links - jakies linki Archive - archiwum ! - i tu wlasnie znajdziesz wszystko co jest niezbedne !!!
Ad.4 Wymislilem sobie ze arkusz excela nie bedzie chadzal po necie bo trudno mi w nim wogole pracowac. Sporzadzilem sobie w nim tak na szybko statystki ze wszystkich lig. Jak tylko rusza francuzi, hiszpanie i wlosi z 2 liga to chce napisac program windosowy w delphi... a w nim to bedzie mozna cuda niewidy, wlacznie z automatycznym pobieraniem wynikow z netu... brak mi tylko trzech rzeczy: 1. 6000 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2. czasu, czasu, czasu !!! 3. i jeszcze wiecej czasu!
Rothax, jak tak patrze na tabelke z remisami we Francji2 to przepuszczajac 4 mecze bez remisu i obstawiajac od razu na 3,4 poziom to wlasciwie nie ma sily by wtopic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
www.solar.fn.pl/~and/ [ solar.fn.pl] nowa stronak, nowe rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam endriu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cześć spróbowałem zmodyfikowany system x obstawiłem 4 mecze wnba . w pierwszej próbie jedno trafienie na te cztery ale grałem tylko po 5 zl na mecz wiec nie za dużo wygrałem. może jeszcze za szybko na wnioski ale zaczyna się obiecująco. będę was informował o wynikach pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka