Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Dla mnie mvp powinien zostac CP3. To co widzialem w kilku meczach hornets gdy w 4kwarcie CP3 kradl show i wygrywal mecze dla noh mnie przekonalo.
Jest jedno male ale - to ze POWINIEN to nie znaczy ze DOSTANIE i mysle ze w tym roku tego tytulu niestety nie dostanie. Dla wladz nba jest okazja aby nagrodzic najbardziej utalentowanego gracza ligi i wlasnie dlatego bryant dostanie mvp.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Tak.

POWINIEN dostać Chris Paul. Jednak jest jeszcze za młody i za łatwo by mu to przyszło.

DOSTANIE Kobe Bryant. Tak trochę za całokształt twórczości przez lata w NBA wink

I chyba tyle można napisać na zakończenie naszych rozważań w tym temacie.

(dalsze wpisy mile widziane smile )

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Juz prawie od tygodnia wiemy kto dostapil tego zaszczytu i otrzymał MVP ..

Harował na nagrodę cały sezon, doprowadził swoj zespoł do play-off z pierwszego miejsca w konferencji zachodniej,
gdzie skład drużyn jest bardzo wyrównany.

Wybor nie może dziwić ..
Nagrodę otrzymał Kobe Bryant z drużyny Los Angeles Lakers

Więcej możemy przeczytać np.
Tu [e-basket.pl]

Dziękuje wszystkim za zabranie głosu w kwestii MVP :cooL:

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1