|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
witam chce Wam przedstawic serie nowych programow wspomagajacych obstawianie http://www.master.pl/~krypler/ pod tym adresem jest zarys programu w koncowej fazie budowy jest reszta lig prosze o opiniee i sugestieee
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
pierwsze pytanko, czy program bedzie płatny??? A tak poza tym to z prawie identycznym programem juz sie spotkałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Włanie własnie! Kolego pewniak jakim prawem rozpowszechniasz program MOJEGO autorstwa w sieci nie pytając nawet o moją zgodę. Jesteś złodziejem i próbujesz wyciągnac od ludzi pieniądze za program, którego nie stworzyłeś. Oszustom mówimy STOP
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
temat przeniesiony do dzialu: "Świat bukmacherstwa"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Stalowiec jeżeli to program Twojego autorstwa to w pełni Cię popieram - należy tępić takie plugastwo. Wiem coś o tym (sam jestem autorem wielu programów komputerowych) - z takimi sytuacjami już się spotykałem wielokrotnie i radzę Ci jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki w tej sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
Oryginalnie wysłał Stalowiec: [qb]Włanie własnie! Kolego pewniak jakim prawem rozpowszechniasz program MOJEGO autorstwa w sieci nie pytając nawet o moją zgodę. Jesteś złodziejem i próbujesz wyciągnac od ludzi pieniądze za program, którego nie stworzyłeś. Oszustom mówimy STOP[/qb] jezeli chodzi o plagiat to ten program nie ma nic z tym wspolnego w programie sa wykorzystane standardowe funkcje z exela a po za tym na stronie jest tylko prowizorka chce uzyskac opinie co jeszcze pozmienic wyglad tylko jest zaczerpniety z nhl tips
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Temat przeniesiony do działu Software a typowanie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Program NHL Tips jest mojego auorstwa i nie miales prawa wykoryzstwyac jego funkcji bez mojej zgody, a poza tym nie wykorzystales funkcji programu NHL Tips tylko programu Pilka Nozna Tips, który stworzyłem i dziala on identycznie jak ten Twój na stronce z tym ze jest to arkusz Excela, a Ty przerobiłes go na stronke, tak jest róznica i jescze raz prosze PEWNIAK'u o zaprzestanie tego procederu bo moze sie to dla Ciebie bardzo źle skończyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
Oryginalnie wysłał Stalowiec: [qb]Program NHL Tips jest mojego auorstwa i nie miales prawa wykoryzstwyac jego funkcji bez mojej zgody, a poza tym nie wykorzystales funkcji programu NHL Tips tylko programu Pilka Nozna Tips, który stworzyłem i dziala on identycznie jak ten Twój na stronce z tym ze jest to arkusz Excela, a Ty przerobiłes go na stronke, tak jest róznica i jescze raz prosze PEWNIAK'u o zaprzestanie tego procederu bo moze sie to dla Ciebie bardzo źle skończyć[/qb] moze on jest podobny do programu pilki noznej ktorego ja nawet niee widzialem co do rozpowszechniania to narazie tego niee robie bo w programie jeszcze bedzie kilka innych zmaian i bedzie sie niesamowicie roznil od Twojego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
Stalowiec skonataktuj sie ze mna na gg 1260028
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Stalowiec - nie popuszczaj i nie idź na żadne układy, radzę Ci to z mojego doświadczenia. Nie pozwól frajerom napychać sobie kieszeni kosztem cudzej pracy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
ostatni raz w tym temacie
stona miala inny charakter niz zrozumieli to forumowicze zamykam ten temat i przepraszam Stalowca ktory twierdzi ze to kopia jego programu fakt wyglad zgapiony od nieg..........
pa pa
odezwe sie ze swoim program na ktory bede mial prawa autorskie itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Chamstwa nie tolerujemy, usunąłem posty wnoszące do tematu jedynie obelgi .
|
|
|
Link skopiowany do schowka