Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
witam
chce Wam przedstawic serie nowych programow wspomagajacych obstawianie

http://www.master.pl/~krypler/
pod tym adresem jest zarys programu
w koncowej fazie budowy jest reszta lig

prosze o opiniee i sugestieee

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
pierwsze pytanko, czy program bedzie płatny???
A tak poza tym to z prawie identycznym programem juz sie spotkałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Włanie własnie!
Kolego pewniak jakim prawem rozpowszechniasz program MOJEGO autorstwa w sieci nie pytając nawet o moją zgodę. Jesteś złodziejem i próbujesz wyciągnac od ludzi pieniądze za program, którego nie stworzyłeś. Oszustom mówimy STOP

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
temat przeniesiony do dzialu: "Świat bukmacherstwa"

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Stalowiec jeżeli to program Twojego autorstwa to w pełni Cię popieram - należy tępić takie plugastwo. Wiem coś o tym (sam jestem autorem wielu programów komputerowych) - z takimi sytuacjami już się spotykałem wielokrotnie i radzę Ci jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki w tej sprawie.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]Włanie własnie!
Kolego pewniak jakim prawem rozpowszechniasz program MOJEGO autorstwa w sieci nie pytając nawet o moją zgodę. Jesteś złodziejem i próbujesz wyciągnac od ludzi pieniądze za program, którego nie stworzyłeś. Oszustom mówimy STOP[/qb]
jezeli chodzi o plagiat to ten program nie ma nic z tym wspolnego
w programie sa wykorzystane standardowe funkcje z exela
a po za tym na stronie jest tylko prowizorka
chce uzyskac opinie co jeszcze pozmienic

wyglad tylko jest zaczerpniety z nhl tips

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Temat przeniesiony do działu Software a typowanie.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Program NHL Tips jest mojego auorstwa i nie miales prawa wykoryzstwyac jego funkcji bez mojej zgody, a poza tym nie wykorzystales funkcji programu NHL Tips tylko programu Pilka Nozna Tips, który stworzyłem i dziala on identycznie jak ten Twój na stronce z tym ze jest to arkusz Excela, a Ty przerobiłes go na stronke, tak jest róznica i jescze raz prosze PEWNIAK'u o zaprzestanie tego procederu bo moze sie to dla Ciebie bardzo źle skończyć

Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]Program NHL Tips jest mojego auorstwa i nie miales prawa wykoryzstwyac jego funkcji bez mojej zgody, a poza tym nie wykorzystales funkcji programu NHL Tips tylko programu Pilka Nozna Tips, który stworzyłem i dziala on identycznie jak ten Twój na stronce z tym ze jest to arkusz Excela, a Ty przerobiłes go na stronke, tak jest róznica i jescze raz prosze PEWNIAK'u o zaprzestanie tego procederu bo moze sie to dla Ciebie bardzo źle skończyć[/qb]
moze on jest podobny do programu pilki noznej
ktorego ja nawet niee widzialem
co do rozpowszechniania to narazie tego niee robie bo w programie jeszcze bedzie kilka innych zmaian
i bedzie sie niesamowicie roznil od Twojego

Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
Stalowiec skonataktuj sie ze mna na gg 1260028

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Stalowiec - nie popuszczaj i nie idź na żadne układy, radzę Ci to z mojego doświadczenia. Nie pozwól frajerom napychać sobie kieszeni kosztem cudzej pracy.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
ostatni raz w tym temacie

stona miala inny charakter niz zrozumieli to forumowicze
zamykam ten temat i przepraszam Stalowca
ktory twierdzi ze to kopia jego programu
fakt wyglad zgapiony od nieg..........

pa
pa

odezwe sie ze swoim program na ktory bede mial prawa autorskie itp

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Chamstwa nie tolerujemy, usunąłem posty wnoszące do tematu jedynie obelgi .


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty, rafal08, betowiec, aker), 585 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,571
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1