Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#231569 25/04/2004 23:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 10
Witam wszystkich. Wlasnie widzialem na aukcji Swistak program "bukmacher". Niestety nie ma tam zadnych screenow i w sumie nie wiadomo w czym ten program konkretnie pomaga. Jesli ktos jest uzytkownikiem tego programu to bardzo bym prosil o jakies info na temat "bukmachera". Dzieki.

Bonus: Unibet
#231570 26/04/2004 01:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
także czekam na jakieś info

#231571 26/04/2004 03:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 109
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 109
Bukmacher - program nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozwala rozłożyć spotkania w tzw. systemie skróconym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - czyli w wykonaniu programu typujesz do 15 spotkań i chcesz je rozłożyć na np 100 kuponach - program robi misz-masz i masz je rozłożone ( tylko nie wiem po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Zlicza też tzw. potencjalną wygraną ( czyli ile wygrasz nie robiąc do 2 błędów - potem mu się pierd... ).
Nie możliwości wydruku bezpośrednio z programu. Wpisywanie 15 stotkń to 10 minut roboty.
Autor programu niepodatny i zadufany w sobie i niepodatny na krytykę jak DJ Sachi.
Szkoda brać nawet za darmo.

#231572 27/04/2004 22:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
Quote
Oryginalnie wysłał Zbychzbych:
[qb]Bukmacher - program nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozwala rozłożyć spotkania w tzw. systemie skróconym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - czyli w wykonaniu programu typujesz do 15 spotkań i chcesz je rozłożyć na np 100 kuponach - program robi misz-masz i masz je rozłożone ( tylko nie wiem po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Zlicza też tzw. potencjalną wygraną ( czyli ile wygrasz nie robiąc do 2 błędów - potem mu się pierd... ).
Nie możliwości wydruku bezpośrednio z programu. Wpisywanie 15 stotkń to 10 minut roboty.
Autor programu niepodatny i zadufany w sobie i niepodatny na krytykę jak DJ Sachi.
Szkoda brać nawet za darmo.[/qb]
Ok juz teraz wiem więcej


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1