|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 10 |
Witam wszystkich. Wlasnie widzialem na aukcji Swistak program "bukmacher". Niestety nie ma tam zadnych screenow i w sumie nie wiadomo w czym ten program konkretnie pomaga. Jesli ktos jest uzytkownikiem tego programu to bardzo bym prosil o jakies info na temat "bukmachera". Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362 |
także czekam na jakieś info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 109 |
Bukmacher - program nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozwala rozłożyć spotkania w tzw. systemie skróconym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - czyli w wykonaniu programu typujesz do 15 spotkań i chcesz je rozłożyć na np 100 kuponach - program robi misz-masz i masz je rozłożone ( tylko nie wiem po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Zlicza też tzw. potencjalną wygraną ( czyli ile wygrasz nie robiąc do 2 błędów - potem mu się pierd... ). Nie możliwości wydruku bezpośrednio z programu. Wpisywanie 15 stotkń to 10 minut roboty. Autor programu niepodatny i zadufany w sobie i niepodatny na krytykę jak DJ Sachi. Szkoda brać nawet za darmo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362 |
Oryginalnie wysłał Zbychzbych: [qb]Bukmacher - program nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozwala rozłożyć spotkania w tzw. systemie skróconym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - czyli w wykonaniu programu typujesz do 15 spotkań i chcesz je rozłożyć na np 100 kuponach - program robi misz-masz i masz je rozłożone ( tylko nie wiem po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Zlicza też tzw. potencjalną wygraną ( czyli ile wygrasz nie robiąc do 2 błędów - potem mu się pierd... ). Nie możliwości wydruku bezpośrednio z programu. Wpisywanie 15 stotkń to 10 minut roboty. Autor programu niepodatny i zadufany w sobie i niepodatny na krytykę jak DJ Sachi. Szkoda brać nawet za darmo.[/qb] Ok juz teraz wiem więcej
|
|
|
Link skopiowany do schowka