|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam program za który w usa zapłaciłem 100$ ale jest sqteczny ogrywam buków w nhl i nba!~!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: program zaczne sprzedawac na allegro po 100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
nie za tanio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie!!!!a czym tanszy tym wiecej ludzi go kupi!!!!!!!!!!!a ja zarobie $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
marstyper - podaj nazwe tego programu i link do aukcji [o ile juz jest]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał marstyper: [qb]mam program za który w usa zapłaciłem 100$ ale jest sqteczny ogrywam buków w nhl i nba!~!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: program zaczne sprzedawac na allegro po 100zł[/qb] No po prostu rewelacja, może kilku dzieciaków będzie chciało to kupić, ale myślisz, że frajerów tak łatwo znajdziesz? Jednak jakiś myślący frajer by sie zastanowił czemu chcesz to sprzedać, skoro jest to skuteczny program do ogrywania buków, a więc sam mógłbyś ich ograć, a jednak sprzedajesz, no stary chyba takiego frajera jednak nie znajdziesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249 |
ja go zrozumialem ze on kopie bedzie po 100 chcial sprzedawac, albo da haslo do plika , ktory mozna bedzie sciagnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał galahad: [qb]ja go zrozumialem ze on kopie bedzie po 100 chcial sprzedawac, albo da haslo do plika , ktory mozna bedzie sciagnac.[/qb] Program, który ogrywa buków? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jesli nie wierzycie to nie a postawicie mecz odra-plock 1 a zobaczycie jak dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 158 |
Oryginalnie wysłał marstyper: [qb]jesli nie wierzycie to nie a postawicie mecz odra-plock 1 a zobaczycie jak dziala[/qb] a masz uprawnienia do sprzedawania kopii?? bo tu czasem moga namierzyc nie mowiac o allegro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiec lepiej nie sprzedawaj za stowke tylko stawiaj za wieksza kase i wyjdziesz na to samo przy okazji nie lamiac prawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki i chyba tak zrobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jaka jest jego orginalna nazwa, chcialbym poczytac sobie o nim?? moze podasz adres oficjalnej strony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Zalozylem temat ale widze ze nieodpowiada nikt moze ktos testowal program SSTracker...
A tak na marginesie najlepszym programem do typowania jest nasz mozg........ Grek z pracy tydzien temu niewiedzial jak sie wypelnia kupon w ciagu 7 dni zarobil 4753,80 chodzi o Euro gra po 6 euro kupon 5 druzyn...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
DOBRA SKONCZMY TEN TEMAT NIE UDZIELAM WIECEJ ODPOWIEDZI NA TEN TEMAT!!!!!!!!POZDRO ALL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 614 |
Oryginalnie wysłał marstyper: [qb]jesli nie wierzycie to nie a postawicie mecz odra-plock 1 a zobaczycie jak dziala[/qb] No ja ci powiem ze bardzo powaznie rozwazam tam jedynke. Dlaczego? Hmmm... mam info ale sprzedam to info no powiedzmy za 2000PLN
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja tego Qrw.. nie sprzedaje wogóle!!!!!!o co ci koles chodzi?????wez sie odwal odemnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249 |
ufff, jak to dobrze, ze nie skusilem sie na te oferte za 2000 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Dobry program
Odra - Plock 1 Buha ha ha ha asz szcze w majtki bu ha ha Czlowieku wariatow to w Emeryce szukaj sprzedawaj tam jest kupa wariatow......... i pomylencow......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka