|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229 |
Zwracam sie z pytaniem czy ktos z was korzystal z tego programu , prognozy z ubieglego roku byly bardzo dobre. Posiadam pelna wersje programu chcialbym wkleic do niego inne ligi i zaktualizowac go czy jest to mozliwe? prosze tez o wasze opinie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2 |
skąd ten programik sciągnąłeś ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.footyforecast.com/ - chyba stad mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2 |
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Chciałbym coś napisać na temat tego programu jednak zaraz po uruchomieniu( i gdy zaczynam coś robić to po około 2-3 czynnościach) wyskakuje ERROR (Nieodpowiedni typ danych w wyrażonym kryterium) i nic dalej sie nieda zrobić - coś w stylu jakby program się zaciął. Męczę się z tym programem i niestety ale nic nie mogę wymyśleć więc jakby ktoś coś wiedział jak co i gdzie ustawić to byłbym wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Chciałbym coś napisać na temat tego programu jednak zaraz po uruchomieniu( i gdy zaczynam coś robić to po około 2-3 czynnościach) wyskakuje ERROR (Nieodpowiedni typ danych w wyrażonym kryterium) i nic dalej sie nieda zrobić - coś w stylu jakby program się zaciął. Męczę się z tym programem i niestety ale nic nie mogę wymyśleć więc jakby ktoś coś wiedział jak co i gdzie ustawić to byłbym wdzięczny. ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka