|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218 |
Witam.
Po głębokiej analizie kursów mogę stwierdzić , że warto grać właśnie na współczynniki , a nie na drużyny , albo zawodników. Moja analiza dotyczy przede wszystkim "1" w piłce nożnej i "2" w tenisie. Od wielu , wielu miesięcy CODZIENNIE przeglądam ofertę jaką proponuje Profesjonał i ....... . Jeżeli chodzi o piłkę nożną to piątkowe "wydanie" jest "wirygodne" przy kursach 1.88 na "1".Na marginesie dodam , że b. rzadko zmienia się ten kurs w porównaniu do poniedziałku."Skuteczność" tego kursu to ponad 77%. W tenisie , zarówno mężczyzn jak i kobiet kurs 1.91 na "2" to zysk w ponad 83%. Nie wiem co będzie jak przeczyta to ktoś z GÓRY tej firmy.
P.S. Teraz przyglądam się kursowi 3.3 na "2" w piłce nożnej.Jak na razie jest "dobrze" - ok.45%.
Pozdr. BUDDA.
Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Dla uwiarygodnienia swojej teorii moze bys podal jakies typki? P.S. Tylk onie mowic ze jest to wyzysk w bialy dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Jakbyś mógł podac jakieś szczegóły to by było lepiej.Gdyż narazie przedstawiasz tylko suchą statystykę w którą nie zabardzo mi się chce wierzyć 80 procent przy kursie 1,9 to cos jest chyba nie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jakbyś mógł to rozwiń temat i przedstaw przykłady i dokładniejszą analizę .
Pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Coś mi się wydaje, że jak by to była prawda co mówisz to profik już dawno by przestał istnieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Och nawet nie wiecie ile bym dał żeby te wyliczenia były prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale dajmy szanse koledze na wyjaśnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218 |
Witam.
Na pewno wiecie ile jest w ofercie spotkań o kursach jakie podałem.Niewiele.Dla przykładu: na kurs 1.88 w tym tygodniu Profesjonał proponuje tylko trzy mecze: Pasching - Grazer AK Hammarby - Elfsborg Stabaek - Lillestrom Nie wiem jak to zrobić , żeby na trzech meczach doprowadzić buka do bankructwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . (nawet gdyby założyć , że wszystkie "wejdą").
Pozdr. BUDDA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Budda jeżeli jest to możliwe to napisz jak długo prowadzisz taką statystykę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
STABAEK 1:1 PASCHING 1:1 80 % hmmmm ładnie powiedziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]STABAEK 1:1 PASCHING 1:1 80 % hmmmm ładnie powiedziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Nie przesadzaj, zarty sobie robicie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Te procenty pewnie naliczyl biorac ogolem wszystkie mecze np. o przeliczniku 1.8 w przeciagu miecha czy jak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka