Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Kowalewski, Goliński, Radomski, Janczyk, Piszczek i Wichniarek (szkoda frown ) skreśleni z listy

co sądzicie ? według mnie Wichniarek powinien jechać, Pazdan niespodzianka, ja nawet nie wiem kto to jest laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Piszczek za Rogera

Wichniar za Matusiaka

Reszta raczej OK. Zresztą nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy byli zadowoleni smile

Szewa #2325291 08/05/2008 23:56
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Jeszcze Radomski za Pazdana smile
Chociaż z drugiej strony nie wiem jak tam u niego z formą. Ale chyba gorszy nie jest

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Moim zdanie, ta trójka nie pojedzie na Euro2008:

Bramkarze:
1. Artur Boruc (Celtic Glasgow)
2. Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
3. Tomasz Kuszczak (Manchester United)

Obrońcy:
1. Jacek Bąk (Austria Wiedeń)
2. Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad)
3. Paweł Golański (Steaua Bukareszt)
4. Mariusz Jop (FK Moskwa)
5. Adam Kokoszka (Wisła Kraków)
7. Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
8. Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)
9. Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

Pomocnicy:
1. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
2. Dariusz Dudka (Wisła Kraków)
3. Łukasz Garguła (GKS Bełchatów)
4. Roger Guerreiro (Legia Warszawa)
5. Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)
6. Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck)
7. Radosław Majewski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.)
8. Rafał Murawski (Lech Poznań)
9. Michał Pazdan (Górnik Zabrze)

Napastnicy:
1. Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków)
2. Radosław Matusiak (Wisła Kraków)
3. Marek Saganowski (Southampton FC)
4. Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)
5. Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)
6. Maciej Żurawski (AE Larisa)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
A Roger i Lobodzinski to skad sie tam wzieli ? laugh

On ma jednak coś nie tak z glowa. Powoluje Janczyka, potem go nie sprawdza i skreśla z listy laugh

Po co w ogóle podawał tą pierwszą liste ? Ciekawe też po Golański robi w kadrze :|

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
mnie ciekawi dlaczego na stronie onetu wyrózniono Rogera i napisano jego imie drukowanymi literami ? :]

PioKing #2325313 09/05/2008 00:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
[Linked Image]

Do domu Roger, Wawrzyniak i Matusiak.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by podstawek87
Jeszcze Radomski za Pazdana smile
Chociaż z drugiej strony nie wiem jak tam u niego z formą. Ale chyba gorszy nie jest

Jak zwykle na stałym wysokim poziomie wink

panKa$a #2325353 09/05/2008 00:23
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
mnei się wydaje że prędzej Kokoszka z obrońców poleci niż Wawrzyniak

w końcu, z racji barw klubowych, ktoś musi w kadrze lubić Rogera, bez kolegi z klubu mogłoby mu być smutno smile

mura #2325357 09/05/2008 00:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Dlatego obaj do domu smile

PioKing #2325397 09/05/2008 00:54
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
szkoda że nie ma Tomka Hajto smile

jest jak jest, Leo ma taką pracę, a będzie rozliczany z wyników

ilu kibiców, tyle teorii

ja to bym nawet Żurawia nie brał

patrząc na to co jest i wczuwając się w oczy Leo, wydaje mi się że odrzuci nawet Sagana

Pazdana bym nie skreślał, młody perspektywiczny, tak naprawdę jeśli chwyci formę to czemu nie?
bardzo dużo zależy teraz od tego jak sam zawodnik czuje organizm i ile włożył pracy w sezon i rozłożenie sił by świeżość przyszła właśnie teraz

ale to trzeba by było na bieżąco być z obserwacjami

nie widzę powodów dla których miałbym odrzucić Pazdana, Majewskiego czy Gargułę kosztem Rogera

bananowiec out. takie małe marzenie smile

PioKing #2325416 09/05/2008 01:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Co w ogóle robi Kokoszka w tej kadrze ?? Nie ma lepszych obrońców w Polsce? Gdyby chociaż wystepował w klubie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
Niech chłopaki na zlocie ustalą kadrę i z tą listą popędzą do Fryzjera.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
A według mnie Pazdan pojedzie na Euro. Nie po to go do tej pory Leo trzyma, że wyrzucić chłopaka w ostatniej selekcji.

Co robi Łobodziński w kadrze? PioKing, mam wrażenie, że Ty narzekasz tylko dla samego faktu narzekania, żeby przypadkiem coś kiedyś idealne nie było. Według mnie Łobodziński zrobił bardzo dużo dobrego w kadrze i na Euro zasługuje.

Skoro nie Pazdan, to z pomocników wypadnie pewnie ktoś z dwójki Murawski/Majewski, bo tam już jest miejsce zapełnione Dudką i Lewandowskim, jest Garguła, jest Roger, sześciu nie potrzeba. Obu lubię, ale jako że jestem wielkim fanem talentu Majewskiego, to chcę, żeby on pojechał koniecznie.

Z obrońców według mnie powinien wylecieć Kokoszka, ale coś czuję, że to jest na tej samej zasadzie jak Pazdan. Wawrzyniak? W sumie solidny obrońca i szkoda by go było, ale ktoś wylecieć musi. I znowu PioKing - jeżeli chcesz wyrzucić kogoś, kto gra w miarę regularnie w takim klubie, jak Steaua Bukareszt, to nie wiem, kto ma grać w tej reprezentacji?

Natomiast zgadzam się co do Janczyka. On powinien jechać jako taki "młody gniewny". Zagrał bardzo dobry turniej podczas MME w Polsce, MMŚ w Kanadzie wypromowały go do CSKA - teraz powinien jechać, bo on potrafi grać na championatach i to już udowodnił.

Natomiast jestem ciekawy, jak będą wyglądały treningi bramkarzy w pierwszych dniach, skoro na początku przyjedzie tylko Fabiański.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Kokoszka, Pazdan, Saganowski - tym panom pewnie podziękujemy, choc ja bym w pierwszym rzędzie pozbył się Matusiaka i Brazylijczyka.

PioKing #2325860 09/05/2008 03:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by PioKing
A Roger i Lobodzinski to skad sie tam wzieli ? laugh

On ma jednak coś nie tak z glowa. Powoluje Janczyka, potem go nie sprawdza i skreśla z listy laugh

Po co w ogóle podawał tą pierwszą liste ? Ciekawe też po Golański robi w kadrze :|

Proszę o lepszego prawego obrońce w tej chwili. Polaka wink

Generalnie:

Bramkarze - wiadomo, ok grin

Obrona - słabi jesteśmy w tyłach, taka prawda moim zdaniem. Dla mnie osobiście pewniacy to Żewłakow i Golański.

Szanuje bardzo Jacka Bąka, ale dla mnie jego czas już minął. Jop jest słaby w sumie, Bronowickiemu wyszedł jeden mecz i jeszcze musi dojść do zdrowia. Cienko to widzę z tyłu.

Pomoc - nie wygląda to aż tak źle. Moim zdaniem raczej na pewno wypadnie Pazdan. Nie ma też co liczyć na to, że nie pojedzie Roger, niestety. Nie po to była z tym taka szopka, żeby się w końcu okazało, że nie jedzie.

Atak - wg mnie nasza pięta achillesowa obok obrony :/

Matusiak - kompletnie bez formy, nie grał.
Sagan - mało grał, również mocno przeciętna forma.
Zahorski - oglądałem ostatnio sporo polskiej ligi i powiem tak: na tą chwilę tego chłopaka zdecydowanie przerasta na przykład spotkanie z Niemcami. Póki co za wysokie progi.
Żuraw - jakieś tam bramki w słabym klubie w przeciętnej lidze strzelił. Co prawda sporo z karnych wink i jakieś główki z 5 metrów wink ale lepsze to niż nic. Jest kapitanem i z pewnością pewniakiem u Leo.
Ebi - również nie olśniewa formą i dostaje w sumie mało szans, ale to na tą chwilę i tak najlepsza nasza opcja w ataku z tych dostępnych.

Będę się upierał grin ,że powołany powinien być Brożek. Nie lubię kolesia, ale dałby on nam znacznie większe możliwości z przodu. Jest na tą chwilę lepszy od Zahorskiego, Matusiaka i pewnie Sagana, a może nawet Żurawia.

Leo ma sporą grupę pewniaków w obrębie której tylko czyjaś kontuzja mogłaby spowodować jakieś zmiany. Pewniakami dla Leo są zapewne: Boruc, Bąk, Żewłakow, Lewandowski, Błaszczykowski, Krzynówek, Żurawski, Smolarek.

Najważniejsze pytania: kto na środku obrony obok Bąka i kto w pomocy obok Lewego.

Obiektywnie rzecz ujmując, to patrząc nawet na kadrę Chorwatów - łatwo nie będzie ...

Ale jako kibic muszę wierzyć, że będzie ok.

POLSKA! futbol boks


Mindman #2325942 09/05/2008 03:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Łobodziński raczej pojedzie. Jest to jedyna realna alternatywa dla Kuby na prawe skrzydło.
Przede wszystkim gdzie jest Irek. To jest skandal. Nie umiem znaleźć drogi, jaką kierował sie Leo przy powołaniach. Nie wierzę w to że Irek Jeleń mógłby rozbić zespół, czy być źródłem jakichś konfliktów. Jeśli tak to z jakiej racji w kadrze znajduje sie Roger, którego obecnośc może w większym stopniu zakłócis harmonie w druzynie. Kolejny skandal to obecność w kadrze Sagana, Matusiaka i Pazdana.
Ogólnie mówiąc wybory Engela i Janasa zdawały mi się bardziej racjonalne. Mimo to wierzę w remis z Niemcami i Austriakami oraz wygraną nad Chorwatami i wyjście w z grupy.

Mindman #2325979 09/05/2008 04:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Mindman
Proszę o lepszego prawego obrońce w tej chwili. Polaka wink

Baszczyński i Kikut smile Chociażby. Don Wasyl tyż lepszy.

Lobodzinski zrobił dużo dobrego, co z tego, za zasługi to może jeszcze niech Świerczewskiego z Kałużnym dowołają laugh Od czasu transferu do Wisły gra totalne dno i tak jak Matusiak nie powinien jechać.

A ten Pazdan to nie wiem co mu zrobił, że tak go ciąga. Juz chociażby Madejski i Gołoś z Górnika są lepsi z linii pomocy.



PioKing #2325984 09/05/2008 04:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Gdzie jest Wojtek Kowalczyk i Ryszard Staniek, ja się pytam !

Szewa #2326016 09/05/2008 04:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Originally Posted by Szewa
Gdzie jest Wojtek Kowalczyk i Ryszard Staniek, ja się pytam !


Brak tych Panów to już jest wogle skandal...A ciągle jest kwestia kto ma być 3 bramkarzem, a Ja się pytam dlaczego Józef Wandzik został pominięty...???

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,954 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1