Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Co do Rogera - wydaje mi sie, ze jak by byl ktos lepszy od niego to pewnie by gral za niego. W chwili obecnej nie ma chyba takiego zawodnika wiec nie mam nic naprzeciwko, ze Roger bedzie biegal z Orlem.

Bonus: Unibet
Chaoz #2326730 09/05/2008 18:24
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Kowalewski out blush nie rozumiem czemu go odrzucił :| gra regularnie i jest solidnym bramkarzem a Fabiański grzeje ława...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
wezmie bo przy naszych drwalach roger to oaza techniki

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by michael89
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow
Małe szanse... Bo niby po co załatwiali mu szybko obywatelstwo? Po to żeby nie pojechał na ME? To byłby swego rodzaju policzek dla kancelarii Prezydenta i samego Kaczyńskiego, że przyspieszył procedurę a ten nie pojedzie...

Chaoz #2326736 09/05/2008 18:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Chaoz
@tomo
"Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz "
"Tego, że Roger jest w dobrej formie nie powiedziałem i powiedzieć nie mam zamiaru..."

to w tą czy w drugą confused
zaprzeczasz sam sobie.
Nie zaprzeczam... ja nigdzie nie wychwalam powołania Rogera, ja mówię tylko, że na Euro nie powołuje się za zasługi z eliminacji.

tomo #2326764 09/05/2008 19:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Ale chodzi mi o to że piszesz że na EURO powinni jechać ci co TERAZ prezentuj dobrą formę a nie w czasie eliminacji. RACJA.
a potem piszesz że Roger jest w słabej formie? To jak to jest w słabej formie i pojedzie? Coś nie halo.
Powtórzę się: w jakiej morderczej formie powinien być Wichniarek skoro ma decydować obecna forma a na EURO jedzie manekin Matusiak który nie grał w pełnym wymierza o coś konkretnego od X czasu?!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by michael89
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow

jakby miał nie zabrać Rogera to po co ta cała szopka z przyspieszonym obywatelstwem bez względu na wszystko byle tylko zdążyć z powołaniem?
Po to żeby Roger już dostał ofertę z Rosji? wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by michael89
No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego.

Myślę, że wiele nam wtedy zabrakło. Faktycznie wtedy była zdecydowanie najsilniejsza drużyna. Na pewno tamci reprezentacji grali w lepszych klubach niż Ci obecnie. Wtedy było Schalke, Liverpool, Olympique Marsylia, Panathinaikos itp. A teraz jeżeli ktoś gra za granicą to przeważnie odgrywa rolę rezerwowego.
Ale wracając tego co zabrakło to na pewno doświadczenia, zwłaszcza chyba ludziom odpowiedzialnych za organizację wyjazdu. Nie uregulowana sytuacja ze sponsorami itp.
Dzisiaj jedziemy jako drużyna, która ma na papierze 3 miejsce i tak zastanawiając się to może być sytuacja, że wrócimy z wielkiej imprezy z gorszym dorobkiem niż z dwóch ostatnich. Tam wygraliśmy jeden mecz, a teraz o tej jeden będzie bardzo trudno. Z Niemcami i Chorwatami faworytami nie będziemy. A Austria jako gospodarz może liczyć na pomoc "ścian". Dlatego jeżeli przyjedziemy z 3-1 punktów to nie będę zaskoczony.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by katowiczanin
Kowalewski out blush nie rozumiem czemu go odrzucił :| gra regularnie i jest solidnym bramkarzem a Fabiański grzeje ława...
Kowalewski jest w słabej formie. Taka prawda. Zawalił kilka bramek w tej rundzie. Chociażby z Legią (Roger), czy też w ostatnim meczu z Widzewem. Poza tym dosyć niepewnie się prezentuje. Mielcarz zastąpił go w kilku meczach i wcale nie był gorszy

pescar #2326897 09/05/2008 19:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by pescar
[quote=michael89]No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego.

Ta cala PAKA Z KOREI to byli trampkarze w porownaniu z druzyna Gorskiego, Gmocha czy Piechniczka, ale...zostawmy to ,dzieli te mistrzostwa zbyt duzy szmat czasu.

Chcialbym jedynie przypomniec ,ze do Korei polska reprezentacja nie pojechalaby ,gdyby nie....OLISADEBE.

Pewnie tak samo, jak dzis Rogera,ci sami szczekacze nazywali Go malpa i kwestionowali Jego polskie obywatelstwo.

Zascianek i duszny wychodek widac i czuc w tym temacie, gdy czyta sie wypowiedzi pietnujace Rogera.

Odnosze wrazenie ,ze jakby sobie zlamal noge ,to wielu "prawdziwych Polakow" dostaloby orgazmu laugh

Wszak to takie bardzo polskie ,najbardziej nas cieszy niepowodzenie innych.

Decyzje LB od poczatku do dnia dzisiejszego byly trafne ,tak wiec mam nadzieje ,ze nadal bedzie je podejmowal niezaleznie i nie bedzie sobie zawracal glowy pseudokrytyka ,jaka zewszad go otacza.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by michael89
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow


Litosci laugh


Uwazasz ,ze przyspieszono nadanie obywatelstwa Rogerowi ,bez wiedzy i akceptacji LB i po to ,by utrudnic Mu podejmowanie decyzji ?

Gdyby go nie zabral na ME nalezaloby postawic pytanie¨: "To po co byla ta cala zadyma z obywatelstwem ?"

Dla mnie bylby to kompletny brak logiki, no ale na zlodziejskim folwarku PZPN wszystko jest mozliwe.

Amkwish #2327621 09/05/2008 23:35
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by pescar
[quote=michael89]No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego.

Ta cala PAKA Z KOREI to byli trampkarze w porownaniu z druzyna Gorskiego, Gmocha czy Piechniczka, ale...zostawmy to ,dzieli te mistrzostwa zbyt duzy szmat czasu.

Chcialbym jedynie przypomniec ,ze do Korei polska reprezentacja nie pojechalaby ,gdyby nie....OLISADEBE.

Pewnie tak samo, jak dzis Rogera,ci sami szczekacze nazywali Go malpa i kwestionowali Jego polskie obywatelstwo.
obywatelstwa nikt nie kwestionuje , narodowosc owszem, od strzelanych bramek polakiem sie nie stał, dla mnie pilka jest prosta - zadnych kolorowych w kadrze, reprezentacja narodowa to reprezentacja narodowa,
Originally Posted by amkwish
Zascianek i duszny wychodek widac i czuc w tym temacie, gdy czyta sie wypowiedzi pietnujace Rogera.

daruj sobie te okelpane frazesy, jak bede chcial cos takiego poczytac to wejde na portal wyborczej

Zgadzam sie z twierdzeniem ze w 2002 mielismy najsilniejszą druzyna w ciagu ostatnich kilkunastu lat, ale coz, kadra zamienila sie w klub towarzyski, engelowi zaczeli wchodzic na głowe i sie skonczylo jak sie skonczylo,

Grupe mamy przeoraną , wiec jesli z niej wyjdziemy to zwroce Leo honor, poki co nie uwazam go za jakiegokolwiek zbawce, bo nieliczac jednego meczu z Portugalia w Chorzowie w pozostalych eliminacyjnych gralismy to samo lub gorzej niz za Engela i Janasa

tyson #2327634 09/05/2008 23:39
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Spokojnie - już się pisze, że CSKA i bodajże jakieś francuskie kluby chcą Rogera. I to za niemałą sumkę.

Pójdzie do któregoś z tych klubów i szybciutko zapomni o polskim obywatelstwie - tak jak Olisadebe zapomniał po MŚ.

Wtedy będziemy mieli go z głowy, ale na ME swoje na ławce pewnie odsiedzi.

Bzyku #2327655 09/05/2008 23:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bzyku
Spokojnie - już się pisze, że CSKA i bodajże jakieś francuskie kluby chcą Rogera. I to za niemałą sumkę.

Pójdzie do któregoś z tych klubów i szybciutko zapomni o polskim obywatelstwie - tak jak Olisadebe zapomniał po MŚ.

Wtedy będziemy mieli go z głowy, ale na ME swoje na ławce pewnie odsiedzi.

Niech pojdzie, grajac w dobrym klubie nie stanie sie gorszym pilkarzem.

Legia troche zarobi ,moze zrobi za te pieniadze jakies udane transfery i bedzie w stanie powalczyc z Wisla o mistrza.

Jakie tu nie-korzysci sie jawia po ewentualnym transferze Rogera po ME ?

Olisadebe sam byl sobie winien, bo nie okazal sie profesjonalista ,choc oczywiscie perspektywy mial duzo lepsze niz "dzisiejszy" Roger.

Jezeli ktos uwaza ,ze nadanie polskiego obywatelstwa promuje jakiegos grajka na arenie miedzynarodowej to zycze duzo zdrowia grin

Musi jeszcze zagrac na tych mistrzostwach i to tak ,by go jakis przyzwoity klub chcial.
Samym siedzeniem na lawie niczego nie wskora.

Bzyku #2327660 09/05/2008 23:49
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ja czytałem, że pytają się o niego CSKA i Dynamo Moskwa oraz Besiktas Stambuł. A co ciekawe w tych krajach obywatelstwo kraju UE nic nie daje więc nie jest to spowodowane przyjęciem naszego obywatelstwa.
Swoją drogą 4,5 mln euro za kogoś takiego? Latem ubiegłego roku 9,5mln euro, teraz już mówi się o 4,5mln. Szkoda tylko, że ta kasa nie idzie na wzmocnienia, bo można by było kupić naprawdę zajebistych grajków

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
http://sport.onet.pl/0,1264200,1746060,wiadomosc.html

zxp #2328750 10/05/2008 04:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


Fakt ,jest taki ze kadrowo jestesmy z roku na rok slabsi,
ale nie ma co plakac.Mam tylko nadzieje ze zagramy na euro
w meczach grupowych tak jak w wygranym meczu z Portugalia w eliminacjach.Mecz mozna przegrac ,ale po walce ,nie jak w poprzednich turniejach za Engela ,Janasa ,kiedy kadrowicze grali z powiazanymi jajami i bez swiezosci.Ja zabralbym na euro na pewno wnuka jednego z 4 pancernych Jelenia.Roger tez powinien pojechac grin


Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
laugh o kurva 4.5mln za tego niby polaka??? shocked

Amkwish #2328843 10/05/2008 05:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
[
Jezeli ktos uwaza ,ze nadanie polskiego obywatelstwa promuje jakiegos grajka na arenie miedzynarodowej to zycze duzo zdrowia grin

Musi jeszcze zagrac na tych mistrzostwach i to tak ,by go jakis przyzwoity klub chcial.
Samym siedzeniem na lawie niczego nie wskora.[/quote]

sorry, ale jak myslisz jakie ma on ambicje? Raczej Real, Chelsea itp odpadaja i 250 nastepnych klubow albo i wiecej. Startujac z Legi moze liczyc na Austrie, Norwegie itp. A nasze obywatelstwo chyba mu do tego potrzebne. Dostanie szanse na Euro przejdzie do innego klubu a na eleminacje do MS bedzie przesylal L4. Dla mnie pierwszy zawodnik do skreslenia z listy.

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1