Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Oli2424 #2326064 09/05/2008 04:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A Jojko? wink

Bonus: Unibet
Oli2424 #2326120 09/05/2008 05:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Kto nie chce Żurawskiego w kadrze, ten baran grin

Nie żartuję! :-)




W kadrze powołanych nikogo mi nie brakuje, nikt mi nie przeszkadza. Z drobnym niesmacznym bublem o kryptonimie Roger.
No i ewentualnie to Brożka trochę szkoda tak naprawdę, mimo że jest pierdoła straszna. I nie wiem do końca jak sprawa z Jeleniem, a jest on na pewno w czołówce polskich piłkarzy.

PioKing #2326181 09/05/2008 05:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by Mindman
Proszę o lepszego prawego obrońce w tej chwili. Polaka wink

Baszczyński i Kikut smile Chociażby. Don Wasyl tyż lepszy.

Kikut za słaby w defensywie jak na obrońcę wink

Baszczu melodia przeszłości i za słaby w ... ofensywie jak na nowoczesnego bocznego obrońcę wink

Wasyl - laugh ot, cały komentarz

Dla mnie Golański to najlepszy z możliwych wyborów na tę pozycję.
Pewny z tyłu, bez głupich podań i kartek jak Wasyl. Przydatny w ofensywie, z niezłą techniką, potrafi rozpocząć akcję, a nawet kiwnąć. Pod tym względem dorównuje mu Kikut, ale on jest z kolei, jak już wspomniałem, słabszy w typowo defensywnych akcjach.

lupus #2326208 09/05/2008 06:02
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Zgadza sie, ze pod wzgledem racjonalnosci wybory Janasa i Engela zdawaly sie byc trafniejsze. Ale w swojej nieracjonalności Benhałer pokazywał ze mial racje, wkoncu w jego kadrze zawodnicy brani nawet z lawek grali niezle, lepiej niz w lidze. Pamietajmy ze to facet o wyzszej klasie trenerskiej od naszych "fachowcow" "polskiej mysli szkoleniowej"(sic) i jego oko potrafi dostrzec zdecydowanie wiecej co pokazywal ow przytoczony fakt ze w reprezentajic blyszczeli ci co w lidze grali nijak lub ogony.

Bramkarze: mimo wszystko obrazalski i wożący sie z powodu slawnych kolegow Kuczczak nie powinien jechac, wolalbym Kowala tymbardziej ze i tak zaden z tych dwoch by nie zagrał.

Obrona: mizernota, która najlepiej prezentuje fakt bycia Bąka ostają tej formacji - zawodnika bez wpadek ale przecietnego, a Zewalkowa juz kilku selekcjonerow probowalo uczyc wejsc skrzydalmi przy atakach a ten uwiazany tej lini obronnej jak pies na smyczy,
Baszczu? rzeklbym ze lepszy w ataku niz w obornie laugh

pomoc tu jez lepiej, aczkolwiek jak widze na srdku tej formacji kloca Lewandowskiego to mi sie zle robi,

Matusiak - najlepszy zawodnik w meczu ze stanami, wlasciwie jedyny ktory cos probowal grac w ataku, mimo slabej ry w lidze ogolnie typ ma potencjal, moze u lea go wykozystam

Sagan - leo go lubi, choc ogolnie slaby

Co do postaci pokroju Brozka czy Zienczuka - oni dobrze graja zespole gdzie maja na pamiec wykute zagrania i taktyke, gdy przychodzi im zmienic druzyne graja piach, Brozek dostawal duzo szans i za Janasa i za Lea i zawsze nic nie pokazywał, z drugiej strony nieobecnosc bezapelacyjnego krola ligowego strzelcow w kadrze jest no niesmaczna,

Wlasciwie jedyne nasze mocne punkty to Blaszczykowski, Krzynej i Borus, o ironio ci pierwsi dwaj prawie nic nie zgrali w tym sezonie


Zgadzam sie z poprzednikami napewno co do Jelenia, ledwo co sie zalapal na ostatnie MS i zostal najlepszy polskim graczem, typ jest dobry po prostu, szybki, potrafi kiwnac strzelic, nietstey Leo podobnie jak Janas jest do niego uprzedzony, nie wiem czy my czegos nie wiemy czy co, ale ten facet naprawde powinien jechac szczegolnie bioprac pod uwage nasza mizerie w ataku,




Oli2424 #2326462 09/05/2008 09:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
powinien powowałać zawodników z 2 ligi - Wachowicz , Lewandowski , J.Gancarczyk , Adaś Kompała , Paweł Pęczka, Cetnarowski , Majdan , Kosmalski a nie tam z ekstraklasy nieudaczników wink

Marcel #2326551 09/05/2008 13:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Cetnarowski laugh laugh laugh

Szewa #2326552 09/05/2008 13:56
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Cetnarowski już dawno nie żyje, a z pewnością by się przydał wink Co do powołań to dla mnie śmieszne. O niektórych nazwiskach pierwszy raz słyszę. A Łobodziński, Kokoszka, czy Pazdan to nie wiem co w tym zestawieniu w ogóle robią...

tyson #2326577 09/05/2008 15:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by tyson
Co do postaci pokroju Brozka czy Zienczuka - oni dobrze graja zespole gdzie maja na pamiec wykute zagrania i taktyke, gdy przychodzi im zmienic druzyne graja piach, Brozek dostawal duzo szans i za Janasa i za Lea i zawsze nic nie pokazywał, z drugiej strony nieobecnosc bezapelacyjnego krola ligowego strzelcow w kadrze jest no niesmaczna,

Brożek u Janasa grał ale w kadrze B i tam bramki strzelał. Jedną na pewno z Meksykiem. Pojechał na MŚ i wszedł w końcówce chyba 2 razy. U Leo zagrał z USA i tak jak cała drużyna nic nie pokazał. Przy marności naszych napastników myślę, że Brożek powinnien być jednym z pewniaków w kadrze.
Co do Jelenia to na pewno dobry zawodnik ale problemy zdrowotne mocno komplikują jego sytuację. Leo powiedział, ze musi zabrać na Euro ludzi, którzy co 3 dni będą w stanie grać na 100%. Jeleń przy swoim mocno wątpliwym zdrowiu chyba tego kryterium nie spełnia.
Szkoda też Wichniarka bo może w kadrze nie zachwycał ale gra w sillnej lidze i to regularnie i się spisuje dobrze. Strzela, asystuje i szkoa z takiego piłkarza, że zrezygnowano na rzecz Matusiaka czy Zahorskiego.

pescar #2326585 09/05/2008 15:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
A ja uważam, że "Brazylijczyk" powinien w domu zostać a nie koszulkę z białym orłem nosić.
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.
Jeśli już zagra, to wybaczę mu...jak strzeli gola Szwabom i ucałuje orzełka wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by APOLLYON
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.

To kto przysłużył się do awansu a kto się nie przysłużył nie powinno mieć (i na szczęście nie ma) żadnego znaczenia. Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz i kto może się najlepiej przydać reprezentacji podczas Euro.

tomo #2326694 09/05/2008 17:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by tomo
Originally Posted by APOLLYON
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.

To kto przysłużył się do awansu a kto się nie przysłużył nie powinno mieć (i na szczęście nie ma) żadnego znaczenia. Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz i kto może się najlepiej przydać reprezentacji podczas Euro.

to powiedz jeszcze ze Roger jest w dobrej formie blush
to w jakiej musi byc np. Wichniarek zeby w koncu dostac szanse!?

Chaoz #2326706 09/05/2008 18:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Leo wybierze najlepszą pakę i z nimi pojedzie do Austrii. A jak będzie to zobaczymy. Na papierze nie wychodzimy z grupy tak więc nie ma co zakładać, że zaczniemy tam wszystkich demolować.

Ale z drugiej strony myślę, że mamy najlepszą pakę i trenera odkąd obejrzałem pierwszy mecz reprezentacji w moim życiu. Brakuje nam tylko doświadczenia w imprezach tej rangi, Polska zresztą po raz pierwszy w historii jedzie na Euro.

Chaoz #2326711 09/05/2008 18:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by tomo
Originally Posted by APOLLYON
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.

To kto przysłużył się do awansu a kto się nie przysłużył nie powinno mieć (i na szczęście nie ma) żadnego znaczenia. Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz i kto może się najlepiej przydać reprezentacji podczas Euro.

to powiedz jeszcze ze Roger jest w dobrej formie blush
to w jakiej musi byc np. Wichniarek zeby w koncu dostac szanse!?
Tego, że Roger jest w dobrej formie nie powiedziałem i powiedzieć nie mam zamiaru...

Usam natomiast Benhakerowi i wiem, że kogokolwiek wybierze do kadry na Euro to będzie to wybór najlepszy z możliwych.

Chaoz #2326712 09/05/2008 18:08
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Chaoz
to powiedz jeszcze ze Roger jest w dobrej formie blush

mi się bardzo podobało jak rozdzielał piłki w meczu z Jagiellonią cool

mam mieszanie uczcucia co do powołania Rogera ale prawda jest taka że jak nam wyjdą ME to nikt potem nie będzie już o tym mówił, że się promuje kosztem Reprezentacji itd.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Zgadzam się natomiast z tomo że Leo pokazał że jest godny zaufania i ja ufam jego selekcji w 100%. Za to że poznał się na "talencie" Brożka ma zresztą u mnie duży browar ; )

Conrad #2326716 09/05/2008 18:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego. Kogo my teraz mamy oprocz Smolarka, Boruca. Dla mnie forma Krzynowka spora niewiadoma, Błaszczykowski jesli będzie zdrowy to najmocniejszy punkt druzyny, ale co zrobimy jak mu sie nie daj Boze kontuzja odnowi? Obrona oprocz Żewłakowa katastrofa. Napastnikow praktycznie nie mamy, bo jedyni liczacy sie za granica nie jada Jelen i Wichniarek, z OE tez nie jada. Juz mi nawet nie chodzi o Brozka, ale o Sikore, ktory bardzo by sie nam przydal. Po co nam Matusiak? Chlopak rozegral w 2 lata moze kilka pelnych meczy gdyby mu dodac wszystkie minuty na boisku. Bierzemy bo go Leo lubi? Chyba nie o to w tym wszystkich chodzi. Roger nie chodzi mi o to ze dostal obywatelsko, ale od niego jest kilku po prostu lepszych zawodnikow. Dlaczego nie bedzie na mistzrostwach Majewskiego tez nie rozumie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Kadra reprezentacji Polski na zgrupowanie w Donaueschingen:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)

pomocnicy: Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Marek Saganowski (FC Southampton).

skad wiesz, ze nie bedzie?

tomo #2326724 09/05/2008 18:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
@tomo
"Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz "
"Tego, że Roger jest w dobrej formie nie powiedziałem i powiedzieć nie mam zamiaru..."

to w tą czy w drugą confused
zaprzeczasz sam sobie.

nOcnY #2326726 09/05/2008 18:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Sorry z Majewskim mi sie pomyli cos.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by DJ SOSNA
mi się bardzo podobało jak rozdzielał piłki w meczu z Jagiellonią cool

no wiesz z drużyną która nie ma ani pomocy ani tym bardziej obrony to chyba problem nie był? Szczególnie że w poprzednich meczach nie błyszczał a na EURO stanie na przeciwko znacznie lepszych zawodników niż Ci z Jagi czy jakiegokolwiek innego polskiego zespołu.

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1