Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#2326650 09/05/2008 16:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
C
cr7
Offline
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Witam!

Wie ktos na czym polega system MLB na forum ussports? Na stronie pisze, ze bilans systemu to 21-1! Moze ktos to potwierdzic?

Bonus: Unibet
cr7 #2326665 09/05/2008 17:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
laugh laugh laugh

lupus #2326666 09/05/2008 17:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
C
cr7
Offline
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
znaczy sie ze sciema? tak?

cr7 #2326686 09/05/2008 17:36
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by cr7
znaczy sie ze sciema? tak?
To nie sciema to smiech na sali laugh

lucmacher #2326808 09/05/2008 19:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
smile kolego drogi wprowadziłeś w dobry humor wszystkich czytających ten temat smile mlb to nie system a sport amerykański
wpisz w google i dowiesz sie wszystkiego smile

Boomber #2326857 09/05/2008 19:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
"Sytem MLB"
"podobno system polega na typowaniu progresywnym pierwszych inningów w spotkaniach MLB, póki co sam więcej nie wiem, ale musi być skuteczny, skoro bilans wynosi już 21-1"

Last edited by Conrad; 05/09/2008 02:37.
Seoman #2326881 09/05/2008 19:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by seoman
Wpis z innego forum:

"Sytem MLB"
"podobno system polega na typowaniu progresywnym pierwszych inningów w spotkaniach MLB, póki co sam więcej nie wiem, ale musi być skuteczny, skoro bilans wynosi już 21-1"
ta.. loty srodek.
Co do takich informacji podawanych na takich servisach podchodze i radze podchodzc z duuuym dystansem. ju widziaem nie jedna strone z idealnym systemem np do NHL czy NFL gdie autory sie reklamowali ze maja skutecznosc powyzej 80% .Archiwom mieli takze zacne ba nawet na 3-5 sezonow stecz.Ale jak sie dokladnie przyjzec to albo data spotkania sie nie zgada ,albo para ,albo wynik czy wyciezca. Robia ludzi w konia a nawet nie zadadza sobie trudu pisania fatycnym meczy i wynkow .
A co do samej gry cudownych systemow np NFL to pyly to kury max 1,5 nie wieksze i wszsytko single NHl to kurys takene wieksze niz 1,5 i typy z podporka .
Do takij gry nie tzreba geniusza ,a co sie w zeczywistosi okazywalo owe typy zawodzly srednio 5/5 wiec nie wiem skad skutecznsc 80% .
Nie twierdze ze owy portal ma jakis sposub na MLB a raczej na jakas czes tej gry .Pytanie u jakiego buka graja i co graja czy 1 ining czy dany pitcher zagra wiecej niz 3,5 inig itp itd.

Seoman #2326983 09/05/2008 20:19
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by seoman
Wpis z innego forum:

"Sytem MLB"
"podobno system polega na typowaniu progresywnym pierwszych inningów w spotkaniach MLB, póki co sam więcej nie wiem, ale musi być skuteczny, skoro bilans wynosi już 21-1"
Chyba domyślam się co to za "nius" i z jakiego forum.
Mimo, że forum o którym piszesz "wygląda profesjonalnie" to zauważ jakie tam panuje "życie". Od 5 do 10 postów dziennie. Forum rozwijało się jakoś może 6-9 miesięcy temu. Obecnie to agonia... dlatego każdy dobry chwyt marketingowy jest dobry.
Być może napiszą tutaj coś o tym cudownym "systemie" userzy mecz.pl, którzy tam "udzielają się", a nawet są moderatorami martwych działów...

Pozdr.
Vader

Boomber #2326985 09/05/2008 20:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
C
cr7
Offline
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Originally Posted by Boomber
smile kolego drogi wprowadziłeś w dobry humor wszystkich czytających ten temat smile mlb to nie system a sport amerykański
wpisz w google i dowiesz sie wszystkiego smile
wow, jakbym tego nie wiedzial kolego - chodzi mi o ten system, ktory dotyczy MLB (na czym on polega itp)- tak trudno sie bylo domyslic?

seoman - dzia za info

raiders - z tego co udalo mi sie juz ustalic, wszystkie typy podane wczesniej mozna sprawdzic, nie ma z tym problemu podobno, a co do kursow patrzac na wypowiedz seomana to kursy na pierwsze inningi w meczu MLB sa dosc przyzwoite, wiec chyba jest to oplacalne

cr7 #2327002 09/05/2008 20:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by cr7
[quote=Boomber]smile kolego drogi wprowadziłeś w dobry

raiders - z tego co udalo mi sie juz ustalic, wszystkie typy podane wczesniej mozna sprawdzic, nie ma z tym problemu podobno, a co do kursow patrzac na wypowiedz seomana to kursy na pierwsze inningi w meczu MLB sa dosc przyzwoite, wiec chyba jest to oplacalne

To znaczy jakie 1,6-1,8 bo ne sadze ze wiecej.
Osobiscie ( to tylko moje zdanie) do progresji nie ma sensu brac kuru nizsego jak 2.00 bo jets to nie oplacalne.
1,6-1,8 owsem kurs przyzwoity ale do dubelka . 1,8 takze na mocno granego singla. smile To ylko moja opinia.

raiders_ #2327049 09/05/2008 20:48
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Sorki ale trochę cytatów...

Originally Posted by raiders_
No wszystko ladnie pieknie ,ale zeby miec ten staly zysk to trzeba po 1 wygrac jedna dyscypline , jakas druzyne i dopiero brac sie za granie na staly zysk.

A najlepsa dyscyplina do gry na staly zysk moim zdaniem jest MLB .
Mecze odbywaja sie codziennie ,druzyny grja spotkania seriami 3-4 spotkania z ta sama druyna dzien po dniu, rzadko sie zdaa aby jakas druzyna wygrala cala serie , serie W/W sa dosc krotkie.

Sam chcem zagrac progresja na np 30-40 W w sezonie jakies druzyny np Red SOX,NNY ,NYMets przy zachowaniu stalego zysku z kazdej wygranej powiedzmy 50zl.

2 sposobem ,a raczej mysla jaka chcem zrealizowac tez tyczy sie MLB ale gry na W/L jakiejs druzyny ,Mam tu na mysli ligowych sredniaczkow ktorzy w ostatnich 3-4 sezonach zajmowali srodkowe pozycje w tabeli w koncowym rorachunku . Grajac taka druzyne progresywnie na W/L i przy zalozeniu ze bedzie regularnie wygrywac /przegrywac mamy staly zysk np 50zl( oczyiscie mowie ciagle o grze na stal zysk),zakladam tu serie ne dluzsze niz 10 W /L .

Przy odpowiednim doborze stawki poczatkowej i porawnym rozpanwaniu kapitalu ryzyko w topy owinno byc minmalne. Przezz pierwsze 2-3 miesiace MLB jest bardzo wyrownana i dluzsze serie sie nie zdarzaja .
Oczywiscie na poczatek trzeba miec kapital rzedu 500-1000zl zeby to wogole mialo sens gry i zysku .Bo inaczej nie warto sie babrac za drobniaki .

I moja odpowiedz...

Originally Posted by Vader
Originally Posted by raiders_
Sam chcem zagrac progresja na np 30-40 W w sezonie jakies druzyny np Red SOX,NNY ,NYMets przy zachowaniu stalego zysku z kazdej wygranej powiedzmy 50zl.
Może warto pomyśleć nad graniem takich ekip na nie na Win tylko na LOST? Przynajmniej na początku sezonu może się to okazać trafne i przynosić sensowny zysk. Ja tam dużego doświadczenia nie ma w graniu progresji. Ale za to większe już z graniu MLB.
I powiedz mi jak Ty chcesz grać progres na takie firmy jak Soxi, Yankesi czy Metsi? Bo na nich kursy będziesz miał rzędu max. 1,70!!! To jest ten sam syndrom co każdy mecz piłki nożnej typu gramy co weekend na MU, Chelsea, Marsylię itp. Kursy mizerne typu 1.30-1.60.
A ja będziesz grał progres na BOS, NYY, NYM po kursach nawet ok. 1.70 to szału nie zrobisz... Chyba, że grałbyś takie "markowe firmy" z handim. Tylko, że ja nawet pamiętam kursy na NYY @1,43 a handi 1,95...
Jak dla mnie beznadziejne jest granie progresu po kursie poniżej 2.00 bo pójdziesz z torbami.
Chyba, że Ty masz takie doświadczenia, które Ci przynosiły zyski to OK.

Powodzenia i pozdrawiam

papa
Widać jednak że zweryfikowałeś swoje poglądy po 2 miesiącach. Jeśli prowadzisz gdzieś temat Twojej gry to prosiłbym o linka.

Pozdr.
Vader

Vader #2335614 13/05/2008 00:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
C
cr7
Offline
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Originally Posted by Vader
Mimo, że forum o którym piszesz "wygląda profesjonalnie" to zauważ jakie tam panuje "życie". Od 5 do 10 postów dziennie.
widac dawno tam nie zagladales

temat troche przycichl, a bilans systemu 25-2! wiec chyba jednak znalezli jakis sposob na gre wink

cr7 #2335616 13/05/2008 00:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
WYmiekaja przy Gienku:

MLB -> I LOVE THIS GAME $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

cr7 #2335703 13/05/2008 00:35
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by cr7
Originally Posted by Vader
Mimo, że forum o którym piszesz "wygląda profesjonalnie" to zauważ jakie tam panuje "życie". Od 5 do 10 postów dziennie.
widac dawno tam nie zagladales

temat troche przycichl, a bilans systemu 25-2! wiec chyba jednak znalezli jakis sposob na gre wink
Właśnie wszedłem zobaczyć. I nie wydaje mi się aby więcej niż 10-15 postów dziennie było tam pisanych.
Chciałem wejść w temat o tym systemie a tu:
Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum.
Tego jeszcze nie było! Gwarancja skuteczności - bilans systemu: 25-2! Dostęp do działu po napisaniu 10 wartościowych postów na forum!
Przemyślę i może się zgłoszę o dostęp. Kiedyś pisałem tam posty chyba należące do kategorii "wartościowe".

Vader #2335729 13/05/2008 00:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ano Vader, pamiętamy pamiętamy smile

fakt faktem system się sprawdza, sam jestem w szoku, że wychodzi aż tak świetny bilans, nie wiem czemu niektórzy piszą... ściema... ? systemu nie znają a się wypowiadają, taka już ludzka mentalność.

@raiders - kursy w granicach 1,6 - 2,2 wszystko zależne od spotkania

Baqu #2335755 13/05/2008 00:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Baqu
@raiders - kursy w granicach 1,6 - 2,2 wszystko zależne od spotkania

hmm no to ciekawe ,zdrad chodciaz odrobine tajemnicy smile
a swoja droga Gratuluje jesli to prawda ,ale mysle ze nie masz powdu wprowadzac w blad .Wiec Ci wieze smile

raiders_ #2335760 13/05/2008 00:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
chcesz dobry sposob na MLB ?

http://usernam3.blogabet.com/

i graj jego picki z MLB odwrotnie smile ...wczoraj praktycznie wszystko weszło laugh

raiders_ #2335765 13/05/2008 00:54
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Baqu to może "załatwisz" mi wstęp do tego działu? grin

raiders_ #2335850 13/05/2008 01:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by raiders_
hmm no to ciekawe ,zdrad chodciaz odrobine tajemnicy smile
a swoja droga Gratuluje jesli to prawda ,ale mysle ze nie masz powdu wprowadzac w blad .Wiec Ci wieze smile

chętnie bym się podzielił, ale nie po to dostałem tam dostęp, żeby o tym pisać na jednym z najwiekszych polskich for i odkrywac wszystkie karty, dzieki takiemu systemowi jest promocja strony, którą Twójrcy umiejętnie zrobili - jak widać minn po tym temacie, a nie chcę być Judaszem smile moge napisać jedynie tyle, że system ten był opisany na jednym z amerykanskich for :> pewnie dużo nie pomogę ale zawsze coś tongue

Originally Posted by Vader
Baqu to może "załatwisz" mi wstęp do tego działu? grin

z chęcią, ale obecnie nie dzierżę tam żadnej władzy wykonawczej więc wątpie duch

Baqu #2336934 13/05/2008 15:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Czy ten sławny sytem MLB to sytem autorstwa Johna Morrisona

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1