Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Wczoraj mnie Jankes troszku przewiozl zapominajac jezdzic po pierwszym swoim biegu ( ale w sumie zdrowie najwazniejsze piwo ) ale dzisiaj pary fajne zobacyzmy co buczki zaproponuja , zaczyna mi sie juz podobac ta angieslka liga po malym falstarcie na poczatku robi sei fajna wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
No to sa juz kursy na lige angielska. Zagralem dzisiaj w bet265 Swindon Robins -10 w parze z Coventry. Mysle ze napewno sa w stanie zlamac ta linie Rory Schlein, Simon Stead w tym roku zawodza. Do tego niepewna jest forma H.Harrisa jednak mysle ze okolo 11 punktow powinien zdobyc. To jednak nie wystarczy..

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Peterborough Panthers vs Poole Pirates
Pantery oslabione bez Simoty a Piraci wzmocnieni bez Zabika. Obie zmiany dosc istotne. W miejsce Simoty pod nr 4 przesuniety jest Vissing chyba jedyny zawodnik z drugiej lini Panter mogacy powalczyc jak rowny z rownym z druga linia gosci. W efekcie bardzo slabi zawodnicy na pozycji 6 i 7 Moller i gosc Wilkinson. Moller w tym sezonie na wlasnym torze pokonal Schramma, Rajkowskiego, Ksiezaka, Brundle i Tomicka a wiec zawodnikow chyba duzo slabszych od Skory i Erikssona. Jedynie Watson zdaje sie byc w zasiegu ale i on moze pokonac gospodarzy z nr 6 i 7. Wiec biegi drugiej lini 2,8,14 to mysle conajmniej 8 pkt zysku Piratow. Nawet znakomita postawa trojki liderow jesli zrobia razem w okolicy 35 pkt moze nie wystarczyc Panterom do wygrania a to chyba podstawowy warunek wygranej gospodarzy. Bjerre ostatnio nie blyszczy King jezdzi w miare rowno ale 10 pkt nie przeskoczy. Tak wiec tym razem stawiam na gosci handi-2 ale raczej nisko-srednia stawka.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Swindon vs Coventry
Coventry w ostatnim meczu niespodziewanie wygralo z wilkami na ich torze. W dodatku jeden z ich liderow Schlein zdobyl tylko 4 pkt co powoduje ze ten wynik jest wrecz sesacyjny. jego role od jakiegos czasu przejmuje Janniro a w/w meczu dobrze tez pojechal Burza oabj razem zdobyli 17 pkt. Dzis jednak trudniejszy przeciwnik . Lider Harris dzis ma trudna przeprawe , pewnie 3 razy z Adamsem. Stead ostatnio dobrze ale to mnie nie przekonuje raczej wypadek przy pracy. Raczej pewna wygrana gospodarzy. Za to handi 10 pkt raczej budzi watpliwosci jak juz to chyba jednak zagram na gosci
Harris 10 zrobi, Schlein,Stead i Janniro razem musza zdobyc minimum 24 pkt i przy jokerze handi bedzie pewnie na styku bo mysle ze Burza ktory pewnie pojedzie 7 razy jest w stanie 7-8 pkt zrobic. Rowniez jako r/r za Allena pojedzie zapewne raz stead co wzmacnia szanse na pokrycie handi.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Gdyby nie sobotnie GP pewnie łatwiej byłoby typować, ale wielu startujących zawodników (Lindgren, Iversen, Harris, Adams, Kasprzak, Hampel) może być już myślami w Lesznie. Dlatego dzisiaj tylko sybolicznie. Poole wygrana w Peterborough. Wilki +15,5 na Ipswich oraz wygrana Rudzików z Pszczołami. Jednym słowem więcej zabawy niż konkretów.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
mam pytanie, punkty bonusowe w expie sie licza czy nie? bo w regulaminie jest ze niby te podwajane sie nei licza, a policzyli inaczej? (Harris mialem under 10,5, a zdobyl 12 w tym 2 bonusowe)

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
zaklad przegrany zdobyl 12pt

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Radmanovic
zaklad przegrany zdobyl 12pt
po jaka cholere wypisujesz glupoty?
Harris zdobyl 12 pktow ale w jednym wyscigu byl jokerem wiec zdobyl 2+2 wiec Exp policzy ze zdobyl 10 pktow i poprawia smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
jarko dzieki, wlasnie o to mi chodizlo, bo moze zle interpretowalem regulamin... a tam wlasnie jest napsiane jak mowisz, zobaczymy czy faktycznie poprawia smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Kenneth Bjerre (2,2,4!,3,3) 14

2x2 jako joker.Chcesz mi jarko 33 powiedzec ze expekt nieliczy wogole wyscigu w ktorym jedzie jako joker? Dziwna interpretacja bo do tej pory zawsze liczyli.Wg mnie (2,2,2,3,3)=12pt

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Przepraszam,posty do kasacji! Ja chyba spie,pisze kolega harris a ja uparcie czytam bjerre.
kasacja-PRZEPRASZAM

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
napisano mi, ze zaklad (Harris under 10,5) zostal dobrze rozliczony, czyli ze licza sie punkty bonusowe... a w regulaminie jest napisane inaczej, ktos mial podobny przypadek? jak rozliczyli ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Stich
napisano mi, ze zaklad (Harris under 10,5) zostal dobrze rozliczony, czyli ze licza sie punkty bonusowe... a w regulaminie jest napisane inaczej, ktos mial podobny przypadek? jak rozliczyli ?
i jak ta sprawa sie skonczyla?
przeslales im moze tego linka z wynikiem z meczu? http://speedwayupdates.proboards103.com/index.cgi?board=Swindon&action=display&thread=2548

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
no oni mi wkleili link ze sportowych faktow jako ze mial Harris 12 punktow i byl zaklad dobrze rozliczony, ale jak napisalem 2 raz to potem jednak byla korekta i jest w porzadku.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Eastbourne Eagles vs Poole Pirates
Handi na Piratow +10 jak najbardziej do grania. W druzynie miejscowych duzo niejasnosci. Nicholls niewiadomo czy juz jest w "stanie" jezdzic. Kennet odjechal juz dzis zawody w niemieckim Abensbergu ktore skonczyly sie ok godziny 15 wiec musi sie spieszyc aby zdazyc na spotkanie. Notabene na speedwayupdates..com nie ma jeszcze podanych skladow byc moze wystep Kenneta nie jest jeszcze przesadzony. Trojka liderow gosci moim zdaniem zdobedzie podobna ilos pkt jak 3 liderow gospodarzy o ile wystapi Kennet. jesli chodzi o druga linie Piraci "glebe"Zabika zastapili na stale juz Zetterstroem. Zorro to doswiadczony zawodnik powinien byc dobrym uzupelnienim skladu. Ponadto Eriksson a zwlaszcza Skornicki powinni nawiazac walke z Woodwordem, Bridgerem czy Henka. Moim zdaniem mecz na styku nawet z szansami na wygrana gosci.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by magic321
Eastbourne Eagles vs Poole Pirates
Handi na Piratow +10 jak najbardziej do grania. W druzynie miejscowych duzo niejasnosci. Nicholls niewiadomo czy juz jest w "stanie" jezdzic. Kennet odjechal juz dzis zawody w niemieckim Abensbergu ktore skonczyly sie ok godziny 15 wiec musi sie spieszyc aby zdazyc na spotkanie. Notabene na speedwayupdates..com nie ma jeszcze podanych skladow byc moze wystep Kenneta nie jest jeszcze przesadzony. Trojka liderow gosci moim zdaniem zdobedzie podobna ilos pkt jak 3 liderow gospodarzy o ile wystapi Kennet. jesli chodzi o druga linie Piraci "glebe"Zabika zastapili na stale juz Zetterstroem. Zorro to doswiadczony zawodnik powinien byc dobrym uzupelnienim skladu. Ponadto Eriksson a zwlaszcza Skornicki powinni nawiazac walke z Woodwordem, Bridgerem czy Henka. Moim zdaniem mecz na styku nawet z szansami na wygrana gosci.

Watt rowniez startowal w Abensbergu , takze jezeli juz mowic o ewentualnym zmeczeniu to trzeba to rozlozyc na obie druzyny smile ... tak czy siak , sadze, ze handi do utrzymania przez gosci, zadecyduje forma Kasprzaka, o Holdera i Watta mozna byc raczej spokojny

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
rzeczywiscie. zadziwiajace ze wystawione sa kursy na mecz gdzie nie ma potwierdzonych skladow a na mecze gdzie wiadomo kto pojedzie jeszcze nie ma. czyzby jakas podpucha? jesli tak to ja zaryzykuje ten wyzszy kurs 5 a nawet 7.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Zwycięstwem Daveya Watta zakończył się rozegrany w Abensbergu pierwszy ćwierćfinał kwalifikacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix.

Wyniki:
1. Davey Watt - 15
2. Rafał Dobrucki - 11
3. Adrian Rymel - 11
4. Dawid Howe - 11
5. Edward Kennet - 11
6. Tobias Kroner - 10
7. Mikael Max - 10

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Na Expekcie mamy

Scott Nicholls (Eas) -2.5
Chris Holder (Ple) +2.5 1.95

Holder wybornie ostatnio więc.. wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Jak podaje tutaj swoje typy na forum to raczej nie wchodza. smile ALe mam nadzieje ze dzisiaj przelamie ta zla passe. Zagralem dzisiaj na Swindon Robins. Kurs 1.9 zupelnie atrakcyjny. Belle Vue jedzie ponownie dzisiaj oslabione. Niewiadomo jak zaprezentuje sie L.Jankowski - czy wogole pojedzie. Zastepujaca 2 linia rowniez nie wyglada zbyt ciekawie. Jedynym promykiem nadzieji moze byc mlody australijczyk Tai Woffinden. Uwazam jednak ze i tak dzisiaj asy nie wygraja tego meczu. Mam nadzieje ze zakonczy sie on w podobych rozmiarach jak ostatni mecz tych druzynyn czyli w okolicach 42-51

Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1