Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jeden żołnierz mówi do drugiego:
- Chodź porobimy sobie jaja z dowódcy jednostki.
Na to drugi:
- Wiesz co? Ja pie...., już porobiliśmy sobie jaja z dziekana...

Jednostka wojsk pancernych. Młodzi żołnierze stoją przy
czołgu, podchodzi do nich dowódca.
- Nazywam się kapitan Dyszel. Od dzisiaj jestem waszym
dowódcą.
- Tak jest panie kapitanie!
- Żeby nie było niejasności - co jest najważniejsze w
czołgu?
- Działo - mówi jeden.
- Nie, najważniejszy jest pancerz - rzuca drugi.
- Radiostacja jest najważniejsza - krzyczy trzeci.
- Bzdura, głupoty gadacie! Zapamiętajcie! Najważniejsze w
czołgu, to nie pierdzieć!

Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona.
Żona mówi:
- Puść mnie na chwilę, teraz ja sobie posurfuję po internecie!
A mąż na to:
- No kurna! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?!

Przychodzi baba do lekarza cala oblepiona muchami. Lekarz pyta:
- Dlaczego pani do mnie przyszla?
- Zostalam zmuszona

Rozmawia dwóch przyjaciól:
- Slyszalem, ze twoja Tesciowa miala wypadek.
- Tak, szla do piwnicy po ziemniaki na obiad, na schodach potknela sie i skrecila kark.
- I co zrobiliscie??
- Spaghetti.

Wpada Eskimos do baru i mówi:
- Whisky prosze!
A barman:
- z lodem?
Eskimos:
- A zajebac Ci?!?!?

Facet w roboczym ubraniu, ubrudzony cementem, w autosalonie:
- A ile kosztuje Bentley GT coupe?
- 250 000 euro.
- Cholera... A na kredyt? Na rok?
- 25 000 euro miesięcznie.
- Dużo, kurde... A na dwa lata?
- 12 500 euro miesięcznie.
- Ja pierdolę, też niemało...
- To może miałby pan ochotę na tańszy samochód?
- Ochotę bym miał, ale betonowa płyta nam się przewróciła na taki...

Dzwoni facet do banku i słyszy w słuchawce:
- Dominet Bank dzień dobry.
- Przepraszam... do czego ten bank?

-Tatusiu!! Tatusiu!! Zrób żeby słoniki biegały!!
-Nie synku, słoniku już biegały...
-Ale tatusiu.. tatusiu.. ja tak lubie jak słoniki biegają...
-Synku naprawdę, słoniki biegały dwie godzinki i są zmęczone..
-Tatusiuuuuuu...
-No dobrze... KOMPANIA !!! MASKI WŁÓŻ !!! CZTERY KÓŁECZKA !!!

Stoi pijak na ulicy i trzyma się kurczowo latarni.
Zauważył go policjant i woła do niego:
-- Dokumenciki proszę!
-- Nie mam -- odpowiada pijak.
-- To skąd pan jest?
-- Jak to skąd -- Z Atlantydy!
-- Ale Atlantyda jest od dawna zalana!
-- A ja to nie!?!

- Co w Polsce grozi za pedofilię?
- Przeniesienie do innej parafii...

- Janie, mój wierny sługo, z jaką prędkością jedziemy?
- 30 km/h, Panie Hrabio!
- Dołóż jeszcze z dychę, niech zajrzę śmierci w oczy...

- Ania, zrobisz mi loda?
- Ale ja nie mam na imię Ania!
- Nie o to pytałem...


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Kobieta idzie do psychiatry
- panie doktorze, cały czas boję się , że moje dziecko wypadnie w nocy z łóżeczka a ja nie usłyszę
- pani dywan zwinie...

laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,948

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Szewa #2334785 12/05/2008 17:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049


grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Hawkeye

przekoles laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
klik klik [pudelek.pl]

ostatnie zdjecie laugh

nOcnY #2338850 14/05/2008 03:02
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Przed chwilka w TVN: byl mecz Legia - Wisla, burdy na stadionie, i najlepsze: "organizatorzy nie wykazali sie zdolnoscia przewidywania: nagrode dla najlepszego pilkarza meczu (Merc C-klasa) postawili idealnie pomiedzy sektorem wislakow i legionistow (tzn ich "kibicow")

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak naprawdę to ten Merol był powodem rozróby. Po prostu piłkarze grali tak marnie, że kibole sami chcieli nimi odjechać.
Niestety auto było jedno, a chętne do nagrody dwie ekipy.

Bzyku #2339138 14/05/2008 04:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #2339151 14/05/2008 04:41
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
na łace dziewczynka znajduje ślimaka i mówi do niego:
- "ślimak , ślimak pokaz rogi, dam Ci sera na pierogi"
a ślimak na to:
- ślimaki nie jedzom pierogów!!

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Originally Posted by garmin
na łace dziewczynka znajduje ślimaka i mówi do niego:
- "ślimak , ślimak pokaz rogi, dam Ci sera na pierogi"
a ślimak na to:
- ślimaki nie jedzom pierogów!!

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

z cala pewnoscia nie jedzom...

Veron #2339173 14/05/2008 04:59
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
idziesz wolno jak slimak! przeciez jestem slimakiem !

leże laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Źle się wysłało, full wersja

ida dwa ślimaki przez polane, i jeden mowi do drugiego:
-idziesz wolno jak slimak!
a ten drugi na to:
-przeciez jestem slimakiem !

leże laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Widać, że masz towar od Szczypiora :GRIN:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
no rzeczywiscie... to zmienia postac rzeczy laugh

Bzyku #2339202 14/05/2008 05:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Originally Posted by Bzyku
Tak naprawdę to ten Merol był powodem rozróby. Po prostu piłkarze grali tak marnie, że kibole sami chcieli nimi odjechać.
Niestety auto było jedno, a chętne do nagrody dwie ekipy.

Kto go ostatecznie dostał?

.... Wiślacy czy Legioniści? grin

Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233

madel #2339292 14/05/2008 06:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1