Clermont I - ..."> Clermont I - ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Clermont I - 5 zł
Lorient I - 5 zł
[/qb]
Z tego co mi się wydaje wynik meczu Clermont - Lorient nie zakończył się remisem
Clermont - Lorient 2-1
czyżbys skorzystał z pomyłki buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam[/qb]
Cześć
Wiem że nie było remisu tylko ja się pomyliłem przy pisaniu tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale dzięki za uwage.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]

Co do twojej gry Mondex bardzo mi sie podoba ale gra na tyle spotkan jest b. ryzyzkowna chyba ze masz zajebiste zaplecze finansowe. Remisy beda ci wchodzic, natomiast problemem bedzie gdy zrobi sie grupa druzyn na wysokim poziomie, ktora ma to gdzies (troszke tego doswiadczylem grajac o wiele mniej druzyn rownoczesnie niz ty ). Mam do ciebie pytanie jakie wtedy masz programy zaradcze ?[/qb]
Cze
Co do zaplecza finansowego to mam ojca i ewentualny kredyt np. w banku. Wiem że jest to trochę lekko myślne z mojej strony grać tyloma drużynami ale jak mówi przysłowie " Raz Mondex-owi, progresja" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

ps. A tak na serio to mam nadzieję że to wszystko wypali bo niechcę spędzić reszty życia przy łopacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
Mondex nie obraz sie ale grac za kredyty bankowe to nie jest lekkomyslne ale ....
reszte sobie dopowiedz

no ale oczywiscie powodzenia i 3mam kciuki !

pzdr
MM

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze ja niegram teraz z kredytów, jak narazie to jeszcze kilka poziomów to mam kase, mówie o ewentualnej konieczności!!
Pozdraiwam i ja także 3mam za ciebie kciuki ( chociaż nie wiem czy jesteś progresowiczem)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Mondex, Ja tez trzymam za ciebie kciuki, choc wydaje mi sie ze moze byc ciezko pozniej, ale powodzenia.
Co do zbizajacego sie weekendu to z nowosci proponuje:
- Beauvais - 4 mecze bez remisu a to jedna z bardziej remisujaych druzyn - w poprzednim sezonie najdluzsze jej pasy bez remisu to 6 a potem 4 razy po 2 mecze bez remisu !! szok - tak wiec czas na nich sie zbliza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- Radzionkow - 6 meczow bez remisu w jednej z najbardziej remisujacych lig , fakt u polskich bukow trzeba dolozyc 3 pewniaczki, ale cos sie by znalazlo
- Tienen - 8 meczy bez remisu w poprzednich sezonach:01/02 - 11, 00/01 - 16, 99/00 - 7 remisow
- do tego gram stare: HSV ( moze w koncu dadza rade), Badajoz, Livorno, Salernitana, Clermont, Deinze

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja tak prawie ze nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , jeśli ktoś skorzysta to fajnie, jeśli nie no to trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dla osób które chcą zacząć z progresją na X ciekawa strona z rankingiem lig , w których jest najwięcej remisów http://www.soccervista.com/LeaguesByDraws.php <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

kurde, zle wtedy podalem link, teraz juz powinien dzialac

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Moje typy na ten tydzien:
- Clermont II
- Getafe II
- Badajoz II
- Gornik II
- Marsylia II

Mam nadzieje, ze ten tydzien bedzie lepszy od poprzedniego i wejdzie wiecej niz jedna druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
Witam.

Na moje oko , w II-ej szwajcarskiej jest coś ,czemu warto się przyjrzeć.
Chodzi o Lausanne. 16 meczy bez remisu?
Chyba , że się mylę.

Pozdr. BUDDA.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
No nie mylisz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troszke kijowa liga ale warto sie przyjezec , zwlaszcza ze procent remisow w tej lidze wynosi 25,5% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Quote
Oryginalnie wysłał budda:
[qb]Witam.

Na moje oko , w II-ej szwajcarskiej jest coś ,czemu warto się przyjrzeć.
Chodzi o Lausanne. 16 meczy bez remisu?
Chyba , że się mylę.

Pozdr. BUDDA.[/qb]
Nie mylisz sie oto sa ich mecze:

6 / JUL / 2002
17:30 Fin D2 KRIENS LAUSANNE 1-0 4-1
13 / JUL / 2002
17:30 Fin D2 LAUSANNE YVERDON 0-1 0-2
17 / JUL / 2002
17:30 Fin D2 CONCORDIA LAUSANNE 1-2 2-4
20 / JUL / 2002
17:30 Fin D2 LAUSANNE BELLINZONA 0-0 0-1
26 / JUL / 2002
17:30 Fin D2 WOHLEN LAUSANNE 0-1 1-2
3 / AUG / 2002
17:30 Fin D2 LAUSANNE FC SCHAFFHAUSEN 1-0 3-0
10 / AUG / 2002
15:30 Fin D2 FC VADUZ LAUSANNE 1-1 1-2
17 / AUG / 2002
15:30 Fin D2 BADEN LAUSANNE 0-1 0-1
24 / AUG / 2002
15:30 Fin D2 LAUSANNE FC WINTERTHUR 0-2 0-3
1 / SEP / 2002
14:15 Fin D2 LUGANO LAUSANNE 0-0 0-1
11 / SEP / 2002
17:30 Fin D2 LAUSANNE SION 1-0 2-0
14 / SEP / 2002
15:30 Fin D2 LAUSANNE KRIENS 0-0 0-1
21 / SEP / 2002
15:30 Fin D2 YVERDON LAUSANNE 2-0 4-0
28 / SEP / 2002
15:30 Fin D2 LAUSANNE CONCORDIA 1-0 1-2
6 / OCT / 2002
12:30 Fin D2 BELLINZONA LAUSANNE 0-0 0-2
19 / OCT / 2002
17:30 Fin D2 LAUSANNE WOHLEN 1-0 2-0


27 / OCT / 2002
12:30 Sched D2 FC SCHAFFHAUSEN LAUSANNE
Ten meczyk mozna zagrac, a do tego kurs tez nie jest zly bo ok. 3.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdr.Samoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Witam

Moje drużyny na ten weekend:

Palermo (V) - Cagliari
Livorno (IV) - Venezia
Arminia - HSV (II)
Lorient (II) - Wasquehal
Guingamp (I) - Sedan

Nie zdażyłem zagrać Southend, nie zauważyłem że mecz był w piatek, ale może to i dobrze
Southend - Hartlepool 0-1

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Jeszcze 50 minut do meczu z HSV. Sytuacja jest ciezka, bo nie przypuszczam, ze kolejny mecz tego zespolu borussia dort - hamburger mogl sie zakonczyc remisem. Zatem dla mnie jest to sytuacja z jednym wyjsciem.

W meczu trudno szukac faworyta, mamy dwie sprzecznosci. Zespoly o mniej wiecej rownym poziomie sportowym. Zgola odmiennie prezentuja sie natomiast u siebie i na wyjezdzie. Bielefeld w 4 meczach sezonu u siebie trzykrotnie wygrywal, natomiast HSV na wyjezdzie jeszcze nie zdobyl punktu. Spotkanie moim zdaniem nie bedzie obfitowalo w bramki i powinien pasc under2,5. Nie widze szans na roznice bramek wieksza niz 1. Zatem wszystko bedzie sie krecic w okolo remisu. Jednak czy on padnie przekonamy sie okolo godziny 17:30. Obysmy wyszli z tego obronna reka, czego Wam i sobie zycze

Kejsper

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Ja sie jeszcze zastanawiam, czy nie dolozyc jeszcze Strasbourga (5 meczy bez remisu, 36% remisow w tym sezonie, a najblizsz mecze wskazuja na to, ze remis powinien pasc)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
14 minuta i 1:0 dla Bielefeld - lepiej wczesniej niz pozniej... teraz czekamy na wyrownanie...

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
nie lubie takich niespodzianek juz na poczatku - myslalem ze moze takie 0-0 sie utrzyma do konca.
HSV tylko 2 brameczki strzelilo na wyjezdzie, ale moze byc juz tylko lepiej

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
i znow Djabang i 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Dla mnie to jest koniec stop niestety. Po roku gry trafilem na trefna passe... zaczynam zbierac pieniadze by powrocic do gry, juz moze nie z takim rozmachem jak wczesniej, ale odrobie te pieniadze...

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]nie lubie takich niespodzianek juz na poczatku - myslalem ze moze takie 0-0 sie utrzyma do konca.
HSV tylko 2 brameczki strzelilo na wyjezdzie, ale moze byc juz tylko lepiej[/qb]
jasne ze moze byc tylko "lepiej", ale kiedy to "lepiej" nastapi??

Wg mnie nie ma szans na remis w meczu z Borussia ktora dzisiaj pokazala klase i wygrala 4:1 z Werderem na wyjezdzie. Kolejny mecz wart postawienia to 9.11.2002 z Monachium 1860.

Pozdrawiam i zycze weekendu lepszego od mojego...
Kejsper

Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
HERTHA - LEVERKUSEN (tutaj mi remis wszedl nawet)
MGLADBACH - TSV 1860 (tutaj mi 2 weszla)

A taki Arsenal mi dzis nie wszedl ;-( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja dojechałem do VII poziomu z nieszczesnym HSV i nie wiem co dalej ... z Borussia to raczej nie ma szans chociaz ostatnio Arminia dala rade na 0:0. Powoli trace nadzieje na jakies pozytywne wyjscie z zaistnialej sytuacji.
Pozdrawiam Kapitan

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 1,013 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1