|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał DONAN: [qb] Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Clermont I - 5 zł Lorient I - 5 zł [/qb] Z tego co mi się wydaje wynik meczu Clermont - Lorient nie zakończył się remisem Clermont - Lorient 2-1 czyżbys skorzystał z pomyłki buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam[/qb] Cześć Wiem że nie było remisu tylko ja się pomyliłem przy pisaniu tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale dzięki za uwage. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]
Co do twojej gry Mondex bardzo mi sie podoba ale gra na tyle spotkan jest b. ryzyzkowna chyba ze masz zajebiste zaplecze finansowe. Remisy beda ci wchodzic, natomiast problemem bedzie gdy zrobi sie grupa druzyn na wysokim poziomie, ktora ma to gdzies (troszke tego doswiadczylem grajac o wiele mniej druzyn rownoczesnie niz ty ). Mam do ciebie pytanie jakie wtedy masz programy zaradcze ?[/qb] Cze Co do zaplecza finansowego to mam ojca i ewentualny kredyt np. w banku. Wiem że jest to trochę lekko myślne z mojej strony grać tyloma drużynami ale jak mówi przysłowie " Raz Mondex-owi, progresja" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam ps. A tak na serio to mam nadzieję że to wszystko wypali bo niechcę spędzić reszty życia przy łopacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
Mondex nie obraz sie ale grac za kredyty bankowe to nie jest lekkomyslne ale .... reszte sobie dopowiedz
no ale oczywiscie powodzenia i 3mam kciuki !
pzdr MM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze ja niegram teraz z kredytów, jak narazie to jeszcze kilka poziomów to mam kase, mówie o ewentualnej konieczności!! Pozdraiwam i ja także 3mam za ciebie kciuki ( chociaż nie wiem czy jesteś progresowiczem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Mondex, Ja tez trzymam za ciebie kciuki, choc wydaje mi sie ze moze byc ciezko pozniej, ale powodzenia. Co do zbizajacego sie weekendu to z nowosci proponuje: - Beauvais - 4 mecze bez remisu a to jedna z bardziej remisujaych druzyn - w poprzednim sezonie najdluzsze jej pasy bez remisu to 6 a potem 4 razy po 2 mecze bez remisu !! szok - tak wiec czas na nich sie zbliza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - Radzionkow - 6 meczow bez remisu w jednej z najbardziej remisujacych lig , fakt u polskich bukow trzeba dolozyc 3 pewniaczki, ale cos sie by znalazlo - Tienen - 8 meczy bez remisu w poprzednich sezonach:01/02 - 11, 00/01 - 16, 99/00 - 7 remisow - do tego gram stare: HSV ( moze w koncu dadza rade), Badajoz, Livorno, Salernitana, Clermont, Deinze
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja tak prawie ze nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , jeśli ktoś skorzysta to fajnie, jeśli nie no to trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dla osób które chcą zacząć z progresją na X ciekawa strona z rankingiem lig , w których jest najwięcej remisów http://www.soccervista.com/LeaguesByDraws.php <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kurde, zle wtedy podalem link, teraz juz powinien dzialac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Moje typy na ten tydzien: - Clermont II - Getafe II - Badajoz II - Gornik II - Marsylia II
Mam nadzieje, ze ten tydzien bedzie lepszy od poprzedniego i wejdzie wiecej niz jedna druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218 |
Witam.
Na moje oko , w II-ej szwajcarskiej jest coś ,czemu warto się przyjrzeć. Chodzi o Lausanne. 16 meczy bez remisu? Chyba , że się mylę.
Pozdr. BUDDA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
No nie mylisz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troszke kijowa liga ale warto sie przyjezec , zwlaszcza ze procent remisow w tej lidze wynosi 25,5% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Oryginalnie wysłał budda: [qb]Witam.
Na moje oko , w II-ej szwajcarskiej jest coś ,czemu warto się przyjrzeć. Chodzi o Lausanne. 16 meczy bez remisu? Chyba , że się mylę.
Pozdr. BUDDA.[/qb] Nie mylisz sie oto sa ich mecze: 6 / JUL / 2002 17:30 Fin D2 KRIENS LAUSANNE 1-0 4-1 13 / JUL / 2002 17:30 Fin D2 LAUSANNE YVERDON 0-1 0-2 17 / JUL / 2002 17:30 Fin D2 CONCORDIA LAUSANNE 1-2 2-4 20 / JUL / 2002 17:30 Fin D2 LAUSANNE BELLINZONA 0-0 0-1 26 / JUL / 2002 17:30 Fin D2 WOHLEN LAUSANNE 0-1 1-2 3 / AUG / 2002 17:30 Fin D2 LAUSANNE FC SCHAFFHAUSEN 1-0 3-0 10 / AUG / 2002 15:30 Fin D2 FC VADUZ LAUSANNE 1-1 1-2 17 / AUG / 2002 15:30 Fin D2 BADEN LAUSANNE 0-1 0-1 24 / AUG / 2002 15:30 Fin D2 LAUSANNE FC WINTERTHUR 0-2 0-3 1 / SEP / 2002 14:15 Fin D2 LUGANO LAUSANNE 0-0 0-1 11 / SEP / 2002 17:30 Fin D2 LAUSANNE SION 1-0 2-0 14 / SEP / 2002 15:30 Fin D2 LAUSANNE KRIENS 0-0 0-1 21 / SEP / 2002 15:30 Fin D2 YVERDON LAUSANNE 2-0 4-0 28 / SEP / 2002 15:30 Fin D2 LAUSANNE CONCORDIA 1-0 1-2 6 / OCT / 2002 12:30 Fin D2 BELLINZONA LAUSANNE 0-0 0-2 19 / OCT / 2002 17:30 Fin D2 LAUSANNE WOHLEN 1-0 2-0 27 / OCT / 2002 12:30 Sched D2 FC SCHAFFHAUSEN LAUSANNE Ten meczyk mozna zagrac, a do tego kurs tez nie jest zly bo ok. 3.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdr.Samoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Witam
Moje drużyny na ten weekend:
Palermo (V) - Cagliari Livorno (IV) - Venezia Arminia - HSV (II) Lorient (II) - Wasquehal Guingamp (I) - Sedan
Nie zdażyłem zagrać Southend, nie zauważyłem że mecz był w piatek, ale może to i dobrze Southend - Hartlepool 0-1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Jeszcze 50 minut do meczu z HSV. Sytuacja jest ciezka, bo nie przypuszczam, ze kolejny mecz tego zespolu borussia dort - hamburger mogl sie zakonczyc remisem. Zatem dla mnie jest to sytuacja z jednym wyjsciem.
W meczu trudno szukac faworyta, mamy dwie sprzecznosci. Zespoly o mniej wiecej rownym poziomie sportowym. Zgola odmiennie prezentuja sie natomiast u siebie i na wyjezdzie. Bielefeld w 4 meczach sezonu u siebie trzykrotnie wygrywal, natomiast HSV na wyjezdzie jeszcze nie zdobyl punktu. Spotkanie moim zdaniem nie bedzie obfitowalo w bramki i powinien pasc under2,5. Nie widze szans na roznice bramek wieksza niz 1. Zatem wszystko bedzie sie krecic w okolo remisu. Jednak czy on padnie przekonamy sie okolo godziny 17:30. Obysmy wyszli z tego obronna reka, czego Wam i sobie zycze
Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Ja sie jeszcze zastanawiam, czy nie dolozyc jeszcze Strasbourga (5 meczy bez remisu, 36% remisow w tym sezonie, a najblizsz mecze wskazuja na to, ze remis powinien pasc) Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
14 minuta i 1:0 dla Bielefeld - lepiej wczesniej niz pozniej... teraz czekamy na wyrownanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
nie lubie takich niespodzianek juz na poczatku - myslalem ze moze takie 0-0 sie utrzyma do konca. HSV tylko 2 brameczki strzelilo na wyjezdzie, ale moze byc juz tylko lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
i znow Djabang i 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Dla mnie to jest koniec  niestety. Po roku gry trafilem na trefna passe... zaczynam zbierac pieniadze by powrocic do gry, juz moze nie z takim rozmachem jak wczesniej, ale odrobie te pieniadze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]nie lubie takich niespodzianek juz na poczatku - myslalem ze moze takie 0-0 sie utrzyma do konca. HSV tylko 2 brameczki strzelilo na wyjezdzie, ale moze byc juz tylko lepiej[/qb] jasne ze moze byc tylko "lepiej", ale kiedy to "lepiej" nastapi?? Wg mnie nie ma szans na remis w meczu z Borussia ktora dzisiaj pokazala klase i wygrala 4:1 z Werderem na wyjezdzie. Kolejny mecz wart postawienia to 9.11.2002 z Monachium 1860. Pozdrawiam i zycze weekendu lepszego od mojego... Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128 |
HERTHA - LEVERKUSEN (tutaj mi remis wszedl nawet) MGLADBACH - TSV 1860 (tutaj mi 2 weszla)
A taki Arsenal mi dzis nie wszedl ;-( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja dojechałem do VII poziomu z nieszczesnym HSV i nie wiem co dalej ... z Borussia to raczej nie ma szans chociaz ostatnio Arminia dala rade na 0:0. Powoli trace nadzieje na jakies pozytywne wyjscie z zaistnialej sytuacji. Pozdrawiam Kapitan
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|